Žákava 2018 - Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka

Liga: Západočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 09. 2018 12:00
Kontakt:   Valeš Libor
Telefon:  +420 722 784 456
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Poděvousy DO 17,94 17,94 17,55
2.  Štichovice PS 18,07 17,42 18,07
3.  Horní Kamenice DO 18,12 18,12 17,80
4.  Útušice PJ 18,25 18,06 18,25
5.  Mokrouše PJ 18,84 18,72 18,84
6.  Mochtín KT 19,00 19,00 18,40
7.  Žákava PJ 19,26 19,26 19,18
8.  Želčany PJ 19,29 18,68 19,29
9.  Únětice B PJ 19,65 17,97 19,65
10.  Žebnice PS 19,98 19,98 18,97
11.  Chotíkov PS 20,75 19,99 20,75
12.  Úněšov PS 21,51 21,51 21,15
13.  Štěnovický Borek PJ 21,55 18,65 21,55
14.  Únětice PJ 24,56 24,56 24,38
15.  Dehtín KT 26,29 26,07 26,29
16.  Chrást PB 31,36 31,36 31,10
17.  Bolkov PJ NP NP NP
17.  Zahorčice KT NP NP NP
17.  Nevřeň PS NP NP NP
17.  Horní Lukavice PJ NP NP 17,69
17.  Robčice PJ NP NP 19,74

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradec PJ 17,63 17,63 17,31
2.  Poděvousy DO 17,78 17,78 17,68
3.  Štěnovický Borek PJ 18,14 18,03 18,14
4.  Dehtín KT 18,48 18,48 18,03
5.  Horní Lukavice PJ 19,54 19,46 19,54
6.  Mrtník PS 20,34 20,03 20,34
7.  Únětice PJ 21,82 21,82 19,68
8.  Šťáhlavice PJ 24,39 24,39 23,78
9.  Štichovice PS 27,55 27,55 27,26
10.  Želčany PJ 29,10 28,36 29,10
11.  Úněšov PS 32,14 31,03 32,14
12.  Chotíkov PS 35,97 23,80 35,97

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hradec PJ17,6317,3117,632018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Hradec PJ17,7716,9417,772017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Poděvousy DO17,7817,6817,782018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Štěnovický Borek PJ18,0318,1418,142018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dehtín KT18,4818,0318,482018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Mrtník PS19,0919,0719,092017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Únětice PJ19,0619,1119,112017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chotíkov PS19,3319,0119,332017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Horní Lukavice PJ19,4619,5419,542018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Dehtín KT19,8818,8319,882017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Mrtník PS20,0320,3420,342018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Poděvousy DO20,0720,9320,932017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Horní Lukavice PJ21,2319,6321,232017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Únětice PJ21,8219,6821,822018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Štěnovický Borek PJ18,2922,3322,332017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Štichovice PS22,9717,8522,972017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Šťáhlavice PJ24,3923,7824,392018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Štichovice PS27,5527,2627,552018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Želčany PJ28,3629,1029,102018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Úněšov PS31,0332,1432,142018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Chotíkov PS23,8035,9735,972018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Úněšov PS24,16NPNP2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Chválenice PJNP17,30NP2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2019/08/31 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře