| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 12. 07. 2020 10:00 |
| Kontakt: | stitarysdh@seznam.cz |
| Telefon: | +420 724940750 |
| Okres: | Domažlice |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dehtín | Klatovy | 17,65 | 17,49 | 17,65 | |
| 2. | Štítary | Domažlice | 17,80 | 17,80 | 16,87 | |
| 3. | Hradec | Plzeň-jih | 17,99 | 17,58 | 17,99 | |
| 4. | Štichovice | Plzeň-sever | 18,44 | 18,44 | 18,11 | |
| 5. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 20,23 | 20,23 | 20,19 | |
| 6. | Hlubyně | Příbram | 20,55 | 18,49 | 20,55 |
|
| 7. | Želčany | Plzeň-jih | 21,52 | 17,60 | 21,52 |
|
| 8. | Poděvousy | Domažlice | 22,33 | 22,33 | 21,05 | |
| 9. | Lužná | Rakovník | 22,83 | 22,47 | 22,83 | |
| 10. | Úněšov | Plzeň-sever | 29,11 | 29,11 | 27,91 | |
| 11. | Chotíkov | Plzeň-sever | 47,38 | 37,73 | 47,38 | |
| 12. | Oprechtice | Domažlice | NP | NP | NP | |
| 12. | Milavče | Domažlice | NP | NP | 22,22 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 16,98 | 16,95 | 16,98 | 2020/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 16,99 | 16,90 | 16,99 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Žebnice | Plzeň-sever | 17,20 | 17,45 | 17,45 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Horní Kamenice | Domažlice | 17,38 | 17,55 | 17,55 | 2020/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hlubyně | Příbram | 17,18 | 17,65 | 17,65 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahorčice | Klatovy | 17,72 | 17,35 | 17,72 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 17,77 | 17,72 | 17,77 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,79 | 17,15 | 17,79 | 2020/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 17,85 | 17,63 | 17,85 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Robčice | Plzeň-jih | 17,86 | 17,75 | 17,86 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 17,88 | 17,38 | 17,88 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,96 | 17,41 | 17,96 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,13 | 17,21 | 18,13 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,41 | 18,15 | 18,15 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Horní Kamenice | Domažlice | 18,15 | 17,39 | 18,15 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zahorčice | Klatovy | 18,19 | 18,06 | 18,19 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Žebnice | Plzeň-sever | 18,22 | 18,11 | 18,22 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bezdědovice | Strakonice | 17,65 | 18,23 | 18,23 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bolkov | Plzeň-jih | 18,26 | 18,14 | 18,26 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,39 | 17,86 | 18,39 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Žebnice | Plzeň-sever | 18,41 | 18,19 | 18,41 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hlubyně | Příbram | 18,42 | 18,28 | 18,42 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Mokrouše | Plzeň-jih | 18,43 | 18,28 | 18,43 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Želčany | Plzeň-jih | 18,43 | 18,06 | 18,43 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Horní Kamenice | Domažlice | 18,44 | 17,37 | 18,44 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 18,47 | 17,06 | 18,47 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Mochtín | Klatovy | 18,44 | 18,47 | 18,47 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 18,53 | 17,05 | 18,53 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 18,59 | 17,64 | 18,59 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hlubyně | Příbram | 18,61 | 18,13 | 18,61 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Západočeská hasičská liga - Muži | 17,55 | https://youtu.be/7vhd2mzmg5Q | Vlastimil Žák | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 18,87 | https://youtu.be/y_-3Eryvk6E | Jícháč | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 18,97 | https://youtu.be/z2W5q4HRWEM | Josef Vimr | |
Západočeská hasičská liga - Ženy | 20,55 | https://youtu.be/CeFSMvOseYc | Josef Drnek | |
Západočeská hasičská liga - Ženy | 21,52 | https://youtu.be/0RsdguBZGAg | Josef Vimr | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 22,78 | https://youtu.be/9WtTCm7W1U4 | Petr Kanta | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















