| Liga: | FSEU |
| Místo: | Zderaz |
| Okres: | Chrudim |
| Kraj: | Pardubický |
| Kdy: | 28. 05. 2016 19:30 |
| Kontakt: | SDH Zderaz, Jan Tměj |
| Telefon: | 739 173 747 |
| Začátek rezervace: | 14. 01. 2016 20:30 |
| Konec rezervace: | 28. 05. 2016 20:30 |
| Začátek tipování: | 28. 05. 2016 20:00 |
| Konec hlasování: | 28. 05. 2016 00:00 |
| Zadal: | Jan Tměj |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/events/170945206601786/ |
Poznámka pořadatele
• ZDERADÁKŮV POHÁR •
SDH Zderaz Vás všechny srdečně zve na první ročník Zderadákova poháru.
Letos jsme si na 28.5.2016 k pořádání tradičních Vepřových hodů přidali další úkol. Tím je pořádání vlastní noční soutěže s diskotékou, náš splněný sen.
Vše se uskuteční ve Sportovním a kulturním areálu Zderaz, kde jsou pravidelně pořádány závody Svitavské ligy, dětské Chrudimské ligy a okrskové soutěže. Máme dvě dlážděné základny, zbytek travnatý povrch.
MOŽNOST STANOVÁNÍ - jelikož v průběhu a hlavně po skončení závodu následuje diskotéka (taneční zábava), nabízíme možnost přespání. A to buď ve stanech nebo v místním hotelu Renospond. Hřiště máme veliké a místa je požehnaně pro všechny. ;-)
PŘIHLÁŠKY přijímáme od 14.1.2016 na facebookové události (https://www.facebook.com/events/170945206601786/) nebo na tel. 739 173 747.
STARTOVNÉ: 150 Kč
KATEGORIE:
• Muži
• Ženy
PRAVIDLA SOUTĚŽE:
• 2 hadice B + 4 hadice C. Minimální plošná šíře hadic: B - 100mm, C - 65mm (úzké.)
• Provádí se na sklopné terče přes otvor 50 mm.
• Doba přípravy základny - 4 minuty (podle účasti.) Koncovky nejspíše "na papír."
• Dlážděné základny, zbytek trati travnatý
• Každý tým si může půjčit jednoho závodníka z jiného týmu
• Podle počtu účastníků se budou konat paralelní rozstřely o speciální trofej.
(Dle pravidel Extraligy ČR s vlastními úpravami)
Rezervace pořadí v příspěvku na Facebook události. Pořadatel si vyhrazuje právo poupravit startovní pořadí.
ČASOVÝ HARMONOGRAM CELÉHO DNE (předběžný):
• 10:00 - Začátek Vepřových hodů
• Často nám na odpoledne připadne nějaký sportovní (hokejový) přenos. ;)
• 19:00 - Příjezd DJ / kapely
• do 20:30 PREZENCE
• 21:00 - START
(Harmonogram je zatím jen odhadovaný. Postupně, a to velmni brzy, bude upřesněn)
Těšíme se na Vaši účast!
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zderaz-7355.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
nerozlišeno
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zbožnov | CR | 13,98 | 14,39 | 14,39 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Morašice | CR | 15,27 | 15,15 | 15,27 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Stradouň | UO | 15,28 | 14,47 | 15,28 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Perálec | CR | 15,53 | 15,41 | 15,53 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Široký Důl | SY | 15,81 | 15,93 | 15,93 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zderaz B | CR | 15,95 | 15,02 | 15,95 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pomezí | SY | 15,97 | 15,04 | 15,97 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Čeperka | PA | 15,23 | 16,01 | 16,01 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Studnice | CR | 16,02 | 15,55 | 16,02 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zderaz | CR | 15,99 | 16,05 | 16,05 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Přívrat | UO | 16,22 | 16,18 | 16,22 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zálší Sport | UO | 16,23 | 16,03 | 16,23 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zbožnov | CR | 16,41 | 15,48 | 16,41 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Vížky | CR | 15,75 | 16,58 | 16,58 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Jenišovice | CR | 16,80 | 16,37 | 16,80 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Moravany | PA | 14,77 | 16,85 | 16,85 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Mlékosrby | HK | 16,78 | 17,13 | 17,13 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Rosice | CR | 16,14 | 17,24 | 17,24 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vížky | CR | 17,25 | 16,40 | 17,25 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Zderaz A | CR | 17,78 | 15,52 | 17,78 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Čeperka | PA | 18,18 | 15,88 | 18,18 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bystré | SY | 17,92 | 18,89 | 18,89 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Perálec | CR | 19,32 | 15,59 | 19,32 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lozice | CR | 19,34 | 18,45 | 19,34 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Jenišovice | CR | 19,43 | 17,75 | 19,43 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Morašice | CR | 14,89 | 19,59 | 19,59 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Slepotice | PA | 20,40 | 18,21 | 20,40 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vinary | UO | 18,25 | 20,74 | 20,74 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Rokytno | PA | 22,24 | 22,79 | 22,79 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Studnice | CR | 23,65 | 22,07 | 23,65 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Lezník | SY | 23,94 | 22,22 | 23,94 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Stradouň | UO | 24,32 | 22,15 | 24,32 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Lezník | SY | 25,90 | 23,77 | 25,90 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Lozice B | CR | 30,32 | 30,54 | 30,54 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Čeperka B | PA | 30,24 | 32,39 | 32,39 