| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 22. 07. 2017 14:00 |
| Kontakt: | Hana Vašinová |
| Telefon: | 739 418 273 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Mishi |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,37 | 17,37 | 16,75 | |
| 2. | Rymice | Kroměříž | 18,37 | 18,37 | 17,21 | |
| 3. | Pravčice A | Kroměříž | 18,62 | 18,62 | 17,59 | |
| 4. | Pravčice B | Kroměříž | 19,12 | 19,12 | 17,22 | |
| 5. | Hlinsko | Přerov | 21,19 | 21,07 | 21,19 | |
| 6. | Radíkov | Přerov | 22,25 | 22,25 | 19,65 | |
7. | Spišská Sobota | Poprad | 22,43 | 20,16 | 22,43 | |
| 8. | Loukov | Kroměříž | 23,01 | 23,01 | 21,35 | |
| 9. | Rychlov | Kroměříž | 29,41 | 29,41 | 20,75 | |
| 10. | Nětčice | Kroměříž | 34,33 | 32,26 | 34,33 | |
| 11. | Špičky | Přerov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velká (Hranice III) | Přerov | 14,65 | 14,72 | 14,72 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hoštice | Kroměříž | 16,06 | 15,78 | 16,06 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Velká (Hranice III) | Přerov | 16,37 | 16,13 | 16,37 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Petrovice | Třebíč | 16,42 | 16,28 | 16,42 | 2003/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,31 | 16,88 | 16,88 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Kokory | Přerov | 16,90 | 16,19 | 16,90 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pravčice | Kroměříž | 16,46 | 16,92 | 16,92 | 2013/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mladcová | Zlín | 16,92 | 16,84 | 16,92 | 2013/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Petrovice | Třebíč | 16,83 | 17,00 | 17,00 | 2002/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Petrov | Hodonín | 17,13 | 17,16 | 17,16 | 2003/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,18 | 16,73 | 17,18 | 2013/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Tečovice | Zlín | 17,18 | 16,90 | 17,18 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 17,25 | 17,11 | 17,25 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Radkova Lhota | Přerov | 17,06 | 17,28 | 17,28 | 2014/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pravčice | Kroměříž | 16,60 | 17,36 | 17,36 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Karolín | Kroměříž | 17,34 | 17,37 | 17,37 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Vacenovice | Hodonín | 17,38 | 17,07 | 17,38 | 2003/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Radíkov | Přerov | 17,39 | 17,37 | 17,39 | 2003/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,40 | 17,06 | 17,40 | 2015/05/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Petrovice | Třebíč | 17,25 | 17,41 | 17,41 | 2000/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Mladcová | Zlín | 16,94 | 17,44 | 17,44 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Radíkov | Přerov | 17,45 | 17,43 | 17,45 | 2002/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Mladcová | Zlín | 17,11 | 17,50 | 17,50 | 2015/05/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 17,50 | 17,32 | 17,50 | 2014/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Mladcová | Zlín | 17,50 | 16,88 | 17,50 | 2014/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Rohov | Opava | 17,51 | 16,65 | 17,51 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,42 | 17,52 | 17,52 | 2014/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mistřice | Uherské Hradiště | 17,52 | 16,97 | 17,52 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Krumsín | Prostějov | 17,54 | 17,51 | 17,54 | 2003/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Petrovice | Třebíč | 17,55 | 17,08 | 17,55 | 2001/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,28 | https://youtu.be/eipNW2eqBtk | Jiří Kočař | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















