Žákava 2023 - Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka

Liga: ZČHL
Místo: Žákava
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 02. 09. 2023 12:00
Kontakt:   Hora Josef ml.
Telefon:  +420 736289321

Začátek rezervace: 01. 12. 2022 12:00
Konec rezervace: 02. 09. 2023 12:00
Začátek tipování:  02. 09. 2023 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2023 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zakava-12852.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Únětice 1911 APJ16,7216,6916,722019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Kalenice ST16,6316,7916,792017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Novosedly ST17,0817,0517,082017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Únětice 1911 PJ16,6817,1817,182017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Horní Kamenice DO17,3217,1917,322019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Lukavice PJ17,1417,3817,382019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Únětice 1911 APJ17,4216,8517,422022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Horní Lukavice PJ17,5817,2017,582020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dehtín KT17,6417,4317,642017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Poděvousy DO17,6417,4817,642017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dehtín KT17,7217,6617,722022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Vranovice PB17,7417,3317,742017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Horní Kamenice DO17,7717,5117,772017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nevřeň PS17,4317,8217,822020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bolkov PJ17,6017,8517,852021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,8516,8617,852021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Nevřeň PS17,8917,2917,892019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Horní Lukavice PJ17,9217,9017,922021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Poděvousy DO17,9417,5517,942018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Štichovice PS17,4218,0718,072018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Horní Kamenice DO18,1217,8018,122018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Horní Lukavice PJ18,1617,0818,162022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Únětice 1911 BPJ16,9218,2118,212022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dehtín KT18,2117,3918,212020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Útušice PJ18,0618,2518,252018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Horní Kamenice DO17,4918,3318,332020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Únětice 1911 BPJ18,3318,2718,332020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chrást PB18,3717,1118,372019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mochtín KT18,1618,3918,392020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zahorčice KT17,8618,4818,482022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Zahorčice KT18,4818,2218,482021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Štítary DO18,0518,4918,492019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Štichovice APS17,8918,5218,522020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Želčany PJ18,5018,5518,552020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Robčice PJ18,6118,4018,612019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Horní Kamenice DO17,0818,6518,652022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Únětice 1911 BPJ18,3718,6718,672019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Chrást PB17,7518,7218,722017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Mokrouše PJ18,7818,2618,782019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Robčice PJ18,7818,6418,782021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Únětice 1911 APJ18,8216,9618,822021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Mokrouše PJ18,8318,5218,832020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Štěnovický Borek APJ18,8318,6818,832021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Mokrouše PJ18,7218,8418,842018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Nevřeň PS18,8818,7418,882017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Mochtín KT18,8917,9618,892019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Mochtín KT18,9118,1118,912021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Mokrouše PJ18,5818,9318,932022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Horní Kamenice DO18,9518,8618,952021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Žákava PJ18,9818,9518,982022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Mochtín KT19,0018,4019,002018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Robčice PJ18,5019,0519,052017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Želčany PJ18,7619,0719,072019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Vranovice PB19,1217,4619,122019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Bolkov PJ19,1218,4919,122017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Starosedlský Hrádek PB19,1218,2819,122019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Hlubyně PB18,3119,1419,142022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Chotíkov PS18,6919,2219,222017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Žákava PJ19,2619,1819,262018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Želčany PJ18,6819,2919,292018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Hrabice PT18,7919,3219,322019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Štítary DO18,6419,4419,442022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Robčice PJ18,4419,5019,502020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Želčany PJ19,5119,0219,512021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dehtín KT19,5318,9519,532021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Chotíkov PS19,5719,5119,572019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Únětice 1911 BPJ17,9719,6519,652018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bolkov PJ19,6618,1019,662019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Útušice PJ19,7319,7319,732019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Nebílovy PJ19,2719,9619,962022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Žebnice PS19,9818,9719,982018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Horní Lukavice PJ20,0917,0320,092017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Únětice 1911 APJ20,2118,4120,212020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Štítary DO20,3420,3820,382021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Bolkov PJ19,9120,3820,382022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Žákava PJ20,2420,6920,692017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Kocelovice ST20,7020,3120,702022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Chotíkov PS19,9920,7520,752018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Stýskaly PS21,0119,3121,012021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Útušice PJ18,8421,1621,162021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Mokrouše PJ18,2021,1921,192021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Mirošov RO19,7421,2021,202020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Štěnovický Borek PJ21,2420,5921,242020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Úněšov PS21,2720,5921,272020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Bolkov PJ21,1221,2821,282020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Štěnovický Borek PJ21,3219,3621,322022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Želčany PJ21,3917,2921,392022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Želčany PJ18,7021,4721,472017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Dehtín KT21,4818,7221,482019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Štěnovický Borek PJ21,4921,4821,492019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Úněšov PS21,5121,1521,512018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Štěnovický Borek PJ18,6521,5521,552018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Útušice PJ21,5720,2621,572020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Stýskaly PS21,9221,1621,922020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Úherce PS18,2422,1222,122017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Útušice PJ22,5719,7222,572017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Štěnovický Borek PJ22,2224,1424,142017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Žákava PJ24,5119,8524,512021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Únětice 1911 APJ24,5624,3824,562018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Zahorčice KT25,2921,6725,292020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2021/09/04 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2022/09/03 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2023/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/05/27 Horní Lukavice, O pohár pana Miloslava Kozla
ZČHL
2023/06/10 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH
ZČHL
2023/06/11 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2023/07/01 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2023/07/02 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2023/07/15 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2023/07/16 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2023/08/05 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2023/08/06 Buková, O pohár Srnčiho vrchu
ZČHL
2023/08/12 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2023/08/13 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2023/08/19 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2023/08/20 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2023/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2023/10/20 Losiná - galavečer, Galavečer 2023
ZČHL
Kdy Kde Liga