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Voleč D | PA | 41,80 | 65,92 | 65,92 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Slepotice | PA | NP | NP | NP | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Rokytno | PA | NP | NP | NP | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Komárov | PA | NP | NP | NP | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Moravany | PA | NP | NP | NP | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Klešice | CR | - | - | NP | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Vinary | UO | NP | NP | NP | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Ostrov | CR | - | - | NP | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Ostrov | CR | NP | NP | NP | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Holešovice | CR | - | - | NP | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budíkovice | TR | 14,90 | 14,58 | 14,90 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Budíkovice | TR | 15,05 | 14,92 | 15,05 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Letohrad - Kunčice C | UO | 15,06 | 14,90 | 15,06 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Letohrad - Kunčice C | UO | 15,21 | 15,05 | 15,21 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Plumlov Mamby | PV | 15,28 | 14,95 | 15,28 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Olšovec | PR | 14,89 | 15,41 | 15,41 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Plumlov | PV | 15,48 | 15,15 | 15,48 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Budíkovice | TR | 14,94 | 15,53 | 15,53 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Olešná | HB | 15,66 | 15,67 | 15,67 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Krasice - Prostějov | PV | 15,58 | 15,79 | 15,79 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Markvartovice | OP | 15,84 | 15,87 | 15,87 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Plumlov | PV | 15,93 | 15,35 | 15,93 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Krotějov Sport | TA | 15,98 | 15,84 | 15,98 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 15,90 | 16,01 | 16,01 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Letohrad - Kunčice C | UO | 15,80 | 16,01 | 16,01 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Olešná | HB | 16,10 | 15,44 | 16,10 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Myštěves | HK | 16,01 | 16,21 | 16,21 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Ploukonice | SM | 16,06 | 16,28 | 16,28 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Letohrad - Kunčice C | UO | 16,31 | 16,27 | 16,31 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Volenice | PB | 16,37 | 16,32 | 16,37 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ploukonice | SM | 16,40 | 16,36 | 16,40 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Markvartovice | OP | 15,36 | 16,42 | 16,42 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Letohrad - Orlice | UO | 16,45 | 16,36 | 16,45 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žernovník | BK | 16,49 | 15,94 | 16,49 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Stará Říše | JI | 16,68 | 15,22 | 16,68 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Plumlov | PV | 16,69 | 15,88 | 16,69 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Česká Bělá | HB | 16,69 | 16,08 | 16,69 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Volenice | PB | 16,70 | 16,45 | 16,70 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Budíkovice | TR | 16,76 | 15,77 | 16,76 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Stará Říše | JI | 16,79 | 15,82 | 16,79 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Sloup | PZ | 16,76 | 16,79 | 16,79 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Žernovník | BK | 15,91 | 16,80 | 16,80 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Benetice | TR | 16,21 | 16,81 | 16,81 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Olšovec | PR | 16,81 | 16,19 | 16,81 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Budišov | TR | 16,73 | 16,83 | 16,83 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Pšánky | HK | 16,49 | 16,83 | 16,83 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Renmotor Jinolice | JC | 16,83 | 15,81 | 16,83 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Myštěves | HK | 16,66 | 16,86 | 16,86 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Libuň | JC | 16,56 | 16,93 | 16,93 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Hrobice | PA | 16,71 | 17,01 | 17,01 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Letohrad - Orlice | UO | 17,04 | 16,49 | 17,04 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Kamenec u Poličky B | SY | 17,06 | 16,80 | 17,06 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Dětkovice | VY | 17,06 | 16,65 | 17,06 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Košťálov | SM | 17,07 | 16,64 | 17,07 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Letohrad - Kunčice C | UO | 17,07 | 15,98 | 17,07 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Letohrad - Orlice | UO | 17,09 | 16,85 | 17,09 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Nepomuky | UO | 17,08 | 17,11 | 17,11 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Nepomuky | UO | 17,14 | 17,02 | 17,14 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Chlum | BN | 15,85 | 17,15 | 17,15 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Dětkovice | VY | 17,12 | 17,18 | 17,18 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















