Nevřeň 2018 - O pohár #pětdevět

Liga: ZČHL
Místo: Nevřeň
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 07. 07. 2018 12:00
Kontakt:   Pavel Sova
Telefon:  775655463

Začátek rezervace: 25. 06. 2018 20:00
Konec rezervace: 07. 07. 2018 12:00
Začátek tipování:  07. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 07. 07. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevren-9140.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevřeň PSHonza Adamec
22Chotíkov PSSDH Chotikov
33Žebnice PSHonza Adamec
44Mokrouše PJHonza Adamec
55Horní Lukavice PJHonza Adamec
66Dehtín KTHonza Adamec
77Zahorčice KTJosef Kolář
88Novosedly STPavel Taubr
99Horní Kamenice DOHonza Adamec
1010Chrást PBHonza Adamec
1111Únětice PJHonza Adamec
1212Poděvousy DOHonza Adamec
1313Útušice PJZdeněk Dědek
1414Příšov PSJitka Racková
1515Zahorčice STBaďa
1616Úněšov PSMiloslav Pytlik
1717Bolkov PJduchy tom
1818Mochtín KTMichal Kloupar
1919Štichovice PSRichard Hlous
2020Robčice PJOndřej Janda
2121Hlubyně PBDana Hrzalová
2222Štěnovický Borek PJJiří Studnička
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice PJHonza Adamec
22Dehtín KTJana Hlaváčková
33Úněšov PSDenisa Joudalová
44Hradec PJHonza Adamec
55Štichovice PSHonza Adamec
66Horní Lukavice PJVerča Hrubá
77Chotíkov PSMonča
88Sloup PZKristýna Ječmenová
99Hlubyně PBDana Hrzalová
1010Štěnovický Borek PJLucie Alblová
1119Bučí PSLucie Nová
1220Poděvousy DOspace14@centrum.cz


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST--16,682018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hlubyně PB--17,652018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dehtín KT--17,652018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Útušice PJ--17,812018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Štichovice PS--18,082018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nevřeň PS--18,332018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chotíkov PS--18,382018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Poděvousy DO--18,392018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bolkov PJ--18,542018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Únětice PJ--18,542018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chrást PB--19,562018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Žebnice PS--19,912018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Úněšov PS--21,362018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Robčice PJ--21,862018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mokrouše PJ--24,262018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Horní Kamenice DO--30,682018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Příšov PS--35,102018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mochtín KT--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Štěnovický Borek PJ--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Zahorčice KT--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Horní Lukavice PJ--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Novosedly ST--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/02/06 Nevřeň, ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018
-
2018/07/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/08 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
2018/09/09 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
Kdy Kde Liga