| Liga: | FSEU |
| Místo: | Vranín |
| Okres: | Třebíč |
| Kraj: | Vysočina |
| Kdy: | 29. 06. 2019 22:00 |
| Kontakt: | SDH Vranín |
| Telefon: | 605259847 |
| Začátek rezervace: | 01. 06. 2019 20:00 |
| Konec rezervace: | 29. 06. 2019 19:00 |
| Začátek tipování: | 29. 06. 2019 20:00 |
| Konec hlasování: | 29. 06. 2019 00:00 |
| Zadal: | Drahoslav Bastl |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: | http://www.vranin.cz/ |
Poznámka pořadatele
Muži i ženy na 2B, finanční odměny + věcné ceny, velký altán + velkprostorové stany, bohaté občerstvení, možnost přespání
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vranin-10071.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
nerozlišeno
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krasonice | JI | 14,41 | 14,19 | 14,41 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Mladoňovice | TR | 14,60 | 14,29 | 14,60 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mladoňovice | TR | 14,52 | 14,62 | 14,62 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Mladoňovice | TR | 14,61 | 14,64 | 14,64 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Stará Říše | JI | 14,80 | 14,58 | 14,80 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Mladoňovice | TR | 14,87 | 14,45 | 14,87 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Čikov | TR | 15,06 | 14,84 | 15,06 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Sedlatice | JI | 15,10 | 14,76 | 15,10 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radotice | TR | 14,70 | 15,11 | 15,11 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | 14,69 | 15,17 | 15,17 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Sedlatice | JI | 14,37 | 15,18 | 15,18 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Dešná B | JH | 15,22 | 15,02 | 15,22 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Police | TR | 15,26 | 15,21 | 15,26 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Čechtín | TR | 15,06 | 15,30 | 15,30 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sedlatice B | JI | 15,22 | 15,37 | 15,37 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Dešná B | JH | 15,24 | 15,46 | 15,46 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lhotky Sport | ZR | 15,04 | 15,55 | 15,55 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Police A | TR | 15,63 | 15,65 | 15,65 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Želetava | TR | 15,67 | 15,33 | 15,67 | 2013/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Želetava | TR | 15,70 | 15,69 | 15,70 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Budeč | JH | 15,69 | 15,73 | 15,73 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Oponešice | TR | 15,72 | 15,73 | 15,73 | 2013/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kostníky | TR | 15,76 | 15,51 | 15,76 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Sedlatice | JI | 15,80 | 14,63 | 15,80 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dešná B | JH | 15,87 | 15,64 | 15,87 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Výčapy B | TR | 15,66 | 15,87 | 15,87 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Radostín nad Oslavou | ZR | 15,88 | 15,73 | 15,88 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Výčapy A | TR | 15,26 | 15,95 | 15,95 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Police | TR | 15,88 | 15,96 | 15,96 | 2013/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Želetava | TR | 15,97 | 15,75 | 15,97 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Lhotky Sport | ZR | 16,04 | 14,67 | 16,04 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Horky | TR | 15,98 | 16,06 | 16,06 | 2013/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Krasonice | JI | 16,02 | 16,08 | 16,08 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Příložany | TR | 16,09 | 15,38 | 16,09 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Jasenice | TR | 16,14 | 16,22 | 16,22 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Krasonice | JI | 14,75 | 16,27 | 16,27 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Dešná B | JH | 16,28 | 15,95 | 16,28 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Příložany | TR | 16,14 | 16,28 | 16,28 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Mladoňovice | TR | 16,19 | 16,36 | 16,36 | 2013/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Černín | ZN | 15,88 | 16,36 | 16,36 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Jasenice | TR | 16,36 | 16,38 | 16,38 | 2013/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Krasonice | JI | 16,41 | 14,29 | 16,41 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Blatnice | TR | 16,34 | 16,42 | 16,42 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Petrovice B | TR | 16,43 | 16,34 | 16,43 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Sedlatice | JI | 15,65 | 16,60 | 16,60 | 2013/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Hornice | TR | 15,79 | 16,68 | 16,68 | 2013/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Radotice | TR | 15,69 | 16,69 | 16,69 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Markvarec | JH | 16,46 | 16,77 | 16,77 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Výčapy C | TR | 16,60 | 16,77 | 16,77 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Radotice | TR | 16,80 | 15,81 | 16,80 | 2013/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nevcehle | JI | 16,26 | 16,39 | 16,39 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | 16,26 | 16,97 | 16,97 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Nevcehle | JI | 17,20 | 17,42 | 17,42 | 2012/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Budišov | TR | 16,72 | 17,45 | 17,45 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | 16,92 | 17,63 | 17,63 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Sedlejov | JI | 17,13 | 17,67 | 17,67 | 2009/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Petrůvky | TR | 17,58 | 17,82 | 17,82 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Budišov | TR | 17,63 | 17,86 | 17,86 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radonín | TR | 17,44 | 17,90 | 17,90 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Petrůvky | TR | 17,94 | 17,93 | 17,94 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nevcehle | JI | 18,06 | 17,43 | 18,06 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Petrůvky | TR | 18,05 | 18,07 | 18,07 | 2012/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | 17,43 | 18,11 | 18,11 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Budišov | TR | 18,05 | 18,22 | 18,22 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Jindřichovice | JI | 17,85 | 18,23 | 18,23 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Stařeč | TR | 17,66 | 18,35 | 18,35 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Budišov | TR | 18,09 | 18,36 | 18,36 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Sedlejov | JI | 17,55 | 18,41 | 18,41 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Mladoňovice | TR | 18,43 | 18,05 | 18,43 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Sedlejov | JI | 17,86 | 18,51 | 18,51 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Boršov | JI | 18,37 | 18,54 | 18,54 | 2010/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | 18,55 | 18,03 | 18,55 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | 17,69 | 18,60 | 18,60 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | 17,76 | 18,67 | 18,67 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Mladoňovice | TR | 18,39 | 18,71 | 18,71 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Radonín | TR | 18,77 | 18,63 | 18,77 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Boršov | JI | 17,59 | 18,84 | 18,84 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Sedlejov | JI | 18,85 | 18,38 | 18,85 | 2010/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nevcehle | JI | 18,85 | 18,26 | 18,85 | 2010/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | 18,90 | 18,70 | 18,90 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Radonín | TR | 18,71 | 18,90 | 18,90 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Boršov | JI | 18,91 | 18,30 | 18,91 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Nevcehle | JI | 16,62 | 18,93 | 18,93 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | 18,56 | 19,01 | 19,01 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Mladoňovice | TR | 19,02 | 18,08 | 19,02 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Trnava BUSTR | TR | 18,62 | 19,05 | 19,05 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Radonín | TR | 18,83 | 19,06 | 19,06 | 2012/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Šašovice | TR | 17,78 | 19,07 | 19,07 | 2012/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Boršov | JI | 19,09 | 18,52 | 19,09 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Radonín | TR | 19,13 | 18,54 | 19,13 | 2009/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Urbanov | JI | 19,07 | 19,21 | 19,21 | 2010/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Myslibořice | TR | 18,98 | 19,28 | 19,28 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Boršov | JI | 19,29 | 18,12 | 19,29 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Sedlejov | JI | 19,29 | 18,47 | 19,29 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Kostníky | TR | 18,42 | 19,35 | 19,35 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Radonín | TR | 19,37 | 19,40 | 19,40 | 2013/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Předín | TR | 18,33 | 19,48 | 19,48 | 2010/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Rozseč | JI | 19,50 | 19,32 | 19,50 | 2009/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Trnava | TR | 19,54 | 17,65 | 19,54 | 2012/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | 18,91 | 19,66 | 19,66 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















