| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 13. 07. 2024 11:00 |
| Kontakt: | Vladimír Sklenář |
| Telefon: | +420606434079 |
| Okres: | Žďár nad Sázavou |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,69 | 15,48 | 15,69 | |
| 2. | Chlum | Benešov | 15,75 | 15,27 | 15,75 | |
| 3. | Olšovec | Přerov | 15,95 | 15,95 | 15,80 | |
| 4. | Stará Říše | Jihlava | 15,96 | 15,96 | 15,94 | |
| 5. | Markvartovice | Opava | 16,04 | 15,23 | 16,04 | |
| 6. | Krotějov Sport | Tábor | 16,46 | 16,46 | 15,67 | |
| 7. | Budíkovice | Třebíč | 16,90 | 15,99 | 16,90 | |
| 8. | Plumlov | Prostějov | 16,91 | 16,64 | 16,91 | |
| 9. | Volenice | Příbram | 17,11 | 17,11 | 16,71 | |
| 10. | Olešná | Havlíčkův Brod | 17,28 | 16,91 | 17,28 | |
| 11. | Petrůvky | Třebíč | 17,43 | 16,68 | 17,43 | |
| 12. | Pšánky | Hradec Králové | 17,50 | 17,50 | 16,17 | |
| 13. | Hamry nad Sázavou | Žďár nad Sázavou | 18,12 | 18,12 | 17,36 | |
| 14. | Ploukonice | Semily | 18,13 | 16,37 | 18,13 | |
| 15. | Žernovník | Blansko | NP | NP | 18,30 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov Mamby | Prostějov | 15,10 | 15,40 | 15,40 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Budíkovice | Třebíč | 15,48 | 15,48 | 15,48 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,48 | 15,69 | 15,69 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chlum | Benešov | 15,27 | 15,75 | 15,75 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Olšovec | Přerov | 15,95 | 15,80 | 15,95 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Stará Říše | Jihlava | 15,96 | 15,94 | 15,96 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Markvartovice | Opava | 15,23 | 16,04 | 16,04 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,04 | 15,54 | 16,04 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Plumlov | Prostějov | 16,09 | 15,73 | 16,09 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Budíkovice | Třebíč | 16,19 | 15,33 | 16,19 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Krotějov Sport | Tábor | 16,46 | 15,67 | 16,46 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Krotějov Sport | Tábor | 16,54 | 15,97 | 16,54 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hamry nad Sázavou Tragédky | Žďár nad Sázavou | 16,59 | 16,30 | 16,59 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Stará Říše | Jihlava | 16,70 | 16,25 | 16,70 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Markvartovice | Opava | 15,80 | 16,71 | 16,71 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Otín | Žďár nad Sázavou | 16,65 | 16,74 | 16,74 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pohled | Havlíčkův Brod | 16,31 | 16,74 | 16,74 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Volenice | Příbram | 16,78 | 16,69 | 16,78 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 16,82 | 16,75 | 16,82 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Budíkovice | Třebíč | 15,99 | 16,90 | 16,90 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Plumlov | Prostějov | 16,64 | 16,91 | 16,91 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Stará Říše | Jihlava | 16,96 | 16,85 | 16,96 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Petrůvky | Třebíč | 16,66 | 17,01 | 17,01 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Velké Meziříčí FŇ | Žďár nad Sázavou | 16,79 | 17,10 | 17,10 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Volenice | Příbram | 17,11 | 16,71 | 17,11 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Olšovec | Přerov | 16,04 | 17,11 | 17,11 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pšánky | Hradec Králové | 16,82 | 17,23 | 17,23 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,91 | 17,28 | 17,28 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Petrůvky | Třebíč | 16,68 | 17,43 | 17,43 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Petrůvky | Třebíč | 16,74 | 17,45 | 17,45 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 16 ** | 6 | 13.07.2024 07:17 | |
| Lukáš Vaculík | 16 ** | 0 | 13.07.2024 10:45 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Vaculík | 15 ** | 18 | 13.07.2024 10:46 | |
| Michal Matějíček | 15 ** | 5 | 13.07.2024 07:18 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Extraliga ČR - Muži | NP | https://youtu.be/7Zur9to3_EU | Ondřej Hlavinka | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/06/13 | Netín, Netín | |
| 2026/06/07 | Netín, O pohár SDH Netín | |
| 2025/08/03 | Netín, O pohár SDH Netín | |
| 2025/06/14 | Netín, Netín | |
| 2024/07/13 | Netín, Netín | |
| 2024/06/02 | Netín, O pohár SDH Netín | |
| 2023/07/15 | Netín, Netín | |
| 2023/05/28 | Netín, O pohár SDH Netín | |
| 2022/05/29 | Netín, Netín | |
| 2022/05/28 | Netín (Starý Lískovec Sport), Netín | |
| 2021/07/18 | Netín, O putovní pohár SDH Netín | |
| 2020/05/17 | Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku | |
| 2019/06/29 | Netín, Žďárské ligy v požárním útoku | |
| 2019/05/26 | Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku | |
| 2018/05/27 | Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku | |
| 2017/05/28 | Netín, 1.kolo Žďárské ligy v požárním útoku | |
| 2016/05/29 | Netín, 1.kolo Žďárské ligy v požárním útoku | |
| 2015/05/31 | Netín, O pohár | |
| 2014/06/01 | Netín, Žďárská liga | |
| 2013/06/02 | Netín, Žďárská liga | |
| 2012/05/20 | Netín, 3. kolo Žďárské ligy | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















