| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhrosteni.cz |
| Kdy: | 25. 07. 2015 13:00 |
| Kontakt: | Petr Lajda |
| Telefon: | 608 473 597 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Tomáš Hráček |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rychlov | Kroměříž | 16,96 | 16,83 | 16,96 | |
| 2. | Rymice | Kroměříž | 17,02 | 17,02 | 16,81 | |
| 3. | Pravčice | Kroměříž | 17,54 | 17,54 | 17,48 | |
| 4. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,83 | 16,77 | 17,83 |
|
| 5. | Loukov | Kroměříž | 18,82 | 18,82 | 18,81 |
|
| 6. | Tučapy | Kroměříž | 19,00 | 19,00 | 17,26 | |
| 7. | Počenice | Kroměříž | 19,11 | 19,11 | 18,85 | |
| 8. | Nětčice | Kroměříž | 19,24 | 19,24 | 19,15 |
|
| 9. | Machová | Zlín | 19,65 | 18,98 | 19,65 |
|
10. | Slušovice | Zlín | 19,97 | 17,65 | 19,97 |
|
| 11. | Bílany | Kroměříž | 20,20 | 20,20 | 19,10 | |
| 12. | Kašava | Zlín | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Babice | Vsetín | 15,96 | 16,10 | 16,10 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,10 | 16,09 | 16,10 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,11 | 16,08 | 16,11 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vésky | Uherské Hradiště | 15,86 | 16,24 | 16,24 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ratiboř | Vsetín | 16,25 | 16,33 | 16,33 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pravčice | Kroměříž | 16,52 | 16,46 | 16,52 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Špičky | Přerov | 16,52 | 16,53 | 16,53 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mladcová | Zlín | 16,44 | 16,58 | 16,58 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Špičky | Přerov | 16,62 | 16,52 | 16,62 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Mladcová | Zlín | 16,66 | 16,20 | 16,66 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Karolín | Kroměříž | 16,58 | 16,70 | 16,70 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Prchalov B | Nový Jičín | 16,73 | 16,68 | 16,73 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,50 | 16,76 | 16,76 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Pravčice | Kroměříž | 15,77 | 16,77 | 16,77 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Mistřice | Uherské Hradiště | 16,78 | 16,74 | 16,78 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Mysločovice | Zlín | 16,16 | 16,82 | 16,82 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,85 | 16,51 | 16,85 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mladcová | Zlín | 16,68 | 16,85 | 16,85 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Radkova Lhota | Přerov | 16,66 | 16,86 | 16,86 | 2013/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pravčice | Kroměříž | 16,90 | 16,30 | 16,90 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Karolín | Kroměříž | 16,61 | 16,93 | 16,93 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Plumlov | Prostějov | 16,94 | 16,82 | 16,94 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ludslavice | Kroměříž | 16,61 | 16,94 | 16,94 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Velká (Hranice III) | Přerov | 16,95 | 16,56 | 16,95 | 2022/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 16,97 | 16,47 | 16,97 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,97 | 16,42 | 16,97 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,97 | 16,98 | 16,98 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Špičky | Přerov | 17,00 | 16,90 | 17,00 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Mladcová | Zlín | 16,20 | 17,02 | 17,02 | 2013/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lukov | Zlín | 16,86 | 17,02 | 17,02 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petr Miklík | 16,89 | 24 | 22.07.2015 09:01 | |
| Milan Kochaníček | 16,89 | 24 | 25.07.2015 05:50 | |
| Martin Ondra | 16,89 | 24 | 14.07.2015 08:51 | |
| Verča Žeravová | 16,88 | 23 | 14.07.2015 11:21 | |
| braja96 | 16,87 | 22 | 25.07.2015 09:51 | |
| Petr Topič | 16,85 | 20 | 14.07.2015 09:23 | |
| František Ondrák | 16,95 | 20 | 20.07.2015 21:43 | |
| Lukáš Žák | 16,84 | 19 | 25.07.2015 09:56 | |
| Petr Kropáč | 16,81 | 16 | 25.07.2015 05:55 | |
| Petr Jezek | 16,99 | 16 | 12.07.2015 21:30 | |
| Libor Gajdůšek | 16,99 | 16 | 23.07.2015 09:23 | |
| Tomáš Hráček | 16,80 | 15 | 12.07.2015 14:09 | |
| Martin Láník | 17,00 | 15 | 24.07.2015 08:21 | |
| Michal Matějíček | 16,78 | 13 | 24.07.2015 17:04 | |
| Jaromír Miklík | 16,77 | 12 | 25.07.2015 06:45 | |
| Tomáš Bakalík | 16,75 | 10 | 21.07.2015 17:26 | |
| Zdeněk Juřík | 16,75 | 10 | 25.07.2015 09:05 | |
| Martin Ševčík | 17,12 | 3 | 25.07.2015 06:40 | |
| Hanule0076 | 16,57 | 0 | 25.07.2015 10:43 | |
| Dominik Krejčíř | 16,64 | 0 | 24.07.2015 19:26 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Martin Ondra | 16,95 | 24 | 14.07.2015 08:52 | |
| Petr Topič | 16,90 | 19 | 14.07.2015 09:24 | |
| Libor Gajdůšek | 16,88 | 17 | 23.07.2015 09:26 | |
| Petr Kropáč | 17,11 | 10 | 25.07.2015 05:55 | |
| Tomáš Hráček | 16,80 | 9 | 12.07.2015 14:10 | |
| Verča Žeravová | 16,79 | 8 | 14.07.2015 11:21 | |
| Dominik Krejčíř | 17,15 | 6 | 24.07.2015 19:28 | |
| Tomáš Bakalík | 16,76 | 5 | 21.07.2015 17:26 | |
| Milan Kochaníček | 17,21 | 0 | 22.07.2015 14:57 | |
| Petr Miklík | 17,21 | 0 | 22.07.2015 09:02 | |
| Michal Matějíček | 17,32 | 0 | 24.07.2015 17:04 | |
| Lukáš Žák | 17,35 | 0 | 25.07.2015 09:58 | |
| František Ondrák | 17,45 | 0 | 20.07.2015 21:43 | |
| Zdeněk Juřík | 17,46 | 0 | 25.07.2015 09:28 | |
| Martin Láník | 17,50 | 0 | 24.07.2015 08:21 | |
| Petr Jezek | 17,67 | 0 | 12.07.2015 21:30 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a11668501 Kód: a11668501 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a11671526 Kód: a11671526 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a11679892 Kód: a11679892 |
|
| Odkaz na zdroj: https://youtu.be/5QXD5STLGf8 Kód: 5QXD5STLGf8 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a11781546 Kód: a11781546 |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/07/18 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2025/07/26 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2024/07/27 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2023/07/29 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2022/07/30 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2021/07/03 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2020/06/13 | Roštění - ZRUŠENO !!!, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2019/07/20 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2018/07/21 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2017/09/08 | Roštění, Noční soutěž mladých hasičů v požárním útoku | |
| 2017/07/15 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2016/07/16 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2015/07/25 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2014/07/19 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2013/07/13 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2012/07/06 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















