| Liga: | ZLPS |
| Místo: | Tečovice |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Kdy: | 14. 06. 2015 13:30 |
| Kontakt: | Václav Družbík |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 14. 06. 2015 13:30 |
| Konec rezervace: | 14. 06. 2015 13:30 |
| Začátek tipování: | 14. 06. 2015 00:00 |
| Konec hlasování: | 14. 06. 2015 00:00 |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy, Dorost |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tecovice-6719.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Brumov B | ZL | 14,11 | 14,23 | 14,23 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Velký Ořechov C | ZL | 14,37 | 14,84 | 14,84 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ludslavice | KM | 14,63 | 15,01 | 15,01 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vrbka | KM | 15,23 | 15,50 | 15,50 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mladcová | ZL | 15,55 | 15,63 | 15,63 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Ratiboř | VS | 15,89 | 15,69 | 15,89 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Lukov | ZL | 15,28 | 15,94 | 15,94 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hradčovice | UH | 16,07 | 14,97 | 16,07 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Tečovice | ZL | 15,74 | 16,33 | 16,33 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Vrbětice | ZL | 15,47 | 16,33 | 16,33 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Brusné | KM | 16,60 | 16,33 | 16,60 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Mirošov | ZL | 16,92 | 14,97 | 16,92 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bratřejov | ZL | 17,03 | 16,94 | 17,03 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Přílepy | KM | 16,81 | 17,25 | 17,25 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Lhota | ZL | 17,55 | 15,91 | 17,55 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Štítná nad Vláří | ZL | 17,58 | 15,04 | 17,58 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Louky | ZL | 17,76 | 16,75 | 17,76 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Šarovy | ZL | 18,05 | 18,08 | 18,08 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vysoká | PR | 18,08 | 18,27 | 18,27 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bratřejov B | ZL | 17,81 | 18,80 | 18,80 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hrobice | ZL | 19,10 | 19,04 | 19,10 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Chvalnov - Lísky | KM | 23,54 | 25,54 | 25,54 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Záhlinice | KM | 28,09 | 28,24 | 28,24 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lukov B | ZL | NP | NP | NP | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Nedašov | ZL | NP | NP | NP | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Křekov | ZL | NP | NP | NP | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bílovice | UH | 16,80 | 16,56 | 16,80 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bílovice | UH | 17,11 | 16,90 | 17,11 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pohořelice | ZL | 17,26 | 16,59 | 17,26 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bílovice | UH | 17,02 | 17,36 | 17,36 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bojkovice | UH | 17,51 | 16,82 | 17,51 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Holešov | KM | 17,43 | 17,61 | 17,61 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | KM | 17,64 | 17,64 | 17,64 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Popov | ZL | 17,76 | 17,14 | 17,76 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bojkovice | UH | 17,59 | 17,80 | 17,80 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Popov | ZL | 17,84 | 16,51 | 17,84 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hradčovice | UH | 17,64 | 17,85 | 17,85 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Roštění | KM | 17,87 | 17,64 | 17,87 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bojkovice | UH | 17,91 | 17,39 | 17,91 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Slušovice | ZL | 18,04 | 16,91 | 18,04 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Vlachovice | ZL | 17,43 | 18,16 | 18,16 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Vlachovice | ZL | 18,21 | 17,05 | 18,21 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Sazovice | ZL | 17,04 | 18,40 | 18,40 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bratřejov | ZL | 18,40 | 18,33 | 18,40 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bílovice | UH | 18,44 | 17,76 | 18,44 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hradčovice | UH | 18,46 | 18,26 | 18,46 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Velký Ořechov | ZL | 18,50 | 17,41 | 18,50 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Popov | ZL | 18,13 | 18,56 | 18,56 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sazovice | ZL | 17,14 | 18,76 | 18,76 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Tečovice | ZL | 18,31 | 18,78 | 18,78 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Velký Ořechov | ZL | 18,79 | 18,50 | 18,79 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hřivínův Újezd | ZL | 18,78 | 18,82 | 18,82 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Vlachovice | ZL | 17,89 | 18,88 | 18,88 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Březolupy | UH | 18,90 | 18,48 | 18,90 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nedašova Lhota | ZL | 19,01 | 17,97 | 19,01 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Velký Ořechov | ZL | 19,01 | 18,28 | 19,01 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Zahnašovice | KM | 17,53 | 19,03 | 19,03 | 2014/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Popov | ZL | 18,74 | 19,05 | 19,05 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Popov | ZL | 18,58 | 19,05 | 19,05 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Pohořelice | ZL | 18,08 | 19,08 | 19,08 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Vlachovice | ZL | 19,10 | 18,67 | 19,10 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Racková | ZL | 17,86 | 19,11 | 19,11 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Holešov | KM | 1,89 | 19,12 | 19,12 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Hostišová | ZL | 19,14 | 18,82 | 19,14 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Míkovice | UH | 19,16 | 17,46 | 19,16 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Lhota | ZL | 19,18 | 19,09 | 19,18 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Lhota | ZL | 19,19 | 18,71 | 19,19 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Racková | ZL | 19,20 | 19,16 | 19,20 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Holešov | KM | 18,22 | 19,25 | 19,25 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Bratřejov | ZL | 18,72 | 19,31 | 19,31 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Sazovice | ZL | 19,32 | 18,36 | 19,32 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Bratřejov | ZL | 18,91 | 19,35 | 19,35 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Bratřejov | ZL | 19,08 | 19,44 | 19,44 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Racková | ZL | 19,44 | 18,05 | 19,44 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 19,12 | 19,57 | 19,57 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Prštné | ZL | 19,61 | 19,25 | 19,61 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mirošov | ZL | 15,48 | 15,03 | 15,48 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Mirošov | ZL | 15,57 | 16,57 | 16,57 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zádveřice | ZL | 16,61 | 16,17 | 16,61 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Racková - Tečovice | ZL | 16,72 | 15,47 | 16,72 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pitín | UH | 16,26 | 16,75 | 16,75 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zádveřice | ZL | 17,02 | 16,90 | 17,02 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Racková | ZL | 16,82 | 17,18 | 17,18 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mysločovice | ZL | 16,49 | 17,19 | 17,19 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Vrbka | KM | 17,12 | 17,48 | 17,48 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Sazovice | ZL | 17,49 | 16,95 | 17,49 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mirošov | ZL | 17,35 | 17,56 | 17,56 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Lipová | ZL | 17,05 | 17,59 | 17,59 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Žeranovice | KM | 16,65 | 17,89 | 17,89 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hradčovice | UH | 17,24 | 17,97 | 17,97 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hradčovice | UH | 17,14 | 18,41 | 18,41 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Veselá | ZL | 18,42 | 16,49 | 18,42 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Veselá | ZL | 18,47 | 17,46 | 18,47 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Rymice | KM | 17,96 | 18,48 | 18,48 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lukov | ZL | 17,23 | 18,49 | 18,49 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Trnava | ZL | 18,07 | 18,52 | 18,52 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Sazovice | ZL | 18,59 | 18,19 | 18,59 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Ublo | ZL | 18,45 | 18,75 | 18,75 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Popov | ZL | 18,81 | 19,03 | 19,03 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Sazovice | ZL | 17,13 | 19,08 | 19,08 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Pitín | UH | 19,25 | 18,50 | 19,25 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mirošov | ZL | 19,01 | 19,30 | 19,30 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | - Napamal | - | 19,17 | 19,35 | 19,35 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Napajedla - Malenovice | ZL | 19,48 | 18,92 | 19,48 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Záhlinice | KM | 18,95 | 19,51 | 19,51 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mysločovice | ZL | 18,68 | 19,53 | 19,53 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Šarovy | ZL | 19,33 | 19,54 | 19,54 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Lechotice | KM | 18,08 | 19,54 | 19,54 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Rudimov | ZL | 19,55 | 18,99 | 19,55 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Záhlinice | KM | 19,62 | 18,17 | 19,62 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Roštění | KM | 19,65 | 19,29 | 19,65 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Tečovice | ZL | 19,81 | 19,01 | 19,81 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Polichno | ZL | 20,06 | 18,23 | 20,06 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Lukov | ZL | 16,31 | 20,26 | 20,26 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Šarovy - Salaš | ZL | 19,78 | 20,33 | 20,33 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Želechovice