Výsledky soutěže
Děti-starší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Hluboká A | Domažlice | 22,62 | 22,62 | 23,56 | |
| 2. | Chodov A | Domažlice | 24,53 | 29,64 | 24,53 | |
| 3. | Chodská Lhota | Domažlice | 24,69 | 26,06 | 24,69 | |
| 4. | Petrovice | Domažlice | 25,43 | 25,43 | 31,10 | |
| 5. | Čermná | Domažlice | 26,44 | 26,44 | 27,30 | |
| 6. | Pocinovice | Domažlice | 29,28 | 29,28 | 49,31 | |
| 7. | Bělá nad Radbuzou | Domažlice | 33,17 | 33,17 | 35,68 | |
| 8. | Domažlice | Domažlice | 34,08 | 34,81 | 34,08 | |
| 9. | Hluboká C | Domažlice | 35,97 | 48,97 | 35,97 | |
| 10. | Koloveč | Domažlice | 42,49 | 42,49 | 78,00 | |
| 11. | Klenčí pod Čerchovem | Domažlice | 58,62 | 58,62 | - | |
| 12. | Staňkov I | Domažlice | 61,06 | 61,06 | 71,55 | |
| 13. | Štítary | Domažlice | 64,53 | NP | 64,53 | |
Děti-mladší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Petrovice | Domažlice | 28,98 | 29,44 | 28,98 | |
| 2. | Dolní Folmava A | Domažlice | 29,80 | 36,90 | 29,80 | |
| 3. | Staňkov I | Domažlice | 34,01 | 36,78 | 34,01 | |
| 4. | Klenčí pod Čerchovem A | Domažlice | 37,23 | 37,23 | - | |
| 5. | Koloveč B | Domažlice | 64,82 | 84,00 | 64,82 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Milavče | Domažlice | 22,47 | NP | 22,47 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Hluboká | Domažlice | 22,62 | 23,56 | 22,62 | 2019/05/25 |
Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Dolní Folmava | Domažlice | 45,38 | 24,17 | 24,17 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Chodov | Domažlice | 29,64 | 24,53 | 24,53 | 2019/05/25 |
Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Srbice | Domažlice | 24,55 | NP | 24,55 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Chodská Lhota | Domažlice | 26,06 | 24,69 | 24,69 | 2019/05/25 |
Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Petrovice | Domažlice | 25,43 | 31,10 | 25,43 | 2019/05/25 |
Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Čermná | Domažlice | 26,44 | 27,30 | 26,44 | 2019/05/25 |
Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Petrovice | Domažlice | 40,38 | 27,46 | 27,46 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Pocinovice | Domažlice | 27,54 | 28,08 | 27,54 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Pocinovice | Domažlice | 29,28 | 49,31 | 29,28 | 2019/05/25 |
Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Klenčí pod Čerchovem | Domažlice | 44,88 | 31,92 | 31,92 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Bělá nad Radbuzou | Domažlice | 33,17 | 35,68 | 33,17 | 2019/05/25 |
Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Domažlice | Domažlice | 34,81 | 34,08 | 34,08 | 2019/05/25 |
Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Hluboká | Domažlice | 48,97 | 35,97 | 35,97 | 2019/05/25 |
Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Koloveč | Domažlice | 42,49 | 78,00 | 42,49 | 2019/05/25 |
Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Klenčí pod Čerchovem | Domažlice | 58,62 | - | 58,62 | 2019/05/25 |
Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Staňkov I | Domažlice | 61,06 | 71,55 | 61,06 | 2019/05/25 |
Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Štítary | Domažlice | NP | 64,53 | 64,53 | 2019/05/25 |
Plamen PÚ (útok) |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Dolní Folmava | Domažlice | 30,32 | 28,24 | 28,24 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Petrovice | Domažlice | 29,44 | 28,98 | 28,98 | 2019/05/25 |
Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Dolní Folmava | Domažlice | 36,90 | 29,80 | 29,80 | 2019/05/25 |
Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Klenčí pod Čerchovem | Domažlice | 30,59 | 60,06 | 30,59 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Chodov | Domažlice | 43,71 | 30,86 | 30,86 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Srbice | Domažlice | 32,25 | 34,58 | 32,25 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Srbice | Domažlice | 38,82 | 32,46 | 32,46 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Staňkov I | Domažlice | 36,78 | 34,01 | 34,01 | 2019/05/25 |
Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Klenčí pod Čerchovem | Domažlice | 37,23 | - | 37,23 | 2019/05/25 |
Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Staňkov I | Domažlice | 48,47 | 50,17 | 48,47 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Koloveč | Domažlice | 84,00 | 64,82 | 64,82 | 2019/05/25 |
Plamen PÚ (útok) |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Videa a fotografie soutěže
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.