| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 31. 07. 2011 10:00 |
| Kontakt: | p.BECH LUDĚK |
| Telefon: | +420721578168 |
| Okres: | Plzeň-sever |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chválenice | Plzeň-jih | 18,28 | 18,28 | 17,61 | |
| 2. | Bučí | Plzeň-sever | 19,14 | 19,14 | 18,76 | |
| 3. | Poděvousy | Domažlice | 20,71 | 18,65 | 20,71 | |
| 4. | Hůrky | Rokycany | 20,73 | 20,23 | 20,73 | |
| 5. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 20,76 | 20,76 | 20,47 | |
| 6. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 21,14 | 21,14 | 20,43 | |
| 7. | Chotíkov | Plzeň-sever | 22,44 | 20,22 | 22,44 | |
| 8. | Seč | Plzeň-jih | 22,83 | 21,61 | 22,83 | |
| 9. | Mrtník | Plzeň-sever | 23,27 | 23,27 | 22,64 | |
| 10. | Horní Bělá | Plzeň-sever | NP | NP | NP | |
| 10. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | NP | 17,50 | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahorčice | Strakonice | 14,07 | 14,65 | 14,65 | 2019/01/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahorčice | Strakonice | 15,23 | 15,18 | 15,34 | 2018/01/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 15,10 | 15,44 | 15,44 | 2014/01/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Novosedly | Strakonice | 15,22 | 15,52 | 15,52 | 2019/01/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Svaté Pole | Příbram | 15,54 | 15,71 | 15,71 | 2019/01/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Štítary A | Domažlice | 15,48 | 15,79 | 15,79 | 2014/01/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nevřeň | Plzeň-sever | 15,79 | 15,78 | 15,79 | 2018/01/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 15,69 | 15,84 | 15,84 | 2026/01/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Buková | Příbram | - | - | 15,88 | 2017/01/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chotíkov | Plzeň-sever | 15,70 | 15,92 | 15,92 | 2014/01/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Příšov | Plzeň-sever | 15,77 | 15,99 | 15,99 | 2025/01/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vranovice Peklo | Příbram | 16,07 | 15,62 | 16,07 | 2025/01/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Mochtín | Klatovy | 16,13 | 15,78 | 16,13 | 2019/01/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Chrást Draci | Příbram | 16,05 | 16,18 | 16,18 | 2014/01/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Žákava | Plzeň-jih | 16,22 | 16,04 | 16,22 | 2012/01/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Radětice | Příbram | - | - | 16,23 | 2017/01/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Vranovice Peklo | Příbram | - | - | 16,28 | 2017/01/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Štítary A | Domažlice | 16,37 | 16,32 | 16,37 | 2016/01/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Střížov | České Budějovice | 16,40 | 16,03 | 16,40 | 2026/01/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vranovice | Příbram | 16,51 | 15,97 | 16,51 | 2019/01/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Chotíkov | Plzeň-sever | 15,90 | 16,54 | 16,54 | 2018/01/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Chotíkov | Plzeň-sever | - | - | 16,55 | 2017/01/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Štítary A | Domažlice | 16,01 | 16,62 | 16,62 | 2019/01/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dolní Hradiště | Plzeň-sever | 16,37 | 16,74 | 16,74 | 2012/01/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Mělník | Mělník | 16,15 | 16,77 | 16,77 | 2019/01/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Horní Metelsko | Domažlice | 16,79 | 16,70 | 16,79 | 2018/01/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Štítary A | Domažlice | - | - | 16,84 | 2017/01/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Robčice | Plzeň-jih | 16,30 | 16,87 | 16,87 | 2014/01/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Radětice | Příbram | 15,63 | 16,89 | 16,89 | 2018/01/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Příšov | Plzeň-sever | 16,97 | 16,60 | 16,97 | 2026/01/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,21 | 17,44 | 17,44 | 2010/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,05 | 17,75 | 17,75 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bučí | Plzeň-sever | 17,59 | 17,92 | 17,92 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Mrtník | Plzeň-sever | 17,38 | 17,96 | 17,96 | 2010/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Úherce | Plzeň-sever | 18,27 | 18,15 | 18,27 | 2005/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chválenice | Plzeň-jih | 18,28 | 17,61 | 18,28 | 2011/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Strýčkovice | Domažlice | 18,06 | 18,30 | 18,30 | 2009/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mrtník | Plzeň-sever | 17,65 | 18,34 | 18,34 | 2009/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bučí | Plzeň-sever | 17,41 | 18,40 | 18,40 | 2008/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,58 | 18,44 | 18,44 | 2007/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bučí | Plzeň-sever | 18,47 | 18,32 | 18,47 | 2005/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Mrtník | Plzeň-sever | 18,65 | 18,04 | 18,65 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,67 | 18,74 | 18,74 | 2026/01/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Poděvousy | Domažlice | 18,75 | 17,63 | 18,75 | 2008/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bučí | Plzeň-sever | 18,91 | 18,52 | 18,91 | 2010/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Úněšov | Plzeň-sever | 18,62 | 18,93 | 18,93 | 2018/01/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Poděvousy | Domažlice | 18,94 | 16,96 | 18,94 | 2010/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,94 | 19,00 | 19,00 | 2010/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Seč | Plzeň-jih | 18,46 | 19,08 | 19,08 | 2007/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Strýčkovice | Domažlice | 19,09 | 18,72 | 19,09 | 2008/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Úherce | Plzeň-sever | - | - | 19,12 | 2004/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bučí | Plzeň-sever | 19,14 | 18,76 | 19,14 | 2011/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bučí | Plzeň-sever | 19,18 | 18,86 | 19,18 | 2007/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Mrtník | Plzeň-sever | 18,97 | 19,37 | 19,37 | 2008/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Chválenice | Plzeň-jih | 19,52 | 18,55 | 19,52 | 2008/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Poděvousy | Domažlice | 19,57 | 17,36 | 19,57 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Mrtník | Plzeň-sever | 19,11 | 19,63 | 19,63 | 2005/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 19,75 | 19,17 | 19,75 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Chlumčany | Plzeň-jih | 18,82 | 19,77 | 19,77 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Úněšov | Plzeň-sever | 19,71 | 19,84 | 19,84 | 2026/01/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lucie Reinwartová | 17,10 | 0 | 21.07.2011 19:39 | |
| Anet Studničková | 17,11 | 0 | 29.07.2011 19:36 | |
| Jan Hůla | 17,18 | 0 | 29.07.2011 14:09 | |
| Kristýna Ječmenová | 17,24 | 0 | 29.07.2011 11:02 | |
| Libor Valeš | 17,25 | 0 | 19.07.2011 06:22 | |
| Kay | 17,27 | 0 | 25.07.2011 12:24 | |
| Luděk Bech | 17,27 | 0 | 17.07.2011 19:06 | |
| cibas | 17,32 | 0 | 30.07.2011 08:35 | |
| Andrea Kiesenbauerová | 17,32 | 0 | 30.07.2011 06:27 | |
| Vlastimil Žák | 17,34 | 0 | 22.07.2011 16:18 | |
| Petr Jezek | 17,35 | 0 | 18.07.2011 10:13 | |
| Luboš Balvín | 17,35 | 0 | 27.07.2011 09:21 | |
| Matty | 17,37 | 0 | 20.07.2011 11:32 | |
| Jan Vávra | 17,38 | 0 | 30.07.2011 17:31 | |
| Tomáš ŠKOLNÍK Svoboda | 17,40 | 0 | 18.07.2011 07:42 | |
| Jiří Šmolík | 17,41 | 0 | 28.07.2011 21:49 | |
| Dominika Machálková | 17,42 | 0 | 29.07.2011 14:10 | |
| Pavel Hůla | 17,44 | 0 | 30.07.2011 18:11 | |
| Honza Petržík | 17,45 | 0 | 29.07.2011 20:04 | |
| Václav Fiala | 17,50 | 0 | 21.07.2011 13:43 | |
| Zbyněk Šebek | 17,50 | 0 | 17.07.2011 10:16 | |
| Josef Holub | 17,51 | 0 | 29.07.2011 23:49 | |
| Redakce FireSport | 17,53 | 0 | 30.07.2011 22:11 | |
| Michal Hodan | 17,55 | 0 | 30.07.2011 17:32 | |
| Filip Štochl | 17,57 | 0 | 29.07.2011 22:57 | |
| MartinaR | 17,57 | 0 | 30.07.2011 21:13 | |
| ohio | 17,60 | 0 | 30.07.2011 17:55 | |
| Václav Strnad | 17,62 | 0 | 30.07.2011 20:11 | |
| Petr Frána | 17,65 | 0 | 31.07.2011 07:46 | |
| Jan Kryč | 17,70 | 0 | 30.07.2011 21:18 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lucie Reinwartová | 17,26 | 0 | 21.07.2011 19:39 | |
| Petr Jezek | 17,30 | 0 | 18.07.2011 10:13 | |
| Anet Studničková | 17,31 | 0 | 29.07.2011 19:37 | |
| Vlastimil Žák | 17,40 | 0 | 22.07.2011 16:19 | |
| Pavel Hůla | 17,41 | 0 | 18.07.2011 09:26 | |
| Andrea Kiesenbauerová | 17,48 | 0 | 30.07.2011 06:27 | |
| Libor Valeš | 17,50 | 0 | 19.07.2011 06:22 | |
| Václav Fiala | 17,50 | 0 | 21.07.2011 13:43 | |
| Zbyněk Šebek | 17,50 | 0 | 20.07.2011 17:04 | |
| Jan Vávra | 17,52 | 0 | 30.07.2011 17:32 | |
| Kristýna Ječmenová | 17,53 | 0 | 29.07.2011 11:02 | |
| Luděk Bech | 17,56 | 0 | 17.07.2011 19:06 | |
| cibas | 17,56 | 0 | 30.07.2011 08:36 | |
| ohio | 17,60 | 0 | 30.07.2011 00:53 | |
| Luboš Balvín | 17,63 | 0 | 27.07.2011 09:23 | |
| Dominika Machálková | 17,64 | 0 | 29.07.2011 14:15 | |
| Kay | 17,65 | 0 | 25.07.2011 12:25 | |
| Redakce FireSport | 17,73 | 0 | 30.07.2011 22:12 | |
| Honza Petržík | 17,73 | 0 | 29.07.2011 20:04 | |
| Tomáš ŠKOLNÍK Svoboda | 17,80 | 0 | 18.07.2011 07:42 | |
| MartinaR | 17,80 | 0 | 30.07.2011 21:14 | |
| Filip Štochl | 17,85 | 0 | 29.07.2011 22:58 | |
| Michal Hodan | 17,89 | 0 | 31.07.2011 07:32 | |
| Jiří Šmolík | 17,90 | 0 | 28.07.2011 21:50 | |
| Josef Holub | 17,95 | 0 | 29.07.2011 23:49 | |
| Petr Frána | 18,00 | 0 | 31.07.2011 07:45 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















