Košťálov 2024 (Semily)
Košťálovský pohár
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 22. 09. 2024 09:00 |
| Kontakt: | Jana Houžvičková |
| Telefon: | 732 566 239 |
| Okres: | Semily |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Ploukonice | Semily | 16,80 | 16,80 | 16,28 | 0,52 | |
![]() | 2. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 17,25 | 17,25 | 16,56 | 0,69 | |
![]() | 3. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,15 | 17,29 | 18,15 | 0,86 | |
![]() | 4. | Olešnice | Semily | 18,70 | 18,70 | 18,47 | 0,23 | |
![]() | 5. | Bukovno | Mladá Boleslav | 18,96 | 18,96 | 18,33 | 0,63 | |
![]() | 6. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 19,19 | 19,19 | 16,99 | 2,20 | |
![]() | 7. | Radimovice | Liberec | 19,46 | 18,76 | 19,46 | 0,70 | |
![]() | 8. | Myštěves | Hradec Králové | 19,83 | 19,83 | 16,18 | 3,65 | |
![]() | 9. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 19,84 | 19,84 | 18,59 | 1,25 | |
![]() | 10. | Jeřice | Jičín | 20,18 | 20,18 | 16,24 | 3,94 | |
![]() | 11. | Huť | Jablonec nad Nisou | 21,22 | 21,22 | 18,60 | 2,62 | |
![]() | 12. | Katusice | Mladá Boleslav | 27,97 | 18,29 | 27,97 | 9,68 | |
![]() | 13. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 36,80 | 36,28 | 36,80 | 0,52 | |
![]() | 14. | Sychrov | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | - | |
![]() | 14. | Slatiny | Jičín | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,86 | 15,95 | 15,95 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,11 | 16,57 | 16,57 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Chrášťany | Litoměřice | 16,67 | 16,60 | 16,67 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Doubrava | Mladá Boleslav | 16,44 | 16,75 | 16,75 | 2024/09/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dneboh | Mladá Boleslav | 16,53 | 16,77 | 16,77 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,30 | 16,80 | 16,80 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Dneboh | Mladá Boleslav | 16,80 | 16,35 | 16,80 | 2019/09/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,16 | 16,85 | 16,85 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dneboh | Mladá Boleslav | 16,86 | 16,74 | 16,86 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Březová | Liberec | 16,87 | 16,75 | 16,87 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Olešnice | Semily | 16,27 | 16,89 | 16,89 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Tatobity | Semily | 16,55 | 16,91 | 16,91 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Obrubce | Mladá Boleslav | 16,87 | 16,94 | 16,94 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 16,95 | 16,41 | 16,95 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Rašín | Jičín | 16,97 | 16,68 | 16,97 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,98 | 16,84 | 16,98 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dneboh | Mladá Boleslav | 16,98 | 16,71 | 16,98 | 2024/09/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dubenec | Trutnov | 16,65 | 16,99 | 16,99 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Dubenec | Trutnov | 16,99 | 16,71 | 16,99 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Dubenec | Trutnov | 17,02 | 16,70 | 17,02 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,45 | 17,03 | 17,03 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Dneboh | Mladá Boleslav | 17,07 | 17,05 | 17,07 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Dneboh | Mladá Boleslav | 16,92 | 17,09 | 17,09 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dubenec | Trutnov | 17,00 | 17,14 | 17,14 | 2019/09/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Olešnice | Semily | 17,14 | 16,41 | 17,14 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dneboh | Mladá Boleslav | 17,14 | 17,16 | 17,16 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pšánky | Hradec Králové | 16,65 | 17,21 | 17,21 | 2018/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Pšánky | Hradec Králové | 16,85 | 17,22 | 17,22 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Dobšín Kamenice | Mladá Boleslav | 17,23 | 16,78 | 17,23 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,25 | 17,03 | 17,25 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















