Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. |
Čas | 1 | 2 | R | Media |
 | 1. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 15,65 | 15,24 | 15,65 | 0,41 | |
 | 2. | Olešnice | Semily | 15,88 | 15,88 | 15,57 | 0,31 | |
 | 3. | Rašín | Jičín | 16,02 | 16,02 | 15,90 | 0,12 | |
 | 4. | Záchlumí | Ústí nad Orlicí | 16,14 | 15,92 | 16,14 | 0,22 | |
 | 5. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,15 | 15,98 | 16,15 | 0,17 | |
 | 6. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,21 | 16,13 | 16,21 | 0,08 | |
 | 7. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 16,30 | 15,98 | 16,30 | 0,32 | |
 | 8. | Jistebník | Nový Jičín | 16,39 | 16,39 | 16,31 | 0,08 | |
 | 9. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 16,42 | 16,42 | 16,26 | 0,16 | |
 | 9. | Olešnice X | Olomouc | 16,42 | 15,71 | 16,42 | 0,71 | |
 | 11. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,63 | 16,02 | 16,63 | 0,61 | |
 | 12. | Čechtín A | Třebíč | 16,66 | 16,66 | 16,22 | 0,44 | |
 | 13. | Bílovice | Prostějov | 16,70 | 16,70 | 16,20 | 0,50 | |
 | 13. | Doubrava | Mladá Boleslav | 16,70 | 16,63 | 16,70 | 0,07 | |
 | 15. | Prchalov | Nový Jičín | 16,78 | 15,93 | 16,78 | 0,85 | |
 | 16. | Těšetice TYFOČÁCI | Olomouc | 16,88 | 16,40 | 16,88 | 0,48 | |
 | 16. | Březová | Liberec | 16,88 | 16,88 | 16,69 | 0,19 | |
 | 18. | Zderaz | Chrudim | 17,03 | 17,03 | 16,69 | 0,34 | |
 | 19. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 17,14 | 17,14 | 16,44 | 0,70 | |
 | 20. | Bezděčí u Trnávky | Svitavy | 17,15 | 17,15 | 17,05 | 0,10 | |
 | 21. | Nevcehle | Jihlava | 17,16 | 16,22 | 17,16 | 0,94 | |
 | 22. | Sychotín | Blansko | 17,24 | 16,67 | 17,24 | 0,57 | |
 | 23. | Golčův Jeníkov | Havlíčkův Brod | 17,25 | 17,25 | 16,92 | 0,33 | |
 | 24. | Odry | Nový Jičín | 17,31 | 17,31 | 16,19 | 1,12 | |
 | 25. | Srch | Pardubice | 17,38 | 16,97 | 17,38 | 0,41 | |
 | 26. | Chořelice | Olomouc | 17,39 | 17,38 | 17,39 | 0,01 | |
 | 27. | Letohrad - Kunčice E | Ústí nad Orlicí | 17,45 | 17,45 | 16,90 | 0,55 | |
 | 28. | Žipov | Prešov | 17,51 | 16,80 | 17,51 | 0,71 | |
 | 29. | Velká (Hranice III) | Přerov | 17,54 | 16,42 | 17,54 | 1,12 | |
 | 30. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 17,96 | 17,36 | 17,96 | 0,60 | |
 | 31. | Sedlčany | Příbram | 18,00 | 17,17 | 18,00 | 0,83 | |
 | 32. | Oldřiš B | Svitavy | 18,13 | 18,13 | 17,67 | 0,46 | |
 | 33. | Vilémov | Havlíčkův Brod | 18,20 | 18,12 | 18,20 | 0,08 | |
 | 34. | Vinary | Ústí nad Orlicí | 18,27 | 18,27 | 18,26 | 0,01 | |
 | 35. | Ratenice | Kolín | 18,32 | 17,33 | 18,32 | 0,99 | |
 | 36. | Bystřec | Ústí nad Orlicí | 18,34 | 18,06 | 18,34 | 0,28 | |
 | 36. | Žižkovo Pole Divadlo | Havlíčkův Brod | 18,34 | 16,67 | 18,34 | 1,67 | |
 | 38. | Karlinky | Liberec | 18,56 | 17,97 | 18,56 | 0,59 | |
 | 39. | Tis | Havlíčkův Brod | 19,45 | 19,45 | 18,78 | 0,67 | |
 | 40. | Mlékosrby | Hradec Králové | 19,53 | 19,53 | 17,46 | 2,07 | |
 | 41. | Stéblová H | Pardubice | 20,01 | 20,01 | 19,20 | 0,81 | |
 | 42. | Dolní Jablonná B | Havlíčkův Brod | NP | NP | NP | - | |
 | 42. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | NP | NP | NP | - | |
 | 42. | Nahořany | Náchod | NP | NP | NP | - | |
 | 42. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | NP | NP | NP | - | |
 | 42. | Ploukonice | Semily | NP | NP | NP | - | |
 | 42. | Vrbětice | Zlín | NP | NP | NP | - | |
 | 42. | Mysločovice | Zlín | NP | NP | NP | - | |
 | 42. | Jaronice | České Budějovice | NP | NP | 15,83 | 104,17 | |
 | 42. | Trnava | Třebíč | NP | NP | NP | - | |
 | 42. | Plumlov | Prostějov | NP | NP | 16,51 | 103,49 | |
 | 42. | Stéblová | Pardubice | NP | NP | NP | - | |
