| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdh-jirkov.estranky.cz/ |
| Kdy: | 20. 09. 2014 10:00 |
| Kontakt: | Tomáš Fichtner |
| Telefon: | 774356017 |
| Okres: | Jablonec nad Nisou |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Kateřina Kmínková |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Myštěves | Hradec Králové | 17,90 | 17,23 | 17,90 |
|
| 2. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,37 | 18,37 | 17,63 |
|
| 3. | Huť | Jablonec nad Nisou | 18,43 | 18,40 | 18,43 |
|
| 4. | Sychrov | Mladá Boleslav | 18,50 | 18,50 | 17,93 |
|
| 5. | Libuň | Jičín | 18,63 | 18,46 | 18,63 |
|
| 6. | Benešov u Semil | Semily | 19,04 | 19,04 | 17,38 |
|
| 7. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 19,34 | 19,34 | 18,08 |
|
| 8. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 21,03 | 17,24 | 21,03 |
|
| 9. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 27,72 | 27,27 | 27,72 |
|
| 10. | Borovice | Mladá Boleslav | 28,31 | 18,96 | 28,31 |
|
| 11. | Jeřmanice | Liberec | 48,00 | 22,58 | 48,00 |
|
| 12. | Těpeře | Jablonec nad Nisou | 60,65 | 22,78 | 60,65 |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Košťálov | Semily | 16,47 | 16,73 | 16,73 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ploukonice | Semily | 16,88 | 16,42 | 16,88 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 17,00 | 16,95 | 17,00 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Benešov u Semil | Semily | 16,82 | 17,09 | 17,09 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,23 | 16,51 | 17,23 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 17,13 | 17,24 | 17,24 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Ploukonice | Semily | 17,13 | 17,26 | 17,26 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Libuň | Jičín | 17,35 | 17,29 | 17,35 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 17,35 | 17,28 | 17,35 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,35 | 17,39 | 17,39 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,11 | 17,40 | 17,40 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Myštěves | Hradec Králové | 17,46 | 16,93 | 17,46 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Benešov u Semil | Semily | 17,47 | 17,35 | 17,47 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,50 | 17,28 | 17,50 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ploukonice | Semily | 16,73 | 17,52 | 17,52 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Benešov u Semil | Semily | - | - | 17,52 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,60 | 17,18 | 17,60 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Košťálov | Semily | 17,61 | 17,46 | 17,61 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Sychrov A | Mladá Boleslav | 16,52 | 17,62 | 17,62 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Sychrov | Mladá Boleslav | 16,71 | 17,66 | 17,66 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Jeřice | Jičín | 17,69 | 17,72 | 17,72 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,66 | 17,72 | 17,72 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Borovice | Mladá Boleslav | 17,20 | 17,75 | 17,75 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,37 | 17,79 | 17,79 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Košťálov | Semily | 17,65 | 17,80 | 17,80 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Olešnice | Semily | 16,55 | 17,81 | 17,81 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Myštěves | Hradec Králové | 17,23 | 17,90 | 17,90 | 2014/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 17,38 | 17,49 | 17,94 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Veselá | Semily | 17,94 | 17,74 | 17,94 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,01 | 17,94 | 17,94 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/22 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2025/08/30 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2024/08/31 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2023/08/19 | Jirkov, 3.kolo PKL - Jirkovský pohár 2023 | |
| 2023/08/19 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2022/09/03 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2021/08/28 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2020/09/05 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2019/08/17 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2018/09/09 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2017/09/02 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2016/09/03 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2015/09/05 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2014/09/20 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2013/09/21 | Jirkov, požární hřiště, Jirkovská proudnice | |
| 2010/09/04 | Jirkov, -, Jirkovská proudnice | |
| 2008/09/06 | Jirkov, JN, Jirkovská proudnice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















