| Liga: | Východočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 11. 07. 2020 14:30 |
| Kontakt: | Dominik Mikeš |
| Telefon: | |
| Okres: | Trutnov |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Zadal: | Veronika Borůvková |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hrobice Explosia | Pardubice | 17,58 | 17,17 | 17,58 | |
| 2. | Sloup | Praha-západ | 18,22 | 18,22 | 16,82 | |
3. | Katusice | Mladá Boleslav | 18,58 | 18,33 | 18,58 | |
| 4. | Renmotor Jinolice | Jičín | 18,83 | 16,98 | 18,83 | |
5. | Veselá | Semily | 19,97 | 19,97 | 18,07 | |
6. | Ploukonice | Semily | 20,16 | 19,47 | 20,16 | |
7. | Jeřmanice | Liberec | 20,96 | 20,74 | 20,96 | |
8. | Jeřice | Jičín | 21,06 | 21,06 | 21,02 | |
| 9. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 21,80 | 21,80 | 21,22 | |
| 10. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 22,32 | 21,15 | 22,32 | |
11. | Vysokov | Náchod | 22,66 | 18,09 | 22,66 | |
| 12. | Čeperka | Pardubice | 27,33 | 27,33 | 27,12 | |
| 13. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | 30,10 | 30,10 | 29,89 | |
| 14. | Myštěves | Hradec Králové | NP | NP | 37,27 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,17 | 16,12 | 16,17 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Jeřice | Jičín | 16,16 | 16,53 | 16,53 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,72 | 16,45 | 16,72 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Košťálov | Semily | 16,93 | 16,72 | 16,93 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 17,07 | 16,75 | 17,07 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | 16,50 | 17,15 | 17,15 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Myštěves | Hradec Králové | 16,75 | 17,25 | 17,25 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ploukonice | Semily | 17,28 | 16,60 | 17,28 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,30 | 17,20 | 17,30 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Břehy | Mladá Boleslav | 17,27 | 17,38 | 17,38 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Jeřmanice | Liberec | 17,50 | 17,50 | 17,50 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Ploukonice | Semily | 17,55 | 17,32 | 17,55 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Myštěves | Hradec Králové | 16,52 | 17,56 | 17,56 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Myštěves | Hradec Králové | 15,71 | 17,57 | 17,57 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sloup | Praha-západ | 17,57 | 16,65 | 17,57 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hrobice Explosia | Pardubice | 17,17 | 17,58 | 17,58 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Košťálov | Semily | 17,65 | 16,62 | 17,65 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,66 | 17,43 | 17,66 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 17,73 | 17,55 | 17,73 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,80 | 17,78 | 17,80 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 17,69 | 17,84 | 17,84 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,43 | 17,85 | 17,85 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hrobice Explosia | Pardubice | 17,91 | 17,27 | 17,91 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Přívrat | Ústí nad Orlicí | 17,92 | 17,79 | 17,92 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Olešnice | Semily | 17,01 | 17,92 | 17,92 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 17,94 | 17,55 | 17,94 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Myštěves | Hradec Králové | 17,98 | 17,76 | 17,98 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Veselá | Semily | 18,00 | 17,10 | 18,00 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Výrava | Hradec Králové | 18,00 | 16,97 | 18,00 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Výrava | Hradec Králové | 18,02 | 17,94 | 18,02 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/07/11 | Dubenec, VČHL Dubenec | |
| 2026/07/11 | Dubenec, JL Dubenec | |
| 2025/05/17 | Dubenec, VČHL Dubenec | |
| 2025/05/17 | Dubenec, JL Dubenec | |
| 2024/07/06 | Dubenec, VČHL Dubenec | |
| 2024/07/06 | Dubenec, JL Dubenec | |
| 2023/07/01 | Dubenec, JL Dubenec | |
| 2023/07/01 | Dubenec, VČHL Dubenec | |
| 2022/07/02 | Dubenec, JL Dubenec | |
| 2022/07/02 | Dubenec, VČHL 2022, 5.kolo, Dubenec | |
| 2021/07/03 | Dubenec, JL Dubenec | |
| 2021/07/03 | Dubenec, VČHL Dubenec | |
| 2020/07/11 | Hasičský areál Dubenec, VČHL 2020 | |
| 2020/07/11 | Dubenec, JL Dubenec | |
| 2019/06/29 | Dubenec, JL Dubenec | |
| 2019/06/29 | Dubenec, 5. kolo VČHL | |
| 2018/07/15 | Dubenec, 9. kolo VČHL | |
| 2017/07/15 | Dubenec, 9. kolo VČHL | |
| 2016/08/27 | U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42 | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















