| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 03. 09. 2016 13:00 |
| Kontakt: | Jiří Možíš |
| Telefon: | 733 375 515 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Mishi |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | Přerov | 17,21 | 16,54 | 17,21 | |
| 2. | Pravčice | Kroměříž | 17,25 | 16,56 | 17,25 | |
| 3. | Rymice | Kroměříž | 17,72 | 16,67 | 17,72 | |
| 4. | Rychlov | Kroměříž | 18,26 | 17,37 | 18,26 | |
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,44 | 18,44 | 1,79 | |
| 6. | Nětčice | Kroměříž | 19,81 | 1,69 | 19,81 | |
| 7. | Loukov | Kroměříž | 20,22 | 19,59 | 20,22 | |
| 8. | Němčice | Kroměříž | 20,22 | 20,22 | 20,14 | |
| 9. | Machová | Zlín | 21,83 | 21,83 | 18,72 |
|
| 10. | Bílany | Kroměříž | 23,04 | 23,04 | 22,19 | |
| 11. | Tučapy | Kroměříž | 23,55 | 22,63 | 23,55 | |
| 12. | Špičky | Přerov | 28,04 | 27,73 | 28,04 | |
| 13. | Brusné A | Kroměříž | 30,46 | 30,46 | 19,86 | |
| 14. | Hlinsko | Přerov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | Přerov | 16,34 | 16,02 | 16,34 | 2015/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Kunovice | Vsetín | 15,86 | 16,46 | 16,46 | 2007/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pravčice A | Kroměříž | 16,56 | 16,25 | 16,56 | 2018/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pravčice A | Kroměříž | 16,56 | 16,25 | 16,56 | 2018/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Špičky | Přerov | 16,57 | 16,51 | 16,57 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Radíkov | Přerov | 15,91 | 16,76 | 16,76 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Olšovec | Přerov | 16,67 | 16,77 | 16,77 | 2022/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,93 | 16,37 | 16,93 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Kunovice | Vsetín | 17,13 | 16,77 | 17,13 | 2006/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 16,95 | 17,14 | 17,14 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Radíkov | Přerov | 16,54 | 17,21 | 17,21 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nevcehle | Jihlava | - | - | 17,21 | 2011/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hlinsko | Přerov | 17,15 | 17,25 | 17,25 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Pravčice | Kroměříž | 16,56 | 17,25 | 17,25 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pravčice | Kroměříž | 17,27 | 16,40 | 17,27 | 2015/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Dětkovice | Vyškov | 17,31 | 16,97 | 17,31 | 2018/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Výčapy G | Kutná Hora | 16,64 | 17,39 | 17,39 | 2009/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Plumlov | Prostějov | 17,40 | 16,52 | 17,40 | 2022/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hrubá Vrbka | Hodonín | - | - | 17,48 | 2011/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Nětčice | Kroměříž | 17,49 | 17,18 | 17,49 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,22 | 17,50 | 17,50 | 2015/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Pravčice | Kroměříž | 17,51 | 16,92 | 17,51 | 2008/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Nevcehle | Jihlava | 16,92 | 17,56 | 17,56 | 2007/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Radíkov | Přerov | 17,17 | 17,58 | 17,58 | 2009/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Rymice | Kroměříž | 16,67 | 17,72 | 17,72 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,92 | 17,81 | 17,81 | 2018/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,92 | 17,81 | 17,81 | 2018/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Pravčice | Kroměříž | 17,91 | 17,30 | 17,91 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Litenčice | Kroměříž | 17,05 | 17,94 | 17,94 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Pravčice B | Kroměříž | 17,46 | 17,99 | 17,99 | 2018/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nětčice | Kroměříž | 16,97 | 17,43 | 17,43 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Záhlinice | Kroměříž | 33,57 | 32,54 | 33,57 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nová Dědina | Kroměříž | 19,22 | 18,93 | 19,22 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 17 ** | 15 | 26.08.2016 11:44 | |
| Zdeněk Juřík | 17 ** | 15 | 03.09.2016 09:11 | |
| Radek Troch | 16 ** | 12 | 31.08.2016 19:16 | |
| Tomáš Bakalík | 16 ** | 0 | 02.09.2016 08:33 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Zdeněk Juřík | 17 ** | 24 | 03.09.2016 09:16 | |
| Radek Staněk | 17 ** | 6 | 26.08.2016 11:44 | |
| Radek Troch | 16 ** | 0 | 31.08.2016 19:16 | |
| Tomáš Bakalík | 17 ** | 0 | 02.09.2016 08:33 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 17,39 | https://youtu.be/S8j6osQORts | René Jašek | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 17,39 | https://youtu.be/dDypfeOL0CM | René Jašek | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 17,48 | https://youtu.be/cct4Fre7YkY | Jarda Schneider | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,69 | https://youtu.be/WdutyRAhO0I | Martin Ondra | |
Podhostýnská hasičská lig - Ženy | 21,83 | https://youtu.be/0AD1qFNwfag | Kateřina Husková | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















