Nevřeň 2022 - O pohár #pětdevět

Liga: ZČHL
Místo: Nevřeň
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 02. 07. 2022 12:00
Kontakt:   Pavel Sova
Telefon:  775655463

Začátek rezervace: 02. 07. 2022 12:00
Konec rezervace: 02. 07. 2022 12:00
Začátek tipování:  02. 07. 2022 20:00
Konec hlasování: 02. 07. 2022 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevren-12128.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST--16,682018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dehtín KT17,1217,3217,322019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Únětice 1911 APJ17,3516,8917,352021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,1317,3517,352021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Novosedly ST16,3917,3917,392019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Kamenice DO16,7817,4217,422019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Horní Kamenice DO17,4217,3217,422021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dehtín KT17,5917,3617,592021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Horní Lukavice PJ17,6417,4617,642021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hlubyně PB--17,652018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dehtín KT--17,652018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mochtín KT17,7317,5917,732019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Štítary DO17,7017,7817,782019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Žebnice PS17,6717,7817,782019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Útušice PJ--17,812018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mochtín KT17,3317,8317,832021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Únětice 1911 BPJ17,9517,9617,962019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Nevřeň PS17,5118,0418,042019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Štichovice PS--18,082018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hlubyně PB18,0817,7918,082021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chotíkov PS18,2617,9618,262019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nevřeň PS--18,332018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chotíkov PS--18,382018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Poděvousy DO--18,392018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Únětice 1911 APJ--18,542018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bolkov PJ--18,542018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Mokrouše PJ18,4518,6818,682021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Štichovice PS18,7318,7318,732019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bolkov PJ17,5318,8518,852019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Křenovy DO18,9018,5518,902021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mokrouše PJ18,0119,0619,062019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mirošov RO19,1418,6119,142021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Želčany PJ18,4119,1919,192021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Stýskaly PS18,3919,2119,212021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Robčice PJ18,2719,2719,272021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Štítary DO19,3319,1119,332021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Chrást PB--19,562018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Příšov PS18,3819,5919,592019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Žebnice PS--19,912018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Obora PS20,4620,6320,632019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Příšov PS20,3621,1921,192021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Úněšov PS--21,362018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Robčice PJ--21,862018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Hrabice PT20,5922,1022,102019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Vidice DO19,2722,3122,312021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Útušice PJ18,6322,4822,482019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Mokrouše PJ--24,262018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Štěnovický Borek PJ26,1721,5426,172019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Stýskaly PS27,1827,2927,292019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Útušice PJ27,9930,6130,612021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Horní Kamenice DO--30,682018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Příšov PS--35,102018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Mochtín KT--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Únětice 1911 APJNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Štěnovický Borek PJ--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Zahorčice KTNPNPNP2021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Zahorčice KT--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Horní Lukavice PJNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Drahkov PJNPNPNP2021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Horní Lukavice PJ--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Chrást PSNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Únětice 1911 BPJNPNPNP2021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Nevřeň PSNPNPNP2021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Novosedly ST--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Robčice PJ18,35NPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Štichovice BPSNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Žebnice PSNPNPNP2021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Úněšov PSNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Bolkov PJ18,2318,21NP2021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/02/06 Nevřeň, ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018
-
2018/07/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2018/08/18 Nevřeň, O pohár starosty SDH (2B)
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár
-
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2021/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2022/07/02 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/06/04 Útušice, O pohár obce Útušice
ZČHL
2022/06/11 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH
ZČHL
2022/06/12 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2022/07/02 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2022/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2022/07/09 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2022/07/10 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2022/07/23 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2022/07/24 Buková (SDH), O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2022/07/30 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
ZČHL
2022/07/31 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2022/08/06 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2022/08/13 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2022/08/14 Buková, O pohár Srnčiho vrchu
ZČHL
2022/09/03 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga