Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 14,51 | 14,51 | 14,23 | |
| 2. | Chyjice | Jičín | 14,54 | 14,15 | 14,54 | |
| 3. | Dubenec | Trutnov | 14,57 | 14,21 | 14,57 |
|
| 4. | Březová | Liberec | 14,95 | 14,37 | 14,95 | |
| 5. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 15,20 | 14,91 | 15,20 | |
| 6. | Tatobity | Semily | 15,58 | 14,12 | 15,58 | |
| 7. | Bystřice | Jičín | 15,60 | 15,01 | 15,60 | |
| 8. | Břehy | Mladá Boleslav | 16,23 | 15,89 | 16,23 | |
| 9. | Rašín | Jičín | 16,30 | 16,30 | 15,69 | |
| 10. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 16,44 | 16,44 | 16,04 | |
| 11. | Březovice | Mladá Boleslav | 16,91 | 16,91 | 16,70 | |
| 12. | Karlinky | Liberec | 17,18 | 17,18 | 14,36 | |
| 13. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 17,22 | 15,57 | 17,22 | |
| 14. | Třebnouševes | Jičín | 18,79 | 18,79 | 15,16 | |
| 15. | Sezemice | Mladá Boleslav | 19,02 | 17,70 | 19,02 | |
| 16. | Žehrov | Mladá Boleslav | 19,22 | 18,87 | 19,22 | |
| 17. | Ploukonice | Semily | 21,41 | 21,38 | 21,41 | |
| 18. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | |
| 18. | Dobšín Kamenice | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | |
| 18. | Bechov | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | |
| 18. | Desná III | Jablonec nad Nisou | NP | 15,33 | 15,00 | |
| 18. | Olešnice | Semily | NP | NP | NP | |
| 18. | Koberovy | Jablonec nad Nisou | NP | 18,94 | 18,38 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Ploukonice | Semily | 16,42 | 16,03 | 16,42 | |
| 2. | Košťálov | Semily | 18,31 | 18,31 | 17,08 | |
| 3. | Slatiny | Jičín | 19,08 | 19,08 | 18,89 | |
| 4. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 20,04 | 20,04 | 17,11 | |
| 5. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 23,15 | 18,75 | 23,15 | |
| 6. | Olešnice | Semily | 23,42 | 23,42 | 20,16 | |
| 7. | Jeřmanice | Liberec | 23,92 | 23,92 | 23,05 | |
| 8. | Břehy | Mladá Boleslav | 25,77 | 25,44 | 25,77 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Olešnice | Semily | 13,75 | 13,56 | 13,75 | 2023/09/23 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Rašín | Jičín | 13,61 | 13,78 | 13,78 | 2024/09/21 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Renmotor Jinolice | Jičín | 13,71 | 13,95 | 13,95 | 2015/09/26 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Rašín | Jičín | 14,09 | 14,06 | 14,09 | 2025/09/21 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Obrubce | Mladá Boleslav | 14,12 | 13,58 | 14,12 | 2024/09/21 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 14,21 | 14,01 | 14,21 | 2019/09/28 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Dubenec | Trutnov | 14,20 | 14,26 | 14,26 | 2021/09/26 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Myštěves | Hradec Králové | 14,05 | 14,28 | 14,28 | 2017/09/30 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Chyjice | Jičín | 13,98 | 14,31 | 14,31 | 2018/09/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Obrubce | Mladá Boleslav | 14,37 | 13,86 | 14,37 | 2025/09/21 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Chyjice | Jičín | 14,43 | 14,16 | 14,43 | 2021/09/26 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Březová | Liberec | 14,45 | 13,84 | 14,45 | 2023/09/23 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Karlinky | Liberec | 14,45 | 14,50 | 14,50 | 2024/09/21 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 14,51 | 14,23 | 14,51 | 2022/09/17 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Chyjice | Jičín | 14,15 | 14,54 | 14,54 | 2022/09/17 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Sezemice | Mladá Boleslav | 14,51 | 14,55 | 14,55 | 2025/09/21 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Olešnice | Semily | 14,57 | 14,01 | 14,57 | 2024/09/21 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Dubenec | Trutnov | 14,21 | 14,57 | 14,57 | 2022/09/17 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Březová | Liberec | 14,45 | 14,59 | 14,59 | 2021/09/26 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Doubrava | Mladá Boleslav | 14,49 | 14,60 | 14,60 | 2025/09/21 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Třebnouševes | Jičín | 14,35 | 14,62 | 14,62 | 2023/09/23 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 14,62 | 14,33 | 14,62 | 2021/09/26 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Dubenec | Trutnov | 14,60 | 14,68 | 14,68 | 2025/09/21 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Ploukonice | Semily | 14,33 | 14,70 | 14,70 | 2025/09/21 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Renmotor Jinolice | Jičín | 14,70 | 14,42 | 14,70 | 2017/09/30 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Smidary | Hradec Králové | 14,70 | 14,62 | 14,70 | 2017/09/30 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Tatobity | Semily | 14,57 | 14,73 | 14,73 | 2019/09/28 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 14,25 | 14,73 | 14,73 | 2018/09/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Myštěves | Hradec Králové | 14,76 | 14,71 | 14,76 | 2015/09/26 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Olešnice | Semily | 14,79 | 14,32 | 14,79 | 2019/09/28 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Ploukonice | Semily | 15,44 | 15,83 | 15,83 | 2021/09/26 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,13 | 16,11 | 16,13 | 2024/09/21 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Olešnice | Semily | 16,01 | 16,28 | 16,28 | 2025/09/21 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Ploukonice | Semily | 16,03 | 16,42 | 16,42 | 2022/09/17 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Břehy | Mladá Boleslav | 16,68 | 16,52 | 16,68 | 2019/09/28 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Ploukonice | Semily | 16,93 | 16,73 | 16,93 | 2024/09/21 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Jeřmanice | Liberec | 16,67 | 17,08 | 17,08 | 2019/09/28 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,93 | 17,10 | 17,10 | 2023/09/23 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Myštěves | Hradec Králové | 17,03 | 17,17 | 17,17 | 2015/09/26 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Košťálov B | Semily | 16,92 | 17,45 | 17,45 | 2016/09/24 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,48 | 17,18 | 17,48 | 2015/09/26 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,35 | 17,51 | 17,51 | 2021/09/26 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 16,71 | 17,52 | 17,52 | 2018/09/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,54 | 17,26 | 17,54 | 2019/09/28 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,64 | 16,60 | 17,64 | 2023/09/23 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 17,71 | 17,41 | 17,71 | 2019/09/28 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Radimovice | Liberec | 17,74 | 17,44 | 17,74 | 2025/09/21 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,83 | 17,63 | 17,83 | 2017/09/30 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Košťálov B | Semily | 17,97 | 16,55 | 17,97 | 2017/09/30 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Bechov | Mladá Boleslav | 16,88 | 17,99 | 17,99 | 2023/09/23 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Olešnice | Semily | 16,61 | 18,05 | 18,05 | 2023/09/23 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Olešnice | Semily | 15,79 | 18,10 | 18,10 | 2024/09/21 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,82 | 18,16 | 18,16 | 2015/09/26 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Olešnice | Semily | 17,73 | 18,29 | 18,29 | 2021/09/26 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Katusice | Mladá Boleslav | 18,29 | 16,93 | 18,29 | 2021/09/26 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Košťálov | Semily | 18,31 | 17,08 | 18,31 | 2022/09/17 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Slatiny | Jičín | 16,87 | 18,36 | 18,36 | 2023/09/23 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,25 | 18,38 | 18,38 | 2025/09/21 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Košťálov | Semily | 16,56 | 18,39 | 18,39 | 2018/09/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 17,64 | 18,45 | 18,45 | 2021/09/26 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
| Radek Staněk | 14 ** | 3 | | 15.09.2022 13:58 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
| Radek Staněk | 17 ** | 0 | | 15.09.2022 13:59 |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2026/09/26 |
Ploukonice, XII. kolo PKL |
PKL |
| 2026/09/26 |
Ploukonice, O nejrychlejší útok podzimu |
JL |
| 2026/08/01 |
Všeň - Ploukonice, VČHL Ploukonice |
VČHL |
| 2025/09/21 |
Ploukonice, PKL Ploukonice - O posvícenskou husu |
PKL |
| 2025/09/21 |
Ploukonice, O nejrychlejší útok podzimu |
JL |
| 2025/08/02 |
Hasičský areál u Jizery, Noční soutěž Ploukonice |
FSEU |
| 2025/08/02 |
Ploukonice, VČHL Ploukonice |
VČHL |
| 2024/09/21 |
Ploukonice, 12.kolo PKL - Ploukonice 2024 |
PKL |
| 2024/06/29 |
Hasičský areál U Jizery, Noční soutěž |
FSEU |
| 2024/05/05 |
Ploukonice- areál u Jizery, AprilCUP (soutěž na 2B i 3B) |
FSEU |
| 2023/09/23 |
Ploukonice, 6.kolo PKL - Posvícenská husa Ploukonice 2023 |
PKL |
| 2022/09/17 |
Ploukonice, 6.kolo PKL - Posvícenská husa Ploukonice 2022 |
PKL |
| 2022/08/13 |
Hasičský areál Ploukonice, Noční soutěž |
FSEU |
| 2021/09/26 |
Ploukonice, O posvícenskou husu 2021 |
PKL |
| 2020/09/27 |
Ploukonice, O posvícenskou husu 2020 |
PKL |
| 2020/09/27 |
Hasičský areál SDH Ploukonice, Soutěž O Posvícenskou Husu |
FSEU |
| 2020/09/20 |
Hasičský areál SDH Ploukonice, Ploukonický Dráček |
FSEU |
| 2019/09/28 |
Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 |
PKL |
| 2018/09/29 |
Ploukonice, O Posvícenskou husu 2018 |
PKL |
| 2017/09/30 |
Ploukonice, O Posvícenskou husu 2017 |
PKL |
| 2016/09/24 |
Ploukonice, O Posvícenskou husu |
PKL |
| 2015/09/26 |
Ploukonice, PKL Ploukonice |
PKL |
| 2014/09/27 |
Ploukonice, O nejlepší požární útok podzimu |
PKL |
| 2013/09/28 |
Ploukonice, O posvíceneckou husu |
PKL |
| 2010/09/25 |
Ploukonice, -, O POSVÍCENSKOU HUSU |
JL |
| 2008/09/27 |
Ploukonice, SM, O posvícenskou husu |
JL |
| 2007/09/22 |
Ploukonice, SM, O posvícenskou husu |
JL |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.