| Liga: | Valašská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 19. 06. 2016 12:00 |
| Kontakt: | Martin Bambuch |
| Telefon: | |
| Okres: | Vsetín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Tomáš Mareček |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ihrište | Púchov | 17,52 | 17,45 | 17,52 | |
| 2. | Nosice | Púchov | 17,61 | 17,39 | 17,61 | |
| 3. | Mostište | Púchov | 17,91 | 18,06 | 17,91 | |
| 4. | Vysoké Pole | Zlín | 18,28 | 18,28 | 18,06 | |
| 5. | Lačnov | Vsetín | 19,41 | 19,41 | 18,52 | |
| 6. | Nedašova Lhota | Zlín | 19,90 | 19,90 | 19,47 | |
| 7. | Valašské Příkazy | Vsetín | 20,01 | 20,01 | 19,61 | |
| 8. | Hovězí | Vsetín | 20,92 | 19,67 | 20,92 | |
| 9. | Lidečko | Vsetín | 57,74 | 57,74 | 21,28 |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vlčovice | Nový Jičín | 15,84 | 15,84 | 15,83 | |
| 2. | Velké Karlovice | Vsetín | 16,69 | 16,69 | 16,39 | |
| 3. | Dubková | Púchov | 17,76 | 16,52 | 17,76 | |
| 4. | Lidečko | Vsetín | 19,16 | 19,16 | 18,88 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nedašov | Zlín | 14,57 | 14,57 | 14,57 | 2012/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Vysoké Pole | Zlín | 14,63 | 14,57 | 14,63 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mirošov | Zlín | 14,66 | 15,57 | 14,66 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zbora | Púchov | 14,70 | 14,22 | 14,70 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Štítná nad Vláří | Zlín | 14,65 | 14,81 | 14,81 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hliník nad Váhom | Bytča | 14,72 | 14,89 | 14,89 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Beluša | Púchov | 14,89 | 14,87 | 14,89 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mirošov | Zlín | 15,00 | 14,75 | 15,00 | 2012/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hřivínův Újezd | Zlín | 15,02 | 14,61 | 15,02 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Visolaje | Púchov | 15,03 | 15,07 | 15,07 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Brumov | Zlín | 14,32 | 15,12 | 15,12 | 2012/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Lidečko | Vsetín | 15,36 | 14,14 | 15,36 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Francova Lhota | Vsetín | 15,37 | 15,24 | 15,37 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Poteč | Zlín | 15,54 | 15,48 | 15,54 | 2012/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Lúky | Púchov | 15,73 | 15,95 | 15,95 | 2012/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Francova Lhota | Vsetín | 16,05 | 15,29 | 16,05 | 2012/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lúky | Púchov | 16,06 | 15,57 | 16,06 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Vsetín | Vsetín | 16,12 | 15,72 | 16,12 | 2012/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Nosice | Púchov | 14,79 | 16,27 | 16,27 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Setechov | Bytča | 16,41 | 15,97 | 16,41 | 2012/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nedašov | Zlín | 16,62 | 15,59 | 16,62 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Horná Breznica | Púchov | 16,75 | 16,83 | 16,83 | 2012/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Trnava | Zlín | 16,39 | 17,04 | 17,04 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lednica | Púchov | 16,75 | 17,12 | 17,12 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bratřejov | Zlín | 15,02 | 17,33 | 17,33 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Študlov | Vsetín | 17,37 | 17,16 | 17,37 | 2012/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Slavičín | Zlín | 17,70 | 16,73 | 17,70 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Dohňany | Púchov | 17,80 | 17,22 | 17,80 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Hovězí | Vsetín | 17,81 | 17,37 | 17,81 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Valašské Příkazy | Vsetín | 17,84 | 16,95 | 17,84 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ihrište | Púchov | 17,45 | 17,52 | 17,52 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nosice | Púchov | 17,39 | 17,61 | 17,61 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mostište | Púchov | 18,06 | 17,91 | 17,91 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vysoké Pole | Zlín | 18,28 | 18,06 | 18,28 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Lačnov | Vsetín | 19,41 | 18,52 | 19,41 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nedašova Lhota | Zlín | 19,90 | 19,47 | 19,90 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Valašské Příkazy | Vsetín | 20,01 | 19,61 | 20,01 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hovězí | Vsetín | 19,67 | 20,92 | 20,92 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Lidečko | Vsetín | 57,74 | 21,28 | 57,74 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 15 ** | 0 | 16.06.2016 15:14 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 16.06.2016 15:14 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2023/07/29 | Francova Lhota, Francova Lhota | |
| 2020/07/25 | Francova Lhota, pohárovka (2B) | |
| 2019/07/27 | Francova Lhota, 2B (SMHL) | |
| 2018/07/28 | Francova Lhota SMHL, Francova Lhota, 10. kolo SMHL | |
| 2016/06/19 | Francova Lhota, 5. ročník Pohárové soutěže, Francova Lhota, 2B | |
| 2015/06/21 | Francova Lhota, fotbal.hřiště, 4. ročník Pohárové soutěže, Francova Lhota | |
| 2014/06/22 | Francova Lhota, fotbal. hřiště, 3. ročník Pohárové soutěže, 2B | |
| 2013/06/23 | Francova Lhota, fotbal. hřiště, 2. ročník Pohárové soutěže | |
| 2012/06/24 | Francova Lhota, Pohárová soutěž | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















