| Liga: | Fire Sport Rresults |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 10. 05. 2026 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Plzeň-jih |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Děti-starší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen štafeta dvojic
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dolní Lukavice A | Plzeň-jih | 54,55 | 54,55 | - | |
| 2. | Žákava A | Plzeň-jih | 56,03 | 56,03 | - | |
| 3. | Želčany A | Plzeň-jih | 56,56 | 56,56 | - | |
| 4. | Štěnovický Borek A | Plzeň-jih | 58,24 | 58,24 | - | |
| 5. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 58,44 | 58,44 | - | |
| 6. | Hořehledy A | Plzeň-jih | 65,88 | 65,88 | - | |
| 7. | Čižice A | Plzeň-jih | 67,22 | 67,22 | - | |
| 8. | Blovice A | Plzeň-jih | 67,79 | 67,79 | - | |
| 9. | Nebílovy A | Plzeň-jih | 67,90 | 67,90 | - | |
| 10. | Nepomuk A | Plzeň-jih | 70,33 | 70,33 | - | |
| 11. | Dobřany A | Plzeň-jih | 70,80 | 70,80 | - | |
| 12. | Dnešice A | Plzeň-jih | 72,49 | 72,49 | - | |
| 13. | Nepomuk B | Plzeň-jih | 77,82 | 77,82 | - | |
| 14. | Šťáhlavy A | Plzeň-jih | 79,32 | 79,32 | - | |
| 15. | Letiny A | Plzeň-jih | 80,27 | 80,27 | - | |
| 16. | Střížovice A | Plzeň-jih | 83,05 | 83,05 | - | |
| 17. | Chlumčany A | Plzeň-jih | 90,12 | 90,12 | - | |
| 18. | Dolní Lukavice B | Plzeň-jih | 93,60 | 93,60 | - |
Děti-mladší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen štafeta dvojic
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dolní Lukavice A | Plzeň-jih | 64,08 | 64,08 | - | |
| 2. | Štěnovický Borek A | Plzeň-jih | 64,54 | 64,54 | - | |
| 3. | Želčany A | Plzeň-jih | 66,80 | 66,80 | - | |
| 4. | Čižice A | Plzeň-jih | 68,22 | 68,22 | - | |
| 5. | Chlumčany A | Plzeň-jih | 72,53 | 72,53 | - | |
| 6. | Nepomuk A | Plzeň-jih | 78,24 | 78,24 | - | |
| 7. | Štěnovický Borek B | Plzeň-jih | 78,40 | 78,40 | - | |
| 8. | Spálené Poříčí A | Plzeň-jih | 78,58 | 78,58 | - | |
| 9. | Blovice A | Plzeň-jih | 78,80 | 78,80 | - | |
| 10. | Čižice B | Plzeň-jih | 79,22 | 79,22 | - | |
| 11. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 80,51 | 80,51 | - | |
| 12. | Hořehledy A | Plzeň-jih | 82,36 | 82,36 | - | |
| 13. | Nebílovy A | Plzeň-jih | 83,08 | 83,08 | - | |
| 14. | Chlumčany B | Plzeň-jih | 83,37 | 83,37 | - | |
| 15. | Žákava A | Plzeň-jih | 87,43 | 87,43 | - | |
| 16. | Štěnovický Borek C | Plzeň-jih | 96,62 | 96,62 | - | |
| 17. | Šťáhlavy A | Plzeň-jih | 147,90 | 147,90 | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,66 | 16,67 | 16,67 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hlubyně | Příbram | 16,76 | 16,61 | 16,76 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 16,78 | 16,81 | 16,81 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 16,78 | 16,86 | 16,86 | 2011/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dehtín | Klatovy | 16,99 | 16,73 | 16,99 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Novosedly | Strakonice | 17,01 | 16,48 | 17,01 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,06 | 16,97 | 17,06 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Žebnice | Plzeň-sever | 17,10 | 16,93 | 17,10 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Poděvousy | Domažlice | - | - | 17,14 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,90 | 17,14 | 17,14 | 2011/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,16 | 17,06 | 17,16 | 2012/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vřeskovice | Klatovy | 17,18 | 17,11 | 17,18 | 2012/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,18 | 17,06 | 17,18 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hlubyně | Příbram | 17,20 | 17,18 | 17,20 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Kalenice | Strakonice | - | - | 17,24 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hlubyně | Příbram | 17,12 | 17,26 | 17,26 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Chrást | Příbram | - | - | 17,28 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Horní Kamenice | Domažlice | 16,69 | 17,31 | 17,31 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | - | - | 17,31 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,01 | 17,33 | 17,33 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dehtín | Klatovy | 17,25 | 17,33 | 17,33 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Horní Kamenice | Domažlice | 17,34 | 17,17 | 17,34 | 2011/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Žebnice | Plzeň-sever | 17,36 | 17,18 | 17,36 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dehtín | Klatovy | 17,38 | 17,35 | 17,38 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Úherce | Plzeň-sever | 17,38 | 17,15 | 17,38 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Poděvousy | Domažlice | 17,38 | 17,17 | 17,38 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,40 | 16,95 | 17,40 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Útušice | Plzeň-jih | 16,92 | 17,41 | 17,41 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,42 | 17,11 | 17,42 | 2013/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,38 | 17,43 | 17,43 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















