| Liga: | FSEU |
| Místo: | Velké Hoštice |
| Okres: | Opava |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Kdy: | 17. 07. 2011 09:30 |
| Kontakt: | Kamil Nevřela |
| Telefon: | 731179225 |
| Začátek rezervace: | 17. 07. 2011 20:00 |
| Konec rezervace: | 17. 07. 2011 09:30 |
| Začátek tipování: | 17. 07. 2011 20:00 |
| Konec hlasování: | 17. 07. 2011 00:00 |
| Zadal: | Martas Velké Hoštice Nevřela |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velke-hostice-2011-07-17-4372.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ďurďové | PB | 13,71 | 13,76 | 13,76 | 2025/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nevcehle | JI | 14,12 | 14,00 | 14,12 | 2019/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Velké Hoštice | OP | 14,12 | 14,01 | 14,12 | 2019/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Olešnice X | OL | 14,14 | 13,92 | 14,14 | 2025/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Jaronice | CB | 14,17 | 13,75 | 14,17 | 2025/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | - M Zbora B | - | 14,25 | 14,26 | 14,26 | 2015/10/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Stachovice | NJ | 14,09 | 14,27 | 14,27 | 2019/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Luboměř | NJ | 14,29 | 14,24 | 14,29 | 2017/10/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Brumov B | ZL | 14,33 | 13,85 | 14,33 | 2019/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lubno | FM | 14,36 | 13,88 | 14,36 | 2025/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Pasohlávky | BO | 13,94 | 14,36 | 14,36 | 2017/10/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bartovice | OV | 14,39 | 14,28 | 14,39 | 2019/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lavičky | ZR | 14,40 | 14,27 | 14,40 | 2025/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Starý Lískovec Sport M | BM | 14,43 | 14,50 | 14,50 | 2015/10/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Starý Lískovec Sport | BM | 14,43 | 14,50 | 14,50 | 2015/10/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Jistebník | NJ | 14,22 | 14,50 | 14,50 | 2017/10/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Mirošov B | ZL | 14,50 | 14,35 | 14,50 | 2025/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Vyšná Voľa | BJ | 14,53 | 14,52 | 14,53 | 2025/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Jistebník | NJ | 14,52 | 14,55 | 14,55 | 2019/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Krasonice | JI | 14,55 | 14,51 | 14,55 | 2017/10/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Renmotor Jinolice | JC | 14,56 | 13,73 | 14,56 | 2025/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | - Vrbice A | - | 14,60 | 14,43 | 14,60 | 2015/10/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | - M Vrbice A | - | 14,60 | 14,43 | 14,60 | 2015/10/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Velké Hoštice | OP | 14,60 | 14,14 | 14,60 | 2011/10/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | - Podvysoká | - | 14,32 | 14,62 | 14,62 | 2015/10/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Podvysoká M | CA | 14,32 | 14,62 | 14,62 | 2015/10/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Krasonice | JI | 14,63 | 14,59 | 14,63 | 2019/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | - Stará Říšě | - | 14,64 | 14,12 | 14,64 | 2015/10/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | - M Stará Říšě | - | 14,64 | 14,12 | 14,64 | 2015/10/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Svinov | OV | 14,57 | 14,65 | 14,65 | 2011/10/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Děhylov | OP | 14,32 | 14,67 | 14,67 | 2025/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Tošovice M | NJ | 14,67 | 14,67 | 14,67 | 2015/10/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Tošovice | NJ | 14,67 | 14,67 | 14,67 | 2015/10/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Plumlov | PV | 14,38 | 14,68 | 14,68 | 2025/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Letohrad - Jeleni | UO | 14,70 | 14,18 | 14,70 | 2017/10/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Stupné M | PB | 14,71 | 14,66 | 14,71 | 2015/10/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | - Stupné | - | 14,71 | 14,66 | 14,71 | 2015/10/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Sobotín | SU | 14,71 | 14,72 | 14,72 | 2025/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | - Luboměr | - | 14,72 | 14,73 | 14,73 | 2019/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Hrabůvka | PR | 14,73 | 14,33 | 14,73 | 2019/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Zahorčice | ST | 14,70 | 14,73 | 14,73 | 2019/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Podvysoká | CA | 14,76 | 14,62 | 14,76 | 2025/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Francova Lhota M | VS | 14,77 | 14,64 | 14,77 | 2015/10/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Plumlov | PV | 14,77 | 14,60 | 14,77 | 2013/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Francova Lhota | VS | 14,77 | 14,64 | 14,77 | 2015/10/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Stará Říše | JI | 14,72 | 14,78 | 14,78 | 2019/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Zahnašovice | KM | 14,42 | 14,79 | 14,79 | 2025/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Prchalov