| Liga: | FSEU |
| Místo: | Dolní Hradiště |
| Okres: | Plzeň-sever |
| Kraj: | Plzeňský |
| Kdy: | 14. 01. 2017 11:00 |
| Kontakt: | Josef Vokáč |
| Telefon: | 722055767 |
| Začátek rezervace: | 01. 01. 2017 11:00 |
| Konec rezervace: | 14. 01. 2017 11:00 |
| Začátek tipování: | 14. 01. 2017 20:00 |
| Konec hlasování: | 14. 01. 2017 00:00 |
| Zadal: | Houk |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
Sbor dobrouvolných hasičů v Dolním Hradišti pro Vás připravuje zimní hasičskou soutěž ICE CUP 2017.
Soutěž proběhne dne 14.1. 2017 v Dolním Hradišti před kulturním domem.
Dle pravidel ZČHL, 2B pro kategorie mužů a žen, skolopné terče s el. časomírou.
Presence soutěžních družstev do 10:30 (11:00 - zahájení soutěže)
Soutěž bude zařazena do POHÁRU VLÁDCE SEVERU (14.1. 2017 - Dolní hradiště, 28.1. 2017 - Úněšov, 11.2. - Nevřeň)
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolni-hradiste-8241.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
nerozlišeno
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Brodeslavy | PS | 16,86 | 17,09 | 17,09 | 2008/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Horní Lukavice | PJ | 17,35 | 17,23 | 17,35 | 2008/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Horní Lukavice | PJ | 17,42 | 17,27 | 17,42 | 2009/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Únětice 1911 A | PJ | 17,43 | 17,36 | 17,43 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Horní Lukavice | PJ | 17,49 | 17,38 | 17,49 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 17,58 | 17,82 | 17,82 | 2008/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Brodeslavy | PS | 17,81 | 17,87 | 17,87 | 2009/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vřeskovice | KT | 17,52 | 17,91 | 17,91 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Brodeslavy | PS | 17,92 | 17,90 | 17,92 | 2007/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Strážov | KT | 17,71 | 17,95 | 17,95 | 2007/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Vřeskovice | KT | 17,64 | 17,99 | 17,99 | 2011/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Horní Lukavice | PJ | 17,99 | 17,60 | 17,99 | 2007/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Strážov | KT | 17,79 | 17,99 | 17,99 | 2006/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Malinec | PJ | 17,71 | 18,00 | 18,00 | 2010/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 18,00 | 17,94 | 18,00 | 2006/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Únětice 1911 A | PJ | 18,03 | 17,63 | 18,03 | 2010/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Horní Kamenice | DO | 18,06 | 17,42 | 18,06 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Poděvousy | DO | 17,92 | 18,11 | 18,11 | 2011/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Úherce | PS | 17,90 | 18,12 | 18,12 | 2009/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Poděvousy | DO | 18,10 | 18,15 | 18,15 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Horní Lukavice | PJ | - | - | 18,18 | 2004/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Strážov | KT | 17,65 | 18,18 | 18,18 | 2008/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Strážov | KT | - | - | 18,24 | 2004/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Malinec | PJ | 17,89 | 18,25 | 18,25 | 2011/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Poděvousy | DO | 18,25 | 18,06 | 18,25 | 2010/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hubenov B | PS | 18,30 | 18,39 | 18,39 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hubenov B | PS | 18,52 | 18,49 | 18,52 | 2010/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Horní Hradiště | PS | - | - | 18,57 | 2004/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Louňová | PJ | 18,61 | 18,53 | 18,61 | 2009/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Louňová | PJ | 18,25 | 18,69 | 18,69 | 2008/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Hubenov | PS | 18,71 | 17,84 | 18,71 | 2009/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Nekmíř | PS | 18,52 | 18,73 | 18,73 | 2008/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Hubenov | PS | 18,73 | 17,86 | 18,73 | 2010/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Horní Kamenice | DO | 18,51 | 18,77 | 18,77 | 2007/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Žákava | PJ | 18,78 | 18,22 | 18,78 | 2010/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Strážov | KT | 17,69 | 18,79 | 18,79 | 2005/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Poděvousy | DO | 18,80 | 18,84 | 18,84 | 2009/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Horní Kamenice | DO | 18,86 | 17,73 | 18,86 | 2010/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Krašovice | PS | 18,79 | 18,88 | 18,88 | 2008/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Mokrouše | PJ | 18,22 | 18,88 | 18,88 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Vřeskovice | KT | 18,92 | 17,68 | 18,92 | 2010/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Nekmíř | PS | 18,92 | 18,94 | 18,94 | 2007/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Nekmíř | PS | 18,95 | 18,42 | 18,95 | 2010/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Louňová | PJ | 18,21 | 18,97 | 18,97 | 2011/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Krašovice | PS | 18,62 | 18,98 | 18,98 | 2010/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Štichovice | PS | 18,62 | 18,99 | 18,99 | 2011/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Malinec | PJ | 18,99 | 17,89 | 18,99 | 2008/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Horní Kamenice | DO | 19,01 | 17,99 | 19,01 | 2009/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Únětice 1911 A | PJ | 17,83 | 19,07 | 19,07 | 2008/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Krašovice | PS | 19,11 | 18,26 | 19,11 | 2007/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















