| Liga: | VČHL |
| Místo: | Myštěves |
| Okres: | Hradec Králové |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Kdy: | 21. 06. 2015 09:30 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 21. 06. 2015 09:30 |
| Konec rezervace: | 21. 06. 2015 09:30 |
| Začátek tipování: | 21. 06. 2015 20:00 |
| Konec hlasování: | 21. 06. 2015 00:00 |
| Zadal: | Honza Pajer |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
!!!Rezervace startovního pořadí probíhá na http://www.firesport.eu/rezervace-mista-mysteves-6114.html!!!
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mysteves-6149.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krotějov Sport | TA | 15,97 | 15,43 | 15,97 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chrášťany | LT | 15,99 | 15,84 | 15,99 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Sloup | PZ | 15,96 | 16,09 | 16,09 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Sloup | PZ | 15,96 | 16,09 | 16,09 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Skrochovice | OP | 16,12 | 16,18 | 16,18 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Skrochovice | OP | 16,12 | 16,18 | 16,18 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Vitiněves | JC | 16,28 | 16,11 | 16,28 | 2014/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dětkovice | VY | 16,21 | 16,44 | 16,44 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Stará Říše | JI | 16,58 | 16,34 | 16,58 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Košťálov | SM | 16,60 | 16,34 | 16,60 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nevcehle | JI | - | - | 16,60 | 2015/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Košťálov | SM | 16,60 | 16,34 | 16,60 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 16,62 | 16,09 | 16,62 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Myštěves | HK | 16,66 | 16,32 | 16,66 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Letohrad - Orlice | UO | 16,18 | 16,68 | 16,68 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Renmotor Jinolice | JC | 15,74 | 16,71 | 16,71 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Letohrad - Orlice | UO | 16,20 | 16,80 | 16,80 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nepomuky | UO | 16,51 | 17,00 | 17,00 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Nepomuky | UO | 16,51 | 17,00 | 17,00 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Nevcehle | JI | 17,06 | 16,53 | 17,06 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Olešná | HB | 17,09 | 16,52 | 17,09 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Kosmonosy | MB | 17,13 | 16,83 | 17,13 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Košťálov | SM | 16,11 | 17,17 | 17,17 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Košťálov | SM | 16,11 | 17,17 | 17,17 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Sloup | PZ | 17,19 | 16,27 | 17,19 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Markvartovice | OP | 17,20 | 16,94 | 17,20 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Špičky | PR | 17,20 | 16,85 | 17,20 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Markvartovice | OP | 17,20 | 16,94 | 17,20 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Letohrad - Orlice | UO | 17,21 | 16,96 | 17,21 | 2014/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Chotíkov | PS | 17,24 | 17,02 | 17,24 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Sloup | PZ | 16,98 | 17,28 | 17,28 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Myštěves | HK | 16,64 | 17,31 | 17,31 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Košťálov | SM | 17,31 | 16,54 | 17,31 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Dětkovice | VY | 16,87 | 17,33 | 17,33 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Dětkovice | VY | 16,87 | 17,33 | 17,33 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Vitiněves | JC | 16,83 | 17,35 | 17,35 | 2015/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Vitiněves | JC | - | - | 17,35 | 2015/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Dvorce | TA | 17,39 | 16,34 | 17,39 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Chrášťany | LT | - | - | 17,42 | 2015/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Chrášťany | LT | 17,42 | 16,22 | 17,42 | 2015/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Hrobice | PA | 17,43 | 16,45 | 17,43 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Ploukonice | SM | 16,23 | 17,48 | 17,48 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Ploukonice | SM | 16,23 | 17,48 | 17,48 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Košťálov | SM | 16,71 | 17,48 | 17,48 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Hrobice Explosia | PA | 17,51 | 16,78 | 17,51 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Dvorce | TA | 16,14 | 17,52 | 17,52 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Malé Hoštice | OP | 17,53 | 16,73 | 17,53 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Dolní Přím | HK | 17,53 | 17,56 | 17,56 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Katusice | MB | 17,30 | 17,58 | 17,58 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Katusice | MB | 17,30 | 17,58 | 17,58 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2013/09/01 | Myštěves, O putovní pohár SDH Myštěves | |
| 2014/06/08 | Myštěves, 6. kolo VČHL | |
| 2015/06/21 | Myštěves, 4. kolo VČHL + Extraliga ČR | |
| 2015/06/21 | Myštěves, O pohár Myštěves | |
| 2017/05/07 | Myštěves, PKL Myštěves | |
| 2017/06/11 | Myštěves, 4. kolo VČHL | |
| 2018/05/05 | Myštěves, PKL Myštěves | |
| 2018/09/02 | Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ | |
| 2018/09/02 | Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU | |
| 2019/08/24 | Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ | |
| 2019/08/24 | Myštěves, 10. kolo VČHL | |
| 2020/08/30 | Areál Myštěves, VČHL 2020 | |
| 2020/08/30 | Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ | |
| 2025/08/23 | Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ | |
| 2025/08/23 | Myštěves, VČHL Myštěves | |
| 2026/09/13 | Myštěves, VČHL Myštěves | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















