| Liga: | Východočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 10. 05. 2025 10:00 |
| Kontakt: | Michal Pomezný |
| Telefon: | 732171245 |
| Okres: | Mladá Boleslav |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Michal Pomezný |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Smidary | Hradec Králové | 16,80 | 16,80 | 16,57 | |
| 2. | Dobšín Kamenice | Mladá Boleslav | 17,38 | 17,38 | 16,93 | |
| 3. | Mlékosrby | Hradec Králové | 17,98 | 17,98 | 17,64 | |
| 4. | Ploukonice | Semily | 18,04 | 17,60 | 18,04 | |
| 5. | Sezemice | Mladá Boleslav | 18,07 | 17,86 | 18,07 | |
| 5. | Březová | Liberec | 18,07 | 17,71 | 18,07 | |
| 7. | Karlinky | Liberec | 18,16 | 17,00 | 18,16 | |
| 8. | Jirkov | Jablonec nad Nisou | 18,23 | 16,99 | 18,23 | |
| 9. | Bechov | Mladá Boleslav | 18,31 | 18,31 | 18,30 | |
| 10. | Radimovice | Liberec | 18,37 | 18,37 | 18,14 | |
| 11. | Olešnice | Semily | 18,42 | 18,42 | 17,06 | |
| 12. | Havlovice | Trutnov | 18,90 | 18,90 | 18,18 | |
| 13. | Břehy | Mladá Boleslav | 19,29 | 19,29 | 18,63 | |
| 14. | Malé Svatoňovice | Trutnov | 20,87 | 20,87 | 19,99 | |
| 15. | Dubenec B | Trutnov | 20,99 | 20,20 | 20,99 | |
| 16. | Lanžov | Trutnov | 21,07 | 20,81 | 21,07 | |
| 17. | Nahořany | Náchod | 21,37 | 21,37 | 18,34 | |
| 18. | Letohrad - Kunčice E | Ústí nad Orlicí | 21,63 | 17,85 | 21,63 | |
| 19. | Tatobity | Semily | NP | - | - | |
| 19. | Doubrava | Mladá Boleslav | NP | - | - | |
| 19. | Dubenec | Trutnov | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,24 | 15,66 | 16,24 | |
| 2. | Olešnice | Semily | 16,36 | 16,36 | 16,16 | |
| 3. | Smidary | Hradec Králové | 16,83 | 16,60 | 16,83 | |
| 4. | Ploukonice | Semily | 16,99 | 16,52 | 16,99 | |
| 5. | Radimovice | Liberec | 18,01 | 18,01 | 17,25 | |
| 6. | Myštěves | Hradec Králové | 18,22 | 18,22 | 17,95 | |
| 7. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 18,33 | 18,33 | 17,33 | |
| 8. | Jeřice | Jičín | 18,89 | 18,89 | 17,97 | |
| 9. | Jeřmanice | Liberec | 20,87 | 20,87 | 20,13 | |
| 10. | Lanžov | Trutnov | 23,49 | 22,85 | 23,49 | |
| 11. | Třebnouševes | Jičín | 27,81 | 27,81 | 26,91 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Olešnice | Semily | 14,32 | 14,50 | 14,50 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 14,82 | 14,80 | 14,82 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Karlinky | Liberec | 14,90 | 14,47 | 14,90 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,11 | 15,14 | 15,14 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 15,41 | 15,34 | 15,41 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Valdice A | Jičín | 15,34 | 15,55 | 15,55 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Karlinky B | Liberec | 15,56 | 15,09 | 15,56 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ploukonice | Semily | 15,56 | 15,20 | 15,56 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Batín | Jičín | 15,96 | 15,71 | 15,96 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Dubenec | Trutnov | 15,84 | 15,98 | 15,98 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Olešnice Habeš | Semily | 15,79 | 16,11 | 16,11 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 15,95 | 16,29 | 16,29 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Výrava | Hradec Králové | 16,64 | 16,69 | 16,69 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Radimovice B | Liberec | 16,99 | 17,28 | 17,28 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Janův Důl | Liberec | 16,55 | 17,43 | 17,43 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Jeřice Jarcek team | Jičín | 17,53 | 18,10 | 18,10 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bechov | Mladá Boleslav | 19,15 | 17,74 | 19,15 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Křižany | Liberec | 18,94 | 19,22 | 19,22 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Pěnčín | Liberec | 19,53 | 19,21 | 19,53 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Valdice B | Jičín | 36,21 | 33,23 | 36,21 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Sezemice | Mladá Boleslav | 14,89 | NP | NP | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Doubrava | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Nahořany | Náchod | NP | NP | NP | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Břehy | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,89 | 15,55 | 15,89 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,66 | 16,24 | 16,24 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešnice | Semily | 16,36 | 16,16 | 16,36 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Smidary | Hradec Králové | 16,60 | 16,83 | 16,83 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ploukonice | Semily | 16,52 | 16,99 | 16,99 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Myštěves | Hradec Králové | 17,10 | 16,80 | 17,10 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Olešnice | Semily | 17,67 | 17,66 | 17,67 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Košťálov | Semily | 17,70 | 16,06 | 17,70 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radimovice | Liberec | 16,96 | 17,88 | 17,88 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,72 | 17,94 | 17,94 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Radimovice | Liberec | 18,01 | 17,25 | 18,01 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Myštěves | Hradec Králové | 18,22 | 17,95 | 18,22 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 18,33 | 17,33 | 18,33 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Veselá | Semily | 18,46 | 18,42 | 18,46 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Krásná Ves B | Mladá Boleslav | 18,49 | 17,51 | 18,49 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Černčice | Náchod | 17,73 | 18,75 | 18,75 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Černčice | Náchod | 18,86 | 17,75 | 18,86 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Jeřice | Jičín | 18,89 | 17,97 | 18,89 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bukovice | Náchod | 19,19 | 18,15 | 19,19 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Dolní Pertoltice | Liberec | 19,63 | 18,49 | 19,63 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Olešnice | Semily | 19,67 | 17,61 | 19,67 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Radimovice | Liberec | 17,66 | 19,75 | 19,75 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 19,83 | 18,96 | 19,83 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Pěnčín | Liberec | 19,83 | 18,85 | 19,83 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Košťálov | Semily | 19,75 | 19,90 | 19,90 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Huť | Jablonec nad Nisou | 18,65 | 20,02 | 20,02 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Jeřmanice | Liberec | 20,87 | 20,13 | 20,87 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Jeřice | Jičín | 20,96 | 16,72 | 20,96 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Výrava | Hradec Králové | 18,79 | 22,13 | 22,13 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Vysokov | Náchod | 22,57 | 22,64 | 22,64 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/05/09 | Doubrava, III. kolo PKL | |
| 2026/05/09 | Žďár - Doubrava, VČHL Doubrava | |
| 2025/05/10 | Doubrava, PKL Doubrava | |
| 2025/05/10 | Doubrava, VČHL Doubrava | |
| 2024/05/11 | Doubrava, 2.kolo PKL - Doubrava 2024 | |
| 2023/05/20 | Doubrava, 1.kolo PKL - Doubravský pohár 2023 | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