 | 42. | Třebnouševes | Jičín | NP | NP | NP | - | |
 | 42. | Netín Cirkus | Žďár nad Sázavou | NP | NP | NP | - | |
 | 42. | Čechtín B | Třebíč | NP | NP | NP | - | |
 | 42. | Obrubce | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | - | |
 | 42. | Seč | Chrudim | NP | NP | NP | - | |
 | 42. | Studnice | Chrudim | NP | NP | NP | - | |
 | 42. | Zbraslav | Brno-venkov | NP | NP | NP | - | |
 | 42. | Havlovice | Trutnov | NP | NP | NP | - | |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. |
Čas | 1 | 2 | R | Media |
 | 1. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,45 | 15,21 | 15,45 | 0,24 | |
 | 2. | Olšovec | Přerov | 15,97 | 15,16 | 15,97 | 0,81 | |
 | 3. | Volenice | Příbram | 16,00 | 16,00 | 15,67 | 0,33 | |
 | 4. | Pohled | Havlíčkův Brod | 16,33 | 16,33 | 15,98 | 0,35 | |
 | 5. | Markvartovice | Opava | 16,39 | 16,39 | 15,14 | 1,25 | |
 | 6. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 16,52 | 16,25 | 16,52 | 0,27 | |
 | 7. | Žernovník | Blansko | 16,81 | 16,80 | 16,81 | 0,01 | |
 | 8. | Kamenec u Poličky B | Svitavy | 16,85 | 16,85 | 16,58 | 0,27 | |
 | 9. | Osík | Svitavy | 17,77 | 17,66 | 17,77 | 0,11 | |
 | 10. | Stará Říše | Jihlava | 18,09 | 18,09 | 15,62 | 2,47 | |
 | 11. | Stéblová | Pardubice | 18,11 | 16,57 | 18,11 | 1,54 | |
 | 12. | Brušperk | Frýdek-Místek | 18,21 | 16,19 | 18,21 | 2,02 | |
 | 13. | Hartmanice | Svitavy | 18,67 | 18,67 | 18,65 | 0,02 | |
 | 14. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 18,91 | 18,91 | 16,24 | 2,67 | |
 | 15. | Žernovník B | Blansko | 19,41 | 17,41 | 19,41 | 2,00 | |
 | 16. | Košťálov | Semily | 19,89 | 19,89 | 16,59 | 3,30 | |
 | 17. | Úněšov | Plzeň-sever | 20,82 | 20,82 | 18,02 | 2,80 | |
 | 18. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 22,01 | 17,79 | 22,01 | 4,22 | |
 | 19. | Vinary | Ústí nad Orlicí | 25,88 | 18,31 | 25,88 | 7,57 | |
 | 20. | Veselý Žďár | Havlíčkův Brod | 29,76 | 18,33 | 29,76 | 11,43 | |
 | 21. | Budíkovice | Třebíč | NP | NP | NP | - | |
 | 21. | Seč | Chrudim | NP | NP | NP | - | |
 | 21. | Bartovice | Ostrava-město | NP | NP | NP | - | |
 | 21. | Jistebník | Nový Jičín | NP | NP | NP | - | |
 | 21. | Ploukonice | Semily | NP | NP | NP | - | |
 | 21. | Křenovice | Vyškov | NP | NP | NP | - | |
 | 21. | Čeperka | Pardubice | NP | NP | NP | - | |
 | 21. | Plumlov Mamby | Prostějov | NP | NP | NP | - | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2026/08/30 |
Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
| 2026/05/16 |
Zderaz, Zderazákův Pohár |
HPL |
| 2025/09/07 |
Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
| 2025/05/17 |
Zderaz, Zderazákův Pohár - 1. kolo HPL |
HPL |
| 2024/09/08 |
Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
| 2024/05/18 |
Zderaz, O pohár |
HPL |
| 2023/09/03 |
Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
| 2022/09/03 |
Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
| 2021/09/05 |
Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
| 2020/09/05 |
Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
| 2020/09/05 |
Zderaz - Hřiště, Zderaz |
OLSY |
| 2019/06/15 |
Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
| 2019/05/18 |
Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party) |
FSEU |
| 2018/06/17 |
Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
| 2018/05/26 |
Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party) |
FSEU |
| 2017/09/09 |
Zderaz, 12. kolo VČHL |
VČHL |
| 2017/05/27 |
Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty) |
FSEU |
| 2016/05/28 |
Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ) |
FSEU |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.