| Liga: | FSEU |
| Místo: | Kunovice |
| Okres: | Uherské Hradiště |
| Kraj: | Zlínský |
| Kdy: | 15. 06. 2003 13:00 |
| Kontakt: | OSH Uh. Hradiště, 686 01, Pala |
| Telefon: | +420 |
| Začátek rezervace: | 15. 06. 2003 13:00 |
| Konec rezervace: | 15. 06. 2003 13:00 |
| Začátek tipování: | |
| Konec hlasování: | 00. 00. 0000 00:00 |
| Zadal: | Redakce FireSport |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista--2003-06-15-672.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | KM | 14,97 | 14,45 | 14,97 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Vřesovice | HO | 15,57 | 15,86 | 15,57 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Svatobořice | HO | 15,53 | 15,81 | 15,81 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice B | KM | 15,78 | 16,07 | 16,07 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Prchalov "B" | NJ | 16,12 | 15,33 | 16,12 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Velká (Hranice III) | PR | 16,15 | 15,05 | 16,15 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Mistřice | UH | 15,48 | 16,30 | 16,30 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vésky | UH | 16,66 | 16,64 | 16,66 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Vřesovice | HO | 16,79 | 16,79 | 16,79 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chvalnov Lísky | KM | 16,74 | 16,96 | 16,96 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Míkovice | UH | 16,98 | 16,41 | 16,98 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Mirošov | ZL | 17,05 | 15,18 | 17,05 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Salaš | UH | 17,23 | 16,79 | 17,23 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Staré Město | UH | 17,82 | 17,73 | 17,82 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Salaš | UH | 17,95 | 16,52 | 17,95 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Míkovice | UH | - | - | 17,95 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kněžpole "A" | UH | 17,81 | 17,96 | 17,96 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Kněžpole "B" | UH | 17,61 | 17,99 | 17,99 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vlkoš | HO | - | - | 18,08 | 2009/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Petrov | HO | - | - | 18,17 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Mistřice | UH | - | - | 18,43 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vlkoš | HO | - | - | 18,44 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Pravčice | KM | - | - | 18,53 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Velký Ořechov | ZL | - | - | 18,57 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Kněžpole | UH | - | - | 18,57 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Starý Lískovec Sport B | BM | - | - | 18,59 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Vrbětice | ZL | - | - | 18,66 | 2009/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vésky | UH | - | - | 18,73 | 2009/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nová Dědina | KM | - | - | 18,82 | 2009/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Kněžpole | UH | - | - | 18,82 | 2009/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Částkov | UH | - | - | 18,95 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Svatobořice | HO | 19,03 | 16,60 | 19,03 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Vacenovice | HO | - | - | 19,09 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Velký Ořechov | ZL | - | - | 19,15 | 2009/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Hřivínův Újezd | ZL | - | - | 19,43 | 2009/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Salaš | UH | - | - | 19,96 | 2009/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Mirošov | ZL | 19,97 | 20,45 | 20,45 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Jarošov | UH | - | - | 20,50 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Vlčnov | UH | - | - | 20,51 | 2009/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Drslavice | UH | - | - | 20,61 | 2009/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Mistřice B | UH | - | - | 20,65 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Vésky | UH | - | - | 20,74 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Staré Město | UH | 20,85 | 18,24 | 20,85 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Chvalnov Lísky | KM | 18,31 | 20,97 | 20,97 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Bílovice | UH | - | - | 21,31 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Vlčnov B | UH | - | - | 21,74 | 2009/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Tupesy | UH | - | - | 22,23 | 2009/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Pitín | UH | 22,50 | 19,78 | 22,50 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Dolní Němčí | UH | - | - | 22,81 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Kunovice | UH | - | - | 23,13 | 2009/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | PR | - | - | 16,84 | 2016/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Radíkov | PR | - | - | 17,05 | 2013/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zahnašovice | KM | - | - | 17,31 | 2014/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice | KM | 17,05 | 17,59 | 17,59 | 2019/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hřivínův Újezd | ZL | - | - | 17,70 | 2013/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bílany | KM | - | - | 18,11 | 2016/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | KM | 18,22 | 18,14 | 18,14 | 2017/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Částkov | UH | - | - | 18,15 | 2010/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bílovice | UH | 18,06 | 18,19 | 18,19 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hradčovice | UH | 18,18 | 18,22 | 18,22 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Dežerice | BN | - | - | 18,32 | 2013/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Radíkov | PR | 17,36 | 18,36 | 18,36 | 2011/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bílovice | UH | 18,37 | 18,11 | 18,37 | 2019/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hostišová | ZL | - | - | 18,42 | 2010/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Vlčnov | UH | - | - | 18,56 | 2009/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Radíkov | PR | 18,56 | 18,26 | 18,56 | 2015/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Velká nad Veličkou | HO | 18,56 | 18,10 | 18,56 | 2015/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Prštné | ZL | - | - | 18,58 | 2014/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Karolín | KM | 18,60 | 18,51 | 18,60 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 18,49 | 19,01 | 19,01 | 2019/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Jarošov | UH | - | - | 19,03 | 2013/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vésky | UH | - | - | 19,10 | 2010/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kuželov | HO | 18,64 | 19,11 | 19,11 | 2011/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Pravčice | KM | - | - | 19,14 | 2016/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bojkovice | UH | 18,49 | 19,20 | 19,20 | 2019/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Velký Ořechov | ZL | - | - | 19,23 | 2008/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bojkovice | UH | - | - | 19,24 | 2016/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | nerozlišeno | - | - | - | 19,26 | 2010/04/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Míkovice | UH | 19,25 | 19,46 | 19,46 | 2019/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Pohořelice | ZL | - | - | 19,49 | 2016/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Radíkov | PR | - | - | 19,54 | 2014/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Bojkovice | UH | 19,64 | 18,64 | 19,64 | 2017/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Petrov | HO | - | - | 19,66 | 2010/04/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 19,59 | 19,69 | 19,69 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Částkov | UH | 19,77 | 19,05 | 19,77 | 2011/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Kuželov | HO | - | - | 19,81 | 2014/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Bílovice | UH | - | - | 19,82 | 2018/04/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Bojkovice | UH | - | - | 19,87 | 2018/04/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Popov | ZL | 19,89 | 18,37 | 19,89 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Lipov | HO | 19,90 | 19,90 | 19,90 | 2011/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Zahnašovice | KM | - | - | 20,04 | 2018/04/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Mistřice | UH | - | - | 20,10 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | nerozlišeno | - | - | - | 20,11 | 2008/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Popov | ZL | 20,14 | 19,02 | 20,14 | 2019/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Mistřice | UH | 19,70 | 20,15 | 20,15 | 2003/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Jarošov | UH | 20,17 | 19,33 | 20,17 | 2019/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Salaš | UH | 20,18 | 20,18 | 20,18 | 2012/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Pravčice | KM | - | - | 20,19 | 2005/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Kuželov | HO | 20,25 | 20,25 | 20,25 | 2011/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Hrubá Vrbka | HO | - | - | 20,27 | 2007/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















