| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhvysnilhoty.cz/ |
| Kdy: | 30. 07. 2016 13:00 |
| Kontakt: | Dalibor Velčovský |
| Telefon: | 604368429 |
| Okres: | Frýdek-Místek |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Zadal: | Dalibor Velčovský |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lhotka | Frýdek-Místek | 19,98 | 18,74 | 19,98 |
|
| 2. | Skalice | Frýdek-Místek | 21,09 | 19,92 | 21,09 |
|
| 3. | Hájov | Nový Jičín | 21,68 | 18,93 | 21,68 |
|
| 4. | Fryčovice | Frýdek-Místek | 22,43 | 22,41 | 22,43 |
|
| 5. | Brušperk | Frýdek-Místek | 22,68 | 22,68 | 21,29 |
|
| 6. | Pstruží | Frýdek-Místek | 24,00 | 24,00 | 23,33 |
|
| 7. | Palkovice | Frýdek-Místek | 24,07 | 24,07 | 21,82 |
|
| 8. | Vyšní Lhoty | Frýdek-Místek | 26,82 | 21,69 | 26,82 |
|
| 9. | Frýdek | Frýdek-Místek | 32,94 | 32,04 | 32,94 |
|
| 10. | Mohelnice Krásná | Frýdek-Místek | 43,69 | 31,58 | 43,69 |
|
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vyšní Lhoty | Frýdek-Místek | 17,80 | 17,80 | 17,10 |
|
| 2. | Hájov A | Nový Jičín | 18,03 | 16,71 | 18,03 |
|
| 3. | Hájov B | Nový Jičín | 18,98 | 18,93 | 18,98 |
|
| 4. | Krmelín | Frýdek-Místek | 21,58 | 20,77 | 21,58 |
|
| 5. | Palkovice | Frýdek-Místek | 36,85 | 17,23 | 36,85 |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Frýdek A | Frýdek-Místek | 17,12 | 16,64 | 17,12 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nová Ves | Frýdek-Místek | 17,20 | 17,10 | 17,20 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Skalice | Frýdek-Místek | 17,60 | 17,36 | 17,60 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Lubno | Frýdek-Místek | 17,10 | 18,03 | 18,03 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Fryčovice | Frýdek-Místek | 17,36 | 18,04 | 18,04 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Frýdek B | Frýdek-Místek | 17,95 | 18,13 | 18,13 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pstruží | Frýdek-Místek | 18,61 | 18,88 | 18,88 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hájov | Nový Jičín | 19,02 | 18,41 | 19,02 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Brušperk B | Frýdek-Místek | 17,36 | 19,13 | 19,13 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Brušperk A | Frýdek-Místek | 18,54 | 19,19 | 19,19 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Vyšní Lhoty A | Frýdek-Místek | 20,30 | 19,20 | 20,30 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Mohelnice Krásná | Frýdek-Místek | 20,74 | 19,98 | 20,74 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bystré Janovice | Frýdek-Místek | 20,84 | 21,24 | 21,24 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Guty | Frýdek-Místek | 21,95 | 22,71 | 22,71 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Stanislavice | Karviná | 23,90 | 23,19 | 23,90 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Žabeň | Frýdek-Místek | 25,41 | 18,93 | 25,41 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Baška | Frýdek-Místek | 22,67 | 26,06 | 26,06 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Vyšní Lhoty B | Frýdek-Místek | 25,36 | 28,79 | 28,79 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Palkovice | Frýdek-Místek | 19,46 | 30,84 | 30,84 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Krmelín | Frýdek-Místek | 27,52 | 31,67 | 31,67 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hukvaldy | Frýdek-Místek | 35,19 | 36,18 | 36,18 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nýdek | Frýdek-Místek | 36,49 | 35,52 | 36,49 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lhotka | Frýdek-Místek | 18,74 | 19,98 | 19,98 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Skalice | Frýdek-Místek | 19,92 | 21,09 | 21,09 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hájov | Nový Jičín | 18,93 | 21,68 | 21,68 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Fryčovice | Frýdek-Místek | 22,41 | 22,43 | 22,43 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Brušperk | Frýdek-Místek | 22,68 | 21,29 | 22,68 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pstruží | Frýdek-Místek | 24,00 | 23,33 | 24,00 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Palkovice | Frýdek-Místek | 24,07 | 21,82 | 24,07 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vyšní Lhoty | Frýdek-Místek | 21,69 | 26,82 | 26,82 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Frýdek | Frýdek-Místek | 32,04 | 32,94 | 32,94 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Mohelnice Krásná | Frýdek-Místek | 31,58 | 43,69 | 43,69 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2020/06/26 | Vyšní Lhoty, Pohár FireTV a Pohár hory Prašivé MH | |
| 2019/06/21 | Vyšní Lhoty, Pohár FireTV a Pohár hory Prašivé MH | |
| 2017/06/23 | Areál Kamenité, Pohár Fire TV a Pohár hory Prašivé MH | |
| 2016/07/30 | Vyšní Lhoty - areál Kamenité, Pohár hory Prašivé | |
| 2016/06/24 | Vyšní Lhoty- areál Kamenité, 3.ročník O pohár Fire TV a O Pohár Hory Prašivé MH | |
| 2015/07/25 | Vyšní Lhoty - areál Kamenité, O pohár hory Prašivé | |
| 2015/05/29 | Vyšní Lhoty areál Kamenité, Pohár Fire TV a Pohár hory Prašivé | |
| 2014/09/06 | Vyšní Lhoty-areál Kamenité, Pohár Fire TV- MH a Pohár hory Prašivé MH | |
| 2014/07/26 | Vyšní Lhoty-areál Kamenité, O pohár hory Prašivé | |
| 2013/07/27 | Vyšní Lhoty - areál Kamenité, O pohár hory Prašivé | |
| 2012/07/28 | Vyšní Lhoty - areál Kamenité, O pohár hory Prašivé | |
| 2011/07/30 | Vyšní Lhoty - areál Kamenité, O pohár hory Prašivé | |
| 2010/07/31 | Vyšní Lhoty - areál Kamenité, O pohár hory Prašivé | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















