| Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 14. 06. 2015 13:30 |
| Kontakt: | Václav Družbík |
| Telefon: | |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,64 | 17,64 | 17,64 | |
| 2. | Nedašova Lhota | Zlín | 19,01 | 19,01 | 17,97 | |
| 3. | Bratřejov | Zlín | 19,31 | 18,72 | 19,31 | |
4. | Rymice | Kroměříž | 19,89 | 19,18 | 19,89 | |
| 5. | Racková | Zlín | 20,59 | 19,45 | 20,59 | |
| 6. | Vlachovice | Zlín | 20,66 | 20,65 | 20,66 | |
| 7. | Malenovice | Zlín | 21,09 | 21,09 | 19,75 | |
| 8. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | Zlín | 21,80 | 19,82 | 21,80 | |
| 9. | Tečovice | Zlín | 22,24 | 22,24 | 20,67 | |
| 10. | Sazovice | Zlín | 22,54 | 22,57 | 21,80 | |
11. | Tučapy | Kroměříž | 22,71 | 22,71 | 20,23 | |
| 12. | Hřivínův Újezd | Zlín | 22,72 | 22,72 | 22,21 | |
13. | Loukov | Kroměříž | 23,23 | 20,52 | 23,23 | |
| 14. | Velký Ořechov | Zlín | 29,27 | 28,50 | 29,27 | |
| 15. | Machová | Zlín | 29,34 | 19,45 | 29,34 |
|
| 16. | Slušovice | Zlín | NP | NP | NP | |
| 16. | Lhota | Zlín | NP | NP | NP | |
| 16. | Hostišová | Zlín | NP | NP | NP | |
| 16. | Mysločovice | Zlín | NP | NP | NP |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Malenovice | Zlín | 19,36 | 19,36 | 18,88 | |
| 2. | Lhota | Zlín | 20,52 | 20,45 | 20,52 | |
| 3. | Racková | Zlín | 21,24 | 19,56 | 21,24 | |
| 4. | Kaňovice | Zlín | 21,63 | 21,63 | 20,65 | |
| 5. | Machová | Zlín | 21,68 | 21,68 | 20,21 |
|
| 6. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 26,56 | 26,56 | 24,71 | |
| 7. | Tečovice | Zlín | NP | NP | NP | |
| 7. | Sazovice | Zlín | NP | NP | NP |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zádveřice | Zlín | 16,61 | 16,61 | 16,17 | |
| 2. | Mysločovice | Zlín | 17,19 | 16,49 | 17,19 | |
| 3. | Sazovice | Zlín | 17,49 | 17,49 | 16,95 | |
| 4. | Lechotice | Kroměříž | 21,25 | 20,59 | 21,25 | |
| 5. | Hostišová | Zlín | 23,82 | 23,72 | 23,82 | |
| 6. | Lukov | Zlín | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Brumov B | Zlín | 14,11 | 14,23 | 14,23 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Velký Ořechov C | Zlín | 14,37 | 14,84 | 14,84 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ludslavice | Kroměříž | 14,63 | 15,01 | 15,01 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vrbka | Kroměříž | 15,23 | 15,50 | 15,50 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mladcová | Zlín | 15,55 | 15,63 | 15,63 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Ratiboř | Vsetín | 15,89 | 15,69 | 15,89 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Lukov | Zlín | 15,28 | 15,94 | 15,94 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 16,07 | 14,97 | 16,07 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Tečovice | Zlín | 15,74 | 16,33 | 16,33 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Vrbětice | Zlín | 15,47 | 16,33 | 16,33 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Brusné | Kroměříž | 16,60 | 16,33 | 16,60 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Mirošov | Zlín | 16,92 | 14,97 | 16,92 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bratřejov | Zlín | 17,03 | 16,94 | 17,03 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Přílepy | Kroměříž | 16,81 | 17,25 | 17,25 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Lhota | Zlín | 17,55 | 15,91 | 17,55 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Štítná nad Vláří | Zlín | 17,58 | 15,04 | 17,58 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Louky | Zlín | 17,76 | 16,75 | 17,76 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Šarovy | Zlín | 18,05 | 18,08 | 18,08 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vysoká | Přerov | 18,08 | 18,27 | 18,27 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bratřejov B | Zlín | 17,81 | 18,80 | 18,80 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hrobice | Zlín | 19,10 | 19,04 | 19,10 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Chvalnov - Lísky | Kroměříž | 23,54 | 25,54 | 25,54 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Záhlinice | Kroměříž | 28,09 | 28,24 | 28,24 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Křekov | Zlín | NP | NP | NP | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Nedašov | Zlín | NP | NP | NP | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Lukov B | Zlín | NP | NP | NP | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bílovice | Uherské Hradiště | 16,80 | 16,56 | 16,80 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bílovice | Uherské Hradiště | 17,11 | 16,90 | 17,11 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pohořelice | Zlín | 17,26 | 16,59 | 