| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 04. 08. 2019 10:00 |
| Kontakt: | Kanta Petr |
| Telefon: | +420732 533 744 |
| Okres: | Klatovy |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hradec | Plzeň-jih | 17,03 | 17,03 | 16,87 | |
| 2. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,90 | 17,90 | 17,70 | |
| 3. | Želčany | Plzeň-jih | 18,31 | 18,23 | 18,31 | |
| 4. | Štichovice | Plzeň-sever | 18,97 | 18,12 | 18,97 | |
| 5. | Oprechtice | Domažlice | 19,70 | 19,70 | 18,50 | |
| 6. | Chotíkov | Plzeň-sever | 20,14 | 18,59 | 20,14 | |
7. | - ZČU Fireteam | bez určení okresu | 21,56 | 21,56 | 21,33 | |
| 8. | Štítary | Domažlice | 29,82 | 29,82 | 17,06 | |
| 9. | Poděvousy | Domažlice | 33,30 | 18,03 | 33,30 | |
| 10. | Úněšov | Plzeň-sever | 48,90 | 48,24 | 48,90 | |
| 11. | Dehtín | Klatovy | NP | 21,35 | 21,68 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahorčice | Klatovy | 15,34 | 16,55 | 15,34 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Mochtín | Klatovy | 15,38 | 16,25 | 15,38 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Štítary | Domažlice | 15,57 | 16,34 | 15,57 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Horní Metelsko | Domažlice | 14,85 | 16,05 | 16,05 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mochtín | Klatovy | 16,14 | 16,18 | 16,18 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Oprechtice | Domažlice | 15,58 | 16,22 | 16,22 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Křištín | Klatovy | 16,55 | 16,66 | 16,55 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Štítary A | Domažlice | 16,89 | 15,55 | 16,89 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Křištín | Klatovy | 16,67 | 17,34 | 17,34 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zahorčice | Klatovy | 17,55 | 16,70 | 17,55 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nové Sedliště | Tachov | 17,63 | 18,38 | 17,63 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 18,07 | 17,63 | 18,07 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Božkov | Plzeň-město | 18,16 | 17,98 | 18,16 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Brnířov | Domažlice | NP | 18,36 | 18,36 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 18,51 | 16,53 | 18,51 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Střeziměř | Klatovy | 17,35 | 19,70 | 19,70 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Nová Ves ( Domažlice) | Domažlice | 18,89 | 20,32 | 20,32 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nová Ves ( Domažlice) | Domažlice | 21,51 | 21,00 | 21,00 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Želčany | Plzeň-jih | 18,79 | 21,35 | 21,35 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Chrást | Plzeň-sever | 22,99 | 22,16 | 22,99 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Horšovský Týn | Domažlice | 22,79 | 23,25 | 23,25 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vlčí | Plzeň-jih | 24,55 | 37,00 | 24,55 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Stýskaly | Plzeň-sever | NP | NP | NP | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Štichovice | Plzeň-sever | NP | NP | NP | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dehtín | Klatovy | NP | NP | NP | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Tlumačov | Domažlice | NP | NP | NP | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Újezd | Domažlice | NP | NP | NP | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hlubyně | Příbram | 16,90 | 16,81 | 16,90 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hradec | Plzeň-jih | 17,03 | 16,87 | 17,03 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Chválenice | Plzeň-jih | 16,98 | 17,18 | 17,18 | 2010/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chválenice | Plzeň-jih | 16,42 | 17,19 | 17,19 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Lužná | Rakovník | 17,20 | 16,61 | 17,20 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Poděvousy | Domažlice | 17,21 | 17,19 | 17,21 | 2010/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hradec | Plzeň-jih | 17,08 | 17,23 | 17,23 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dehtín | Klatovy | 17,30 | 16,94 | 17,30 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,55 | 17,27 | 17,55 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Štítary | Domažlice | 17,55 | 17,30 | 17,55 | 2021/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Štítary | Domažlice | 17,00 | 17,73 | 17,73 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,90 | 17,70 | 17,90 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hradec | Plzeň-jih | 17,81 | 17,96 | 17,96 | 2021/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Strýčkovice | Domažlice | 17,97 | 17,68 | 17,97 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dehtín | Klatovy | 18,00 | 16,79 | 18,00 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Poděvousy | Domažlice | 18,17 | 17,11 | 18,17 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,18 | 17,91 | 18,18 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Žernovice | Prachatice | 18,21 | 17,36 | 18,21 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Želčany | Plzeň-jih | 18,23 | 18,31 | 18,31 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Poděvousy | Domažlice | 18,35 | 17,99 | 18,35 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,37 | 17,76 | 18,37 | 2021/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Žernovice | Prachatice | 18,39 | 18,38 | 18,39 | 2012/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Poděvousy Devils | Domažlice | 18,40 | 17,68 | 18,40 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Mrtník | Plzeň-sever | 17,93 | 18,49 | 18,49 | 2010/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Poděvousy | Domažlice | 18,50 | 17,99 | 18,50 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Želčany | Plzeň-jih | 18,53 | 17,46 | 18,53 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 18,47 | 18,54 | 18,54 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Poděvousy | Domažlice | 17,76 | 18,59 | 18,59 | 2009/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Lužná | Rakovník | 17,97 | 18,60 | 18,60 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Strýčkovice | Domažlice | 18,66 | 18,31 | 18,66 | 2010/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Západočeská hasičská liga - Muži | 16,65 | https://youtu.be/0kAX6hplfCU | Matty | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 16,65 | https://youtu.be/fu176VgstG0 | Matty | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 17,61 | https://youtu.be/lew3O0plDng | Vlastimil Žák | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 17,98 | https://youtu.be/ZrtBeW8Mbfk | Jícháč | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 23,12 | https://youtu.be/p16EIPk_tM0 | Dummkopf | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















