Stýskaly 2023 - O pohár starosty SDH

Liga: ZČHL
Místo: Stýskaly
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 19. 08. 2023 12:00
Kontakt:   Švíka Václav
Telefon:  +420731981036

Začátek rezervace: 01. 12. 2022 11:00
Konec rezervace: 19. 08. 2023 11:00
Začátek tipování:  19. 08. 2023 20:00
Konec hlasování: 19. 08. 2023 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-styskaly-12856.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Únětice 1911 APJ--16,972021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Horní Kamenice DO17,0616,8617,062022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Horní Lukavice PJ17,1816,9617,182022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hlubyně PB17,3817,3017,382022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žebnice PS16,8217,4217,422022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Únětice 1911 BPJ17,4717,4017,472022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Horní Lukavice PJ--17,532021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bezděkov pod Třemšínem PB--17,762021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Horní Kamenice DO--17,782021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dehtín KT17,3218,0918,092022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Robčice PJ18,1317,8518,132022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hlubyně PB--18,162021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Zahorčice KT18,2417,9718,242022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nevřeň PS--18,362021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Útušice PJ--18,882021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bolkov PJ--19,012021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bolkov PJ19,0418,0519,042022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mokrouše PJ19,1018,9019,102022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mochtín KT19,1817,6019,182022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Útušice PJ19,2418,5619,242022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Žebnice PS--19,392021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mochtín KT--19,692021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Robčice PJ--20,012021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Želčany PJ--20,492021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Stýskaly PS19,9620,4920,492022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Štěnovický Borek PJ20,9219,5720,922022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Štítary DO20,1421,2921,292022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mokrouše PJ--21,602021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Stýskaly PS--21,662021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Únětice 1911 APJ27,9517,8627,952022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Nebílovy PJ27,7828,9628,962022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Štichovice APS30,0119,5030,012022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Město Touškov PS38,9937,1838,992022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Příšov PS--NP2021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Želčany PJNPNPNP2022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Zahorčice KT--NP2021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Příšov PSNP18,95NP2022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Štítary DO--NP2021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Únětice 1911 BPJ--NP2021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Dehtín KT--NP2021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Křenovy DO--NP2021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/07/06 Stýskaly hřiště, Noční útoky ke 105. výročí SDH, 2B
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2020/09/05 Stýskaly-hřiště ZRUŠENO !!!, NIGHT CUP Stýskaly 2020
-
2021/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2022/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2023/06/24 Stýskaly hřiště, Night cup Stýskaly 2023
-
2023/08/19 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/05/27 Horní Lukavice, O pohár pana Miloslava Kozla
ZČHL
2023/06/10 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH
ZČHL
2023/06/11 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2023/07/01 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2023/07/02 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2023/07/15 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2023/07/16 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2023/08/05 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2023/08/06 Buková, O pohár Srnčiho vrchu
ZČHL
2023/08/12 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2023/08/13 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2023/08/19 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2023/08/20 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2023/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2023/10/20 Losiná - galavečer, Galavečer 2023
ZČHL
Kdy Kde Liga