17,26 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bílovice | Uherské Hradiště | 17,02 | 17,36 | 17,36 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 17,51 | 16,82 | 17,51 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Holešov | Kroměříž | 17,43 | 17,61 | 17,61 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,64 | 17,64 | 17,64 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Popov | Zlín | 17,76 | 17,14 | 17,76 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 17,59 | 17,80 | 17,80 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Popov | Zlín | 17,84 | 16,51 | 17,84 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,64 | 17,85 | 17,85 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Roštění | Kroměříž | 17,87 | 17,64 | 17,87 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 17,91 | 17,39 | 17,91 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Slušovice | Zlín | 18,04 | 16,91 | 18,04 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Vlachovice | Zlín | 17,43 | 18,16 | 18,16 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Vlachovice | Zlín | 18,21 | 17,05 | 18,21 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bratřejov | Zlín | 18,40 | 18,33 | 18,40 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Sazovice | Zlín | 17,04 | 18,40 | 18,40 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bílovice | Uherské Hradiště | 18,44 | 17,76 | 18,44 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 18,46 | 18,26 | 18,46 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Velký Ořechov | Zlín | 18,50 | 17,41 | 18,50 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Popov | Zlín | 18,13 | 18,56 | 18,56 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sazovice | Zlín | 17,14 | 18,76 | 18,76 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Tečovice | Zlín | 18,31 | 18,78 | 18,78 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Velký Ořechov | Zlín | 18,79 | 18,50 | 18,79 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hřivínův Újezd | Zlín | 18,78 | 18,82 | 18,82 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Vlachovice | Zlín | 17,89 | 18,88 | 18,88 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Březolupy | Uherské Hradiště | 18,90 | 18,48 | 18,90 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Velký Ořechov | Zlín | 19,01 | 18,28 | 19,01 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nedašova Lhota | Zlín | 19,01 | 17,97 | 19,01 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mirošov | Zlín | 15,48 | 15,03 | 15,48 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Mirošov | Zlín | 15,57 | 16,57 | 16,57 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zádveřice | Zlín | 16,61 | 16,17 | 16,61 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Racková | Zlín | 16,72 | 15,47 | 16,72 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pitín | Uherské Hradiště | 16,26 | 16,75 | 16,75 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zádveřice | Zlín | 17,02 | 16,90 | 17,02 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Racková | Zlín | 16,82 | 17,18 | 17,18 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mysločovice | Zlín | 16,49 | 17,19 | 17,19 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Vrbka | Kroměříž | 17,12 | 17,48 | 17,48 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Sazovice | Zlín | 17,49 | 16,95 | 17,49 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mirošov | Zlín | 17,35 | 17,56 | 17,56 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Lipová | Zlín | 17,05 | 17,59 | 17,59 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Žeranovice | Kroměříž | 16,65 | 17,89 | 17,89 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,24 | 17,97 | 17,97 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,14 | 18,41 | 18,41 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Veselá | Zlín | 18,42 | 16,49 | 18,42 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Veselá | Zlín | 18,47 | 17,46 | 18,47 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Rymice | Kroměříž | 17,96 | 18,48 | 18,48 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lukov | Zlín | 17,23 | 18,49 | 18,49 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Trnava | Zlín | 18,07 | 18,52 | 18,52 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Sazovice | Zlín | 18,59 | 18,19 | 18,59 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Ublo | Zlín | 18,45 | 18,75 | 18,75 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Popov | Zlín | 18,81 | 19,03 | 19,03 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Sazovice | Zlín | 17,13 | 19,08 | 19,08 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Pitín | Uherské Hradiště | 19,25 | 18,50 | 19,25 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mirošov | Zlín | 19,01 | 19,30 | 19,30 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | - | bez určení okresu | 19,17 | 19,35 | 19,35 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Napajedla | Zlín | 19,48 | 18,92 | 19,48 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Záhlinice | Kroměříž | 18,95 | 19,51 | 19,51 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mysločovice | Zlín | 18,68 | 19,53 | 19,53 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 18,67 | 18,43 | 18,67 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Martinice | Kroměříž | 19,26 | 17,96 | 19,26 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Malenovice | Zlín | 19,36 | 18,88 | 19,36 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 19,37 | 19,17 | 19,37 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pohořelice | Zlín | 19,00 | 19,45 | 19,45 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pohořelice | Zlín | 19,32 | 19,57 | 19,57 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Racková | Zlín | 19,73 | 18,41 | 19,73 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hřivínův Újezd | Zlín | 20,44 | 20,21 | 20,44 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Šarovy | Zlín | 20,44 | 19,34 | 20,44 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nedašov | Zlín | 20,47 | 18,74 | 20,47 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Lhota | Zlín | 20,45 | 20,52 | 20,52 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pohořelice | Zlín | 18,91 | 20,66 | 20,66 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hostišová | Zlín | 19,39 | 20,96 | 20,96 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Tečovice | Zlín | 20,98 | 18,61 | 20,98 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Lhota | Zlín | 21,18 | 20,72 | 21,18 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 21,20 | 20,67 | 21,20 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Racková | Zlín | 20,82 | 21,22 | 21,22 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Racková | Zlín | 19,56 | 21,24 | 21,24 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lhota | Zlín | 21,26 | 20,23 | 21,26 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Machová | Zlín | 21,32 | 21,20 | 21,32 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Machová | Zlín | 21,44 | 20,88 | 21,44 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hostišová | Zlín | 19,81 | 21,54 | 21,54 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kaňovice | Zlín | 21,63 | 20,65 | 21,63 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Machová | Zlín | 21,68 | 20,21 | 21,68 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Trnava | Zlín | 20,57 | 22,56 | 22,56 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Lhota | Zlín | 22,78 | 20,83 | 22,78 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Sazovice | Zlín | 22,86 | 22,07 | 22,86 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Machová | Zlín | 23,84 | 24,43 | 24,43 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Trnava | Zlín | 24,28 | 25,38 | 25,38 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Machová | Zlín | 25,59 | 24,05 | 25,59 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Zlínská liga požárního sportu - Dorostenky | 21,68 | https://youtu.be/_bgGCrh5Pog | Kateřina Husková | |
| 29,34 | https://youtu.be/MAiDy-0gU7g | Kateřina Husková | | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/08/30 | Tečovice, Pohárová soutěž | |
| 2024/08/17 | Tečovice, Pohárová soutěž | |
| 2023/08/26 | Tečovice, Pohárová soutěž | |
| 2022/08/20 | Tečovice, Pohárová soutěž | |
| 2020/08/29 | Tečovice, Pohárová soutěž ZLPS, 2B | |
| 2020/08/29 | Hasičský areál Tečovice, HASIČSKÝ MARATON - Tečovice 2020 | |
| 2019/08/24 | Areál SDH Tečovice, Noční hasičská soutěž Tečovice 2019 | |
| 2018/06/09 | Tečovice, O pohár starosty obce | |
| 2017/06/10 | Tečovice, O pohár starosty obce | |
| 2016/06/11 | Tečovice, O pohár starosty obce | |
| 2015/06/14 | Tečovice, O pohár starosty obce | |
| 2014/06/15 | Tečovice, O pohár starosty obce | |
| 2014/06/15 | Hasičský areál v Tečovicích, O pohár starosty obce Tečovice | |
| 2013/06/30 | Areál SDH Tečovice, O pohár tarosty obce Tečovice, 3B | |
| 2013/06/30 | Tečovice, Pohárová soutěž ZLPS | |
| 2012/06/16 | Tečovice, O pohár starosty obce | |
| 2010/06/27 | Tečovice, ZL, Pohárová soutěž | |
| 1996/09/08 | Tečovice, ZL, O pohár SDH | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















