| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 12. 08. 2018 10:00 |
| Kontakt: | Polívka Michal |
| Telefon: | +420 733 139 923 |
| Okres: | Plzeň-jih |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Úněšov | Plzeň-sever | 17,72 | 17,28 | 17,72 | |
| 2. | Chotíkov | Plzeň-sever | 17,88 | 17,88 | 17,80 | |
| 3. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 17,90 | 17,90 | 17,06 | |
| 4. | Poděvousy | Domažlice | 18,25 | 18,25 | 17,91 | |
| 5. | Dehtín | Klatovy | 20,81 | 18,00 | 20,81 | |
| 6. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 21,14 | 17,38 | 21,14 | |
| 7. | Chlum | Plzeň-jih | 21,67 | 19,88 | 21,67 | |
| 8. | Štichovice | Plzeň-sever | 26,81 | 18,51 | 26,81 | |
| 9. | Želčany | Plzeň-jih | 29,60 | 29,60 | 29,43 | |
| 10. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 36,05 | 19,17 | 36,05 | |
| 11. | Hradec | Plzeň-jih | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,66 | 16,67 | 16,67 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hlubyně | Příbram | 16,76 | 16,61 | 16,76 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 16,78 | 16,81 | 16,81 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 16,78 | 16,86 | 16,86 | 2011/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dehtín | Klatovy | 16,99 | 16,73 | 16,99 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Novosedly | Strakonice | 17,01 | 16,48 | 17,01 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,06 | 16,97 | 17,06 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Žebnice | Plzeň-sever | 17,10 | 16,93 | 17,10 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Poděvousy | Domažlice | - | - | 17,14 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,90 | 17,14 | 17,14 | 2011/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,16 | 17,06 | 17,16 | 2012/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vřeskovice | Klatovy | 17,18 | 17,11 | 17,18 | 2012/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,18 | 17,06 | 17,18 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hlubyně | Příbram | 17,20 | 17,18 | 17,20 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Kalenice | Strakonice | - | - | 17,24 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hlubyně | Příbram | 17,12 | 17,26 | 17,26 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Chrást | Příbram | - | - | 17,28 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Horní Kamenice | Domažlice | 16,69 | 17,31 | 17,31 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | - | - | 17,31 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,01 | 17,33 | 17,33 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dehtín | Klatovy | 17,25 | 17,33 | 17,33 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Horní Kamenice | Domažlice | 17,34 | 17,17 | 17,34 | 2011/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Žebnice | Plzeň-sever | 17,36 | 17,18 | 17,36 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dehtín | Klatovy | 17,38 | 17,35 | 17,38 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Úherce | Plzeň-sever | 17,38 | 17,15 | 17,38 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Poděvousy | Domažlice | 17,38 | 17,17 | 17,38 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,40 | 16,95 | 17,40 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Útušice | Plzeň-jih | 16,92 | 17,41 | 17,41 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,42 | 17,11 | 17,42 | 2013/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,38 | 17,43 | 17,43 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Západočeská hasičská liga - Muži | 18,25 | https://youtu.be/Ccr9CC8NYzk | Jícháč | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