nad Dřevnicí | ZL | 20,07 | 20,60 | 20,60 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Sazovice | ZL | 17,63 | 20,87 | 20,87 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Březolupy | UH | 20,39 | 21,06 | 21,06 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Lechotice | KM | 20,59 | 21,25 | 21,25 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Vrbka | KM | 22,00 | 17,61 | 22,00 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Lhota | ZL | 21,82 | 22,22 | 22,22 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Sazovice | ZL | 22,46 | 22,08 | 22,46 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Šarovy | ZL | 22,73 | 22,52 | 22,73 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Lukov | ZL | 22,95 | 22,92 | 22,95 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Lipová | ZL | 23,22 | 23,58 | 23,58 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Hostišová | ZL | 23,72 | 23,82 | 23,82 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hradčovice | UH | 18,67 | 18,43 | 18,67 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Martinice | KM | 19,26 | 17,96 | 19,26 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Malenovice | ZL | 19,36 | 18,88 | 19,36 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hradčovice | UH | 19,37 | 19,17 | 19,37 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pohořelice | ZL | 19,00 | 19,45 | 19,45 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pohořelice | ZL | 19,32 | 19,57 | 19,57 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Racková | ZL | 19,73 | 18,41 | 19,73 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Šarovy | ZL | 20,44 | 19,34 | 20,44 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 20,44 | 20,21 | 20,44 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nedašov | ZL | 20,47 | 18,74 | 20,47 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Lhota | ZL | 20,45 | 20,52 | 20,52 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pohořelice | ZL | 18,91 | 20,66 | 20,66 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hostišová | ZL | 19,39 | 20,96 | 20,96 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Tečovice | ZL | 20,98 | 18,61 | 20,98 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Lhota | ZL | 21,18 | 20,72 | 21,18 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 21,20 | 20,67 | 21,20 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Racková | ZL | 20,82 | 21,22 | 21,22 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Racková | ZL | 19,56 | 21,24 | 21,24 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lhota | ZL | 21,26 | 20,23 | 21,26 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Machová | ZL | 21,32 | 21,20 | 21,32 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Machová | ZL | 21,44 | 20,88 | 21,44 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hostišová | ZL | 19,81 | 21,54 | 21,54 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kaňovice | ZL | 21,63 | 20,65 | 21,63 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Machová | ZL | 21,68 | 20,21 | 21,68 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Trnava | ZL | 20,57 | 22,56 | 22,56 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Lhota | ZL | 22,78 | 20,83 | 22,78 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Sazovice | ZL | 22,86 | 22,07 | 22,86 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Machová | ZL | 23,84 | 24,43 | 24,43 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Trnava | ZL | 24,28 | 25,38 | 25,38 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Machová | ZL | 25,59 | 24,05 | 25,59 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 26,56 | 24,71 | 26,56 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Březolupy | UH | 49,13 | 20,80 | 49,13 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Lukov | ZL | 99,99 | 99,99 | 99,99 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Trnava | ZL | 23,66 | 24,01 | NP | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Sazovice | ZL | NP | NP | NP | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Sazovice | ZL | NP | NP | NP | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Tečovice | ZL | NP | NP | NP | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Machová | ZL | NP | NP | NP | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Racková | ZL | DSQ | DSQ | DSQ | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 1996/09/08 | Tečovice, ZL, O pohár SDH | |
| 2010/06/27 | Tečovice, ZL, Pohárová soutěž | |
| 2012/06/16 | Tečovice, O pohár starosty obce | |
| 2013/06/30 | Areál SDH Tečovice, O pohár tarosty obce Tečovice, 3B | |
| 2013/06/30 | Tečovice, Pohárová soutěž ZLPS | |
| 2014/06/15 | Tečovice, O pohár starosty obce | |
| 2014/06/15 | Hasičský areál v Tečovicích, O pohár starosty obce Tečovice | |
| 2015/06/14 | Tečovice, O pohár starosty obce | |
| 2016/06/11 | Tečovice, O pohár starosty obce | |
| 2017/06/10 | Tečovice, O pohár starosty obce | |
| 2018/06/09 | Tečovice, O pohár starosty obce | |
| 2019/08/24 | Areál SDH Tečovice, Noční hasičská soutěž Tečovice 2019 | |
| 2020/08/29 | Tečovice, Pohárová soutěž ZLPS, 2B | |
| 2020/08/29 | Hasičský areál Tečovice, HASIČSKÝ MARATON - Tečovice 2020 | |
| 2022/08/20 | Tečovice, Pohárová soutěž | |
| 2023/08/26 | Tečovice, Pohárová soutěž | |
| 2024/08/17 | Tečovice, Pohárová soutěž | |
| 2025/08/30 | Tečovice, Pohárová soutěž | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















