Krásná Ves 2022 (Mladá Boleslav)
Krásnoveský pohár
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 16. 07. 2022 14:00 |
| Kontakt: | Markéta Macounová |
| Telefon: | 724 185 766 |
| Okres: | Mladá Boleslav |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Jenda Macoun |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Ploukonice | Semily | 15,95 | 15,51 | 15,95 | 0,44 | |
![]() | 2. | Jeřmanice | Liberec | 17,93 | 17,93 | 17,05 | 0,88 | |
![]() | 3. | Košťálov | Semily | 17,99 | 16,51 | 17,99 | 1,48 | |
![]() | 3. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,99 | 17,87 | 17,99 | 0,12 | |
![]() | 5. | Sychrov | Mladá Boleslav | 18,16 | 17,25 | 18,16 | 0,91 | |
![]() | 6. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,45 | 18,21 | 18,45 | 0,24 | |
![]() | 7. | Olešnice | Semily | 19,33 | 19,33 | 17,47 | 1,86 | |
![]() | 8. | Bechov | Mladá Boleslav | 19,35 | 18,63 | 19,35 | 0,72 | |
![]() | 9. | Radimovice | Liberec | 19,75 | 19,75 | 17,55 | 2,20 | |
![]() | 10. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 20,58 | 16,88 | 20,58 | 3,70 | |
![]() | 11. | Bukovno | Mladá Boleslav | 21,19 | 21,19 | 19,05 | 2,14 | |
![]() | 12. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 22,32 | 19,27 | 22,32 | 3,05 | |
![]() | 13. | Slatiny | Jičín | 23,33 | 18,33 | 23,33 | 5,00 | |
![]() | 14. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 24,87 | 24,80 | 24,87 | 0,07 | |
![]() | 15. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,75 | 16,12 | 16,12 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,49 | 16,22 | 16,22 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,26 | 15,82 | 16,26 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,19 | 16,27 | 16,27 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,65 | 16,35 | 16,35 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dubenec | Trutnov | 16,43 | 16,37 | 16,43 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,47 | 16,50 | 16,50 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 15,96 | 16,51 | 16,51 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pšánky | Hradec Králové | 16,04 | 16,56 | 16,56 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Dneboh | Mladá Boleslav | 16,56 | 16,70 | 16,70 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Dubenec | Trutnov | 16,71 | 16,07 | 16,71 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Tatobity | Semily | 16,38 | 16,75 | 16,75 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Rašín | Jičín | 16,36 | 16,80 | 16,80 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dubenec | Trutnov | 16,81 | 16,39 | 16,81 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dneboh | Mladá Boleslav | 16,61 | 16,81 | 16,81 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,83 | 16,31 | 16,83 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,86 | 16,78 | 16,86 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Jirkov A | Jablonec nad Nisou | 16,90 | 16,81 | 16,90 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Jirkov | Jablonec nad Nisou | 16,67 | 16,92 | 16,92 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Sychrov | Mladá Boleslav | 16,84 | 16,92 | 16,92 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Chrášťany | Litoměřice | 15,96 | 16,94 | 16,94 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Obrubce | Mladá Boleslav | 17,00 | 16,61 | 17,00 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Drahňovice | Benešov | 17,01 | 16,40 | 17,01 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Pšánky | Hradec Králové | 16,91 | 17,02 | 17,02 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Obrubce | Mladá Boleslav | 16,46 | 17,03 | 17,03 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dubenec | Trutnov | 16,97 | 17,04 | 17,04 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Dubenec | Trutnov | 17,05 | 16,51 | 17,05 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Březová | Liberec | 16,57 | 17,06 | 17,06 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Pšánky | Hradec Králové | 16,67 | 17,06 | 17,06 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 16,89 | 17,09 | 17,09 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Jizerská liga - Muži | 16,43 | https://youtu.be/hR3hbSR29HU | Jan Konečný | |
Jizerská liga - Muži | 16,43 | https://youtu.be/S1G8EqRUXrc | Jan Konečný | |
Jizerská liga - Muži | 16,90 | https://youtu.be/zgkIYenWmTo | Míra Berka | |
Jizerská liga - Muži | 17,91 | https://youtu.be/8HHljjwjrHI | Lukáš Marek | |
Jizerská liga - Muži | 18,77 | https://youtu.be/MdYxsLgp2GA | Míra Berka | |
Jizerská liga - Muži | 18,77 | https://youtu.be/oZclReb6EWE | Míra Berka | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.

















