Žákava 2019 - Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka

Liga: ZČHL
Místo: Žákava
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 07. 09. 2019 12:00
Kontakt:   Valeš Libor
Telefon:  +420 722 784 456

Začátek rezervace: 26. 08. 2019 20:00
Konec rezervace: 07. 09. 2019 12:00
Začátek tipování:  07. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 07. 09. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zakava-9982.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Žebnice PSHonza Adamec
24Dehtín KTHonza Adamec
35Únětice PJHonza Adamec
48Chrást PBHonza Adamec
59Nevřeň PSHonza Adamec
611Horní Kamenice DOHonza Adamec
712Štichovice PSHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice PJHonza Adamec
24Hradec PJHonza Adamec
35Úněšov PSHonza Adamec
46Štichovice PSHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hradec PJ17,6317,3117,632018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hradec PJ17,7716,9417,772017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Poděvousy DO17,7817,6817,782018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štěnovický Borek PJ18,0318,1418,142018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dehtín KT18,4818,0318,482018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mrtník PS19,0919,0719,092017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Únětice PJ19,0619,1119,112017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chotíkov PS19,3319,0119,332017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Lukavice PJ19,4619,5419,542018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dehtín KT19,8818,8319,882017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mrtník PS20,0320,3420,342018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Poděvousy DO20,0720,9320,932017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Lukavice PJ21,2319,6321,232017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Únětice PJ21,8219,6821,822018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Štěnovický Borek PJ18,2922,3322,332017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Štichovice PS22,9717,8522,972017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Šťáhlavice PJ24,3923,7824,392018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Štichovice PS27,5527,2627,552018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Želčany PJ28,3629,1029,102018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Úněšov PS31,0332,1432,142018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Chotíkov PS23,8035,9735,972018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Chválenice PJNP17,30NP2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Úněšov PS24,16NPNP2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga