| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 02. 08. 2014 12:00 |
| Kontakt: | Záhrobský Vladimír |
| Telefon: | +420776293299 |
| Okres: | Plzeň-sever |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,99 | 16,54 | 17,99 |
|
| 2. | Dehtín | Klatovy | 18,97 | 18,88 | 18,97 |
|
| 3. | Poděvousy Devils | Domažlice | 19,19 | 17,53 | 19,19 |
|
| 4. | Štichovice | Plzeň-sever | 19,72 | 17,98 | 19,72 |
|
| 5. | Mrtník | Plzeň-sever | 19,86 | 19,68 | 19,86 |
|
| 6. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 20,08 | 18,48 | 20,08 |
|
| 7. | Chotíkov | Plzeň-sever | 20,51 | 20,32 | 20,51 |
|
| 8. | Rybnice Cácorky | Plzeň-sever | 23,11 | 21,03 | 23,11 |
|
| 9. | Lužná | Rakovník | 23,71 | 22,11 | 23,71 |
|
| 10. | Chlumčany | Plzeň-jih | 24,81 | 23,06 | 24,81 |
|
| 11. | Poděvousy Angels | Domažlice | 30,99 | 19,65 | 30,99 |
|
| 12. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 35,38 | 35,38 | 34,70 |
|
| 13. | Obora | Plzeň-sever | NP | - | - |
|
| 13. | Bučí | Plzeň-sever | NP | - | - |
|
| 13. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | NP | - | - |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 16,73 | 16,61 | 16,73 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 16,78 | 16,81 | 16,81 | 2010/09/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,85 | 16,49 | 16,85 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,95 | 16,95 | 16,95 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Novosedly | Strakonice | 16,98 | 16,56 | 16,98 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 16,67 | 17,03 | 17,03 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chrást Draci | Příbram | 16,87 | 17,08 | 17,08 | 2015/06/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Kalenice | Strakonice | 16,91 | 17,10 | 17,10 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,07 | 17,10 | 17,10 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Dehtín | Klatovy | 17,15 | 16,97 | 17,15 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,84 | 17,15 | 17,15 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Horní Kamenice | Domažlice | 17,16 | 17,13 | 17,16 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,66 | 17,33 | 17,33 | 2015/06/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,26 | 17,36 | 17,36 | 2012/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,09 | 17,36 | 17,36 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Sedlčany | Příbram | 17,36 | 17,21 | 17,36 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kalenice | Strakonice | 17,30 | 17,37 | 17,37 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,37 | 16,97 | 17,37 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Dehtín | Klatovy | 17,40 | 17,04 | 17,40 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,09 | 17,40 | 17,40 | 2022/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Horní Kamenice | Domažlice | 17,41 | 16,80 | 17,41 | 2022/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Dehtín | Klatovy | 17,11 | 17,45 | 17,45 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Žebnice | Plzeň-sever | 17,45 | 17,29 | 17,45 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Horní Kamenice | Domažlice | 17,48 | 17,29 | 17,48 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,49 | 16,98 | 17,49 | 2015/06/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,51 | 17,24 | 17,51 | 2008/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,52 | 17,37 | 17,52 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Robčice | Plzeň-jih | 17,19 | 17,52 | 17,52 | 2023/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Vřeskovice | Klatovy | 17,44 | 17,53 | 17,53 | 2010/09/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Vřeskovice | Klatovy | 17,25 | 17,53 | 17,53 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Vlastimil Žák | 17 ** | 24 | 28.07.2014 20:11 | |
| Milan Šafránek | 17 ** | 20 | 27.07.2014 14:50 | |
| Josef Navrátil | 17 ** | 19 | 01.08.2014 22:19 | |
| Radek Troch | 17 ** | 15 | 29.07.2014 12:02 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 15 | 01.08.2014 12:52 | |
| Petr Skřivánek | 17 ** | 11 | 02.08.2014 08:10 | |
| Jan Zahradník | 17 ** | 10 | 31.07.2014 19:09 | |
| Houk | 16 ** | 5 | 23.07.2014 11:23 | |
| Jiří Studnička | 16 ** | 5 | 02.08.2014 08:14 | |
| Lukáš Nosek | 16 ** | 0 | 01.08.2014 23:36 | |
| Matty | 16 ** | 0 | 21.07.2014 20:57 | |
| Redakce FireSport | 16 ** | 0 | 29.07.2014 21:25 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Josef Navrátil | 17 ** | 21 | 01.08.2014 22:20 | |
| Houk | 18 ** | 3 | 23.07.2014 11:23 | |
| Petr Skřivánek | 17 ** | 1 | 02.08.2014 08:11 | |
| Jiří Studnička | 17 ** | 0 | 02.08.2014 08:15 | |
| Matty | 17 ** | 0 | 21.07.2014 20:57 | |
| Jan Zahradník | 17 ** | 0 | 31.07.2014 19:09 | |
| Radek Troch | 17 ** | 0 | 29.07.2014 12:04 | |
| Lukáš Nosek | 17 ** | 0 | 01.08.2014 23:36 | |
| Vlastimil Žák | 17 ** | 0 | 28.07.2014 20:12 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 01.08.2014 13:13 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 0 | 29.07.2014 21:25 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a10199972 Kód: a10199972 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