A | NJ | 14,71 | 14,82 | 14,82 | 2019/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | - Bijacovce | - | 14,85 | 14,48 | 14,85 | 2019/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Bartovice | OV | 14,86 | 14,51 | 14,86 | 2011/10/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chrášťany | LT | 15,92 | 15,90 | 15,92 | 2016/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Sychotín | BK | 16,00 | 15,97 | 16,00 | 2014/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Sychotín B | BK | 16,06 | 16,10 | 16,10 | 2016/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Louňovice pod Blaníkem | BN | 16,19 | 16,19 | 16,19 | 2016/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sychotín | BK | 16,29 | 16,23 | 16,29 | 2013/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nevcehle | JI | 16,36 | 16,24 | 16,36 | 2012/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Vitiněves | JC | 15,74 | 16,44 | 16,44 | 2012/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Chrášťany | LT | 16,52 | 16,02 | 16,52 | 2012/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Letohrad - Orlice | UO | 16,41 | 16,53 | 16,53 | 2016/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Radíkov | OL | 16,06 | 16,54 | 16,54 | 2014/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Radíkov | PR | 16,67 | 16,19 | 16,67 | 2013/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bousín | PV | 16,66 | 16,78 | 16,78 | 2025/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Žernovník | BK | 16,71 | 16,80 | 16,80 | 2025/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Petrůvky | TR | 16,87 | 16,06 | 16,87 | 2013/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nevcehle | JI | - | - | 16,90 | 2011/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Olšovec | PR | 16,62 | 16,95 | 16,95 | 2025/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Skrochovice | OP | 17,01 | 16,63 | 17,01 | 2017/10/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Radíkov | PR | 16,21 | 17,08 | 17,08 | 2016/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Svinov A | OV | 16,86 | 17,12 | 17,12 | 2019/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vitiněves | JC | 17,15 | 16,12 | 17,15 | 2013/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Radíkov | PR | 16,84 | 17,16 | 17,16 | 2017/10/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vitiněves | JC | 16,79 | 17,17 | 17,17 | 2016/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Libuň | JC | 17,24 | 17,09 | 17,24 | 2016/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Radíkov | PR | - | - | 17,26 | 2011/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bartovice A | OV | 17,31 | 16,85 | 17,31 | 2011/10/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Vitiněves | JC | 17,32 | 16,37 | 17,32 | 2014/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Letohrad - Kunčice C | UO | 17,34 | 15,72 | 17,34 | 2025/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Libuň | JC | 16,65 | 17,35 | 17,35 | 2014/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nevcehle | JI | 17,43 | 17,23 | 17,43 | 2010/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Chrášťany | LT | 16,78 | 17,46 | 17,46 | 2013/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Skrochovice | OP | 17,48 | 16,86 | 17,48 | 2013/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Velké Hoštice | OP | 17,38 | 17,54 | 17,54 | 2010/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Bystré Janovice | FM | 17,37 | 17,63 | 17,63 | 2025/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Stará Říše | JI | 17,52 | 17,65 | 17,65 | 2017/10/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Široká Niva | BR | 17,34 | 17,66 | 17,66 | 2017/10/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Ždírec nad Doubravou | HB | 17,66 | 17,41 | 17,66 | 2012/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Plumlov Mamby | PV | 15,58 | 17,69 | 17,69 | 2025/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Nevcehle | JI | 17,70 | 17,33 | 17,70 | 2019/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Radíkov | PR | 17,79 | 17,70 | 17,79 | 2010/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Bartovice B | OV | 99,99 | 17,95 | 17,95 | 2013/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Roštění | KM | 17,97 | 17,91 | 17,97 | 2025/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | - Stará Ves nad Ondřejnicí | - | 17,34 | 17,98 | 17,98 | 2019/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Bolatice | OP | 18,01 | 18,02 | 18,02 | 2017/10/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Kozmice | OP | 17,15 | 18,02 | 18,02 | 2017/10/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Velké Hoštice | OP | 17,76 | 18,03 | 18,03 | 2016/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Krásná Ves | MB | 17,22 | 18,05 | 18,05 | 2016/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Benešov u Semil | SM | 18,07 | 17,52 | 18,07 | 2014/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Zahnašovice | KM | 16,51 | 18,07 | 18,07 | 2017/10/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Bartovice | OV | 17,90 | 18,08 | 18,08 | 2012/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Vitiněves | JC | - | - | 18,09 | 2011/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















