| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 17. 06. 2012 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sebranice | Blansko | 17,42 | 17,26 | 17,42 |
|
| 2. | Němčice | Blansko | 19,24 | 18,81 | 19,24 |
|
| 3. | Žernovník | Blansko | 19,31 | 18,01 | 19,31 |
|
| 4. | Černovice | Blansko | 19,37 | 19,37 | 18,44 |
|
| 5. | Žďár | Blansko | 19,60 | 19,60 | 19,20 |
|
| 6. | Těchov | Blansko | 19,72 | 19,24 | 19,72 |
|
| 7. | Horní Poříčí | Blansko | 20,81 | 20,76 | 20,81 |
|
| 8. | Bohuňov | Svitavy | 20,93 | 19,60 | 20,93 |
|
| 9. | Petrovice SK | Blansko | 21,94 | 21,94 | 21,56 |
|
| 10. | Malá Lhota | Blansko | 22,22 | 22,10 | 22,22 |
|
| 11. | Šošůvka | Blansko | 29,63 | 29,32 | 29,63 |
|
| 12. | Ostrov u Macochy | Blansko | 30,30 | 30,30 | 28,14 | |
| 13. | Černá Hora | Blansko | NP | NP | NP |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hluboké | Třebíč | - | - | 17,84 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Starý Lískovec Sport | Brno-město | - | - | 18,64 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Brodek u Konice | Prostějov | - | - | 18,70 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bílovice | Prostějov | - | - | 18,71 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Míchov | Blansko | - | - | 19,29 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nesvačilka | Brno-venkov | - | - | 19,33 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hodějice | Vyškov | - | - | 20,11 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vícov | Prostějov | - | - | 20,25 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bořitov B | Blansko | - | - | 20,86 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Kuřim B | Brno-venkov | - | - | 21,20 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Sebranice | Blansko | - | - | 21,89 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Velké Opatovice | Blansko | - | - | 21,98 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Brťov-Jeneč A | Blansko | - | - | 22,50 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Ostrov u Macochy A | Blansko | - | - | 26,84 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Brťov-Jeneč B | Blansko | - | - | 28,96 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Prštice | Brno-venkov | - | - | 37,45 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Uhřice | Blansko | - | - | NP | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bořitov A | Blansko | - | - | NP | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Niva | Prostějov | - | - | NP | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sychotín | Blansko | 16,11 | 16,58 | 16,58 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žernovník | Blansko | 16,52 | 16,68 | 16,68 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Žernovník | Blansko | 17,04 | 17,07 | 17,07 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Senetářov | Blansko | 17,11 | 16,85 | 17,11 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žernovník | Blansko | 16,55 | 17,13 | 17,13 | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Němčice | Blansko | 17,20 | 17,30 | 17,30 | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Sychotín | Blansko | 17,32 | 16,59 | 17,32 | 2014/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Sebranice | Blansko | 17,26 | 17,42 | 17,42 | 2012/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Černovice | Blansko | 17,44 | 16,43 | 17,44 | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Sychotín | Blansko | 17,44 | 17,15 | 17,44 | 2011/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Žernovník | Blansko | 17,51 | 17,24 | 17,51 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Žernovník | Blansko | 15,83 | 17,63 | 17,63 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Němčice | Blansko | 17,69 | 17,73 | 17,69 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Černovice | Blansko | 17,15 | 17,84 | 17,84 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,85 | 17,68 | 17,85 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Lysice | Blansko | 17,60 | 17,87 | 17,87 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Senetářov | Blansko | 17,95 | 17,20 | 17,95 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Sychotín B | Blansko | 17,99 | 17,91 | 17,99 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Černovice | Blansko | 18,02 | 17,60 | 18,02 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Černovice | Blansko | 17,28 | 18,03 | 18,03 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Sebranice | Blansko | 18,07 | 17,59 | 18,07 | 2011/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bousín | Prostějov | 18,08 | 16,99 | 18,08 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Černovice | Blansko | 18,13 | 17,62 | 18,13 | 2014/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bořitov | Blansko | 18,17 | 17,81 | 18,17 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Šošůvka | Blansko | 17,64 | 18,17 | 18,17 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Žďár | Blansko | 18,30 | 18,16 | 18,30 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Němčice | Blansko | 17,37 | 18,38 | 18,38 | 2014/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Dolní Libina | Šumperk | 18,41 | 17,52 | 18,41 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Křenovice | Vyškov | 18,49 | 18,21 | 18,49 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Žernovník | Blansko | 18,52 | 18,42 | 18,52 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ostrov u Macochy | Blansko | 15,76 | 15,28 | 15,76 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Sychotín | Blansko | 16,22 | 15,49 | 16,22 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,35 | 15,80 | 16,35 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Račice | Vyškov | 15,37 | 16,69 | 16,69 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Březina | Blansko | 17,15 | 17,18 | 17,18 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bořitov | Blansko | 17,63 | 17,52 | 17,63 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Křenovice | Vyškov | 16,75 | 17,75 | 17,75 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Senetářov | Blansko | 17,85 | 16,95 | 17,85 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Březina | Blansko | 17,17 | 17,88 | 17,88 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovník | Blansko | 17,89 | 17,74 | 17,89 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Senetářov | Blansko | 18,09 | 18,10 | 18,10 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Černovice | Blansko | 18,25 | 17,98 | 18,25 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lipovec | Blansko | 18,47 | 18,87 | 18,87 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Senetářov | Blansko | 19,05 | 19,10 | 19,10 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Němčice | Blansko | 18,72 | 19,52 | 19,52 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Žernovník | Blansko | 19,95 | 18,77 | 19,95 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kotvrdovice | Blansko | 20,02 | 19,41 | 20,02 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Černovice | Blansko | 20,46 | 19,92 | 20,46 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Žernovník | Blansko | 21,29 | 19,56 | 21,29 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Velké Opatovice | Blansko | 21,87 | 21,25 | 21,87 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bořitov | Blansko | 22,40 | 24,32 | 24,32 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bořitov | Blansko | 24,46 | 24,26 | 24,46 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Velké Opatovice | Blansko | 28,77 | 28,27 | 28,77 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Kotvrdovice | Blansko | 33,35 | 33,02 | 33,35 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Černá Hora | Blansko | 47,12 | 46,47 | 47,12 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Velké Opatovice | Blansko | 49,20 | 47,73 | 49,20 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Kunštát | Blansko | - | - | NP | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Bořitov | Blansko | - | - | NP | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Šebetov | Blansko | - | - | NP | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Ostrov u Macochy | Blansko | - | - | NP | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a6601020 Kód: a6601020 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a6598982 Kód: a6598982 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















