| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 10. 08. 2025 10:00 |
| Kontakt: | Miroslav Šťastný |
| Telefon: | 602456955 |
| Okres: | Mladá Boleslav |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Myštěves | Hradec Králové | 16,23 | 16,12 | 16,23 | |
| 2. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,77 | 17,77 | 17,33 | |
| 3. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,92 | 17,92 | 17,07 | |
| 4. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,09 | 17,90 | 18,09 | |
| 5. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 18,29 | 17,56 | 18,29 | |
| 6. | Sychrov | Mladá Boleslav | 18,72 | 17,61 | 18,72 | |
| 7. | Ploukonice | Semily | 18,97 | 16,75 | 18,97 | |
| 8. | Katusice | Mladá Boleslav | 19,14 | 18,12 | 19,14 | |
| 9. | Bukovno | Mladá Boleslav | 19,65 | 19,19 | 19,65 | |
| 10. | Radimovice | Liberec | 19,75 | 19,75 | 18,05 | |
| 11. | Olešnice | Semily | 20,29 | 19,27 | 20,29 | |
| 12. | Huť | Jablonec nad Nisou | 20,70 | 20,70 | 17,19 | |
| 13. | Veselá | Mladá Boleslav | 20,85 | 20,85 | 20,65 | |
| 14. | Jeřmanice | Liberec | 22,24 | 20,71 | 22,24 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 16,06 | 16,19 | 16,19 | 2022/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Myštěves | Hradec Králové | 16,12 | 16,23 | 16,23 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ploukonice | Semily | 16,18 | 16,33 | 16,33 | 2023/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ploukonice | Semily | 16,52 | 16,34 | 16,52 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chrášťany | Litoměřice | 16,22 | 16,69 | 16,69 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Benešov u Semil | Semily | 16,74 | 16,90 | 16,90 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Košťálov | Semily | 16,79 | 16,92 | 16,92 | 2022/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,57 | 16,94 | 16,94 | 2020/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,01 | 16,92 | 17,01 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Košťálov | Semily | 17,12 | 16,24 | 17,12 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Košťálov | Semily | 17,16 | 16,76 | 17,16 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Libuň | Jičín | 16,92 | 17,22 | 17,22 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Košťálov | Semily | 17,29 | 17,21 | 17,29 | 2021/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,33 | 16,85 | 17,33 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,53 | 17,23 | 17,53 | 2023/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | - | - | 17,53 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Borovice | Mladá Boleslav | - | - | 17,67 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,70 | 17,51 | 17,70 | 2022/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Libuň | Jičín | 17,43 | 17,76 | 17,76 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,77 | 17,33 | 17,77 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Břehy | Mladá Boleslav | 17,77 | 17,75 | 17,77 | 2020/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,78 | 17,17 | 17,78 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,14 | 17,84 | 17,84 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,92 | 17,07 | 17,92 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,47 | 17,96 | 17,96 | 2023/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Sychrov | Mladá Boleslav | 18,04 | 17,33 | 18,04 | 2020/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,07 | 17,39 | 18,07 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,89 | 18,08 | 18,08 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,90 | 18,09 | 18,09 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 17,53 | 18,18 | 18,18 | 2022/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/23 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
| 2025/08/10 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
| 2024/08/11 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
| 2023/09/10 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
| 2022/09/11 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
| 2021/08/29 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
| 2020/09/06 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
| 2019/08/18 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
| 2018/08/19 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
| 2017/09/03 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
| 2016/09/04 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
| 2015/09/06 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
| 2014/09/07 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
| 2013/08/24 | Dneboh, víceúčelový areál, Pohár Drábských světniček | |
| 2008/08/30 | Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček | |
| 2007/08/25 | Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















