Nevřeň 2019 - O pohár #pětdevět

Liga: ZČHL
Místo: Nevřeň
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 29. 06. 2019 12:00
Kontakt:   Pavel Sova
Telefon:  775655463

Začátek rezervace: 17. 06. 2019 20:00
Konec rezervace: 29. 06. 2019 12:00
Začátek tipování:  29. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 29. 06. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevren-10003.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Žebnice PSHonza Adamec
24Dehtín KTHonza Adamec
35Únětice PJHonza Adamec
48Chrást PBHonza Adamec
59Nevřeň PSHonza Adamec
611Horní Kamenice DOHonza Adamec
712Štichovice PSHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice PJHonza Adamec
24Hradec PJHonza Adamec
35Úněšov PSHonza Adamec
46Štichovice PSHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vranovice PEKLOPB15,3715,4715,472016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zahorčice ST14,9915,6215,622018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nevřeň PS15,6015,8415,842017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bolkov PJ15,9816,0216,022016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevřeň PS16,1516,8016,802016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radětice PB17,1115,9417,112018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mělník ME16,7117,3617,362018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Příšov PS17,5016,9617,502018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nebílovy PJ17,5817,2017,582018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Čelákovy PJ17,2617,6217,622018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mirošov RO17,7817,3517,782016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotíkov PS17,8816,3817,882018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zahorčice KT17,8917,2117,892018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Střeziměř KT17,9518,1118,112016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Horní Metelsko DO18,5318,4218,532018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chlum PJ17,4418,7118,712018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vidice DO19,0318,5819,032018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Želčany PJ19,0818,3919,082018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letiny PJ19,1519,2619,262018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Neznašovy KT17,7619,2919,292016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Úněšov PS19,8219,1519,822016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hradiště PM20,1818,6920,182016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Liblín RO19,8420,4820,482016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Štítary ADO20,6120,6920,692016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Božkov PM20,8119,7220,812017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nevřeň BPS18,8121,2521,252017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Štítary BDO21,6321,8421,842016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kdyně DO22,3920,4522,392018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Křelovice PS22,2022,7222,722016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chrást PS23,8723,1523,872017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Štěnovický Borek PJ23,3324,0024,002018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Stýskaly PS25,8825,5125,882018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Přehýšov PS24,9127,0027,002018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Ledce PS27,6318,9927,632017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Obora PS25,8028,0628,062018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Příšov PS17,5428,5528,552016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Kamenný Újezd RO29,0729,4829,482018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Obora PS30,0529,4530,052016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Mělník ME29,4830,0730,072016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Všeruby PS32,6230,8132,622017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Hostivice PZ18,1950,7550,752016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nevřeň PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Brodeslavy PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Mirošov RONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Robčice PJNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Křelovice PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Štítary ADONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Mirošov BRONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Příšov PSNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Štítary BDONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Neznašovy KTNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Úněšov PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Vidice DO--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup PZ--16,492018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Štichovice PS--18,122018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dehtín KT--18,132018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chotíkov PS--18,242018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Úněšov PS--18,432018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hradec PJ--18,442018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Štěnovický Borek PJ--18,842018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horní Lukavice PJ--19,472018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mrtník PS--19,522018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nové Dvory LT19,5418,5119,542016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bučí PS--19,702018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Úněšov PS19,8218,7519,822018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hlubyně PB--19,962018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Štítary DO21,0318,9321,032018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nevřeň PS21,0918,9921,092017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chlum PJ21,4720,9621,472018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mirošov RO22,0122,2722,272018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Rožmitál pod Třemšínem PB23,0522,2423,052018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Příšov PS23,8123,4623,812017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vidice DO24,3624,6724,672016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nevřeň PS24,4624,7024,702016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Únětice PJ--26,812018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Úněšov PS28,8122,6928,812016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Záluží PS26,3131,5531,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zruč PS32,5533,8833,882017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Doubravka PM45,4445,9945,992017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Obora PS--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mělník MENPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Mirošov RO--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Poděvousy DO--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/02/06 Nevřeň, ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018
-
2018/07/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2018/08/18 Nevřeň, O pohár starosty SDH (2B)
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár
-
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga