Stýskaly 2024 - Stýskalský víkend

Liga: ZČHL
Místo: Stýskaly
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 04. 08. 2024 10:00
Kontakt:   Švíka Václav
Telefon:  +420731981036

Začátek rezervace: 21. 07. 2024 20:00
Konec rezervace: 04. 08. 2024 10:00
Začátek tipování:  04. 08. 2024 20:00
Konec hlasování: 04. 08. 2024 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-styskaly-13639.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Zahorčice KTJosef Kolář
23Horní Kamenice DOVlastimil Žák
35Únětice 1911 PJPetr Skala
46Dehtín KTVláďa Kučera
57Hlubyně PBJiří Novotný
68Mokrouše PJLukáš Matouš
710Horní Lukavice PJJan Hůla
812Robčice PJRadek Růt
913Želčany PJVáclav Kasl
1015Únětice 1911 "B"PJOndřej Kail
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJPetr Skala
25Štítary DOMartina Hradecká
320Poděvousy DOVladimír Štýs


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chotíkov PS--15,942019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Příšov PS--17,052019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nebílovy PJ--17,982019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chrást PS--18,372019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevřeň PS--19,072018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Úněšov PS--19,152019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Příšov BPS--19,472019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Oprechtice DO--19,822018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Úněšov PS--20,662018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nevřeň PS--20,702019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ledce PS--23,892019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Záluží PS--24,282018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zahrádka PS--24,352018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bukovec PM--24,442019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Zruč PS--24,572019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nebílovy PJ--24,782018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chotíkov PS--26,482018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Tatiná PS--29,392019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Rybnice PS--29,802019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Stýskaly APS--30,142019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Útušice PJ--30,762018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Bělá PS--34,282018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Žihle PS--35,372018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ledce PS--36,062018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Oprechtice DO--36,162019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chotíkov YPS--41,412019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chrást PS--41,812018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Stýskaly muži cPS--42,182018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Žilov PS--44,172019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Stýskaly muži aPS--46,842018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bílov PS--53,172018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Druztová PS--55,902018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Žilov PS--100,342018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Záluží PS--NP2019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Příšov PS--NP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Úněšov PS16,1215,8916,122023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Poděvousy DO16,3316,7816,782022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Lužná RA17,0217,1217,122022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štítary DO17,6616,9617,662023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Štěnovický Borek PJ17,7917,7517,792022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Štítary DO--18,002021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hradec PJ18,0717,0618,072023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Únětice 1911 PJ18,1317,8418,132023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hradec PJ--18,152021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lužná RA--18,182021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lužná RA18,2217,1418,222023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dehtín KT--18,292021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dehtín KT17,7518,2918,292022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Žákava PJ17,8918,3818,382023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chotíkov PS18,3118,4218,422023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Poděvousy DO18,5017,8018,502023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hlubyně PB--18,592021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Poděvousy DO--19,112021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Štítary DO19,2319,0419,232022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Únětice 1911 PJ--19,412021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Želčany PJ19,8116,4819,812023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Chotíkov PS--20,192018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Želčany PJ20,1320,2620,262022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Úněšov PS--20,312018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Úněšov PS--23,152019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Příšov PS--24,672019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Příšov PS--31,162018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Štěnovický Borek PJ31,9128,4731,912023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Žákava PJ--33,092021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chotíkov PS--35,662019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zahrádka PS--35,782018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Záluží PS--36,982019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Stýskaly PS--37,562018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Rybnice PS--37,792019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Želčany PJ--NP2021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Horní Lukavice PJ--NP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hlubyně PBNPNPNP2022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Horní Bělá PS--NP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chotíkov PS19,31NPNP2022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Všeruby PS--NP2019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chotíkov PS--NP2021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Únětice 1911 PJNPNPNP2022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/07/06 Stýskaly hřiště, Noční útoky ke 105. výročí SDH, 2B
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2020/09/05 Stýskaly-hřiště ZRUŠENO !!!, NIGHT CUP Stýskaly 2020
-
2021/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2022/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2023/06/24 Stýskaly hřiště, Požární útoky O tygří trofej
-
2023/06/24 Stýskaly hřiště, Night cup Stýskaly 2023
-
2023/08/19 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2024/05/04 Stýskaly, hřiště, STÝSKALSKÝ ŽELEZŇÁK nejsilnější hasič severu v TFA
-
2024/08/04 Stýskaly, Stýskalský víkend
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/05/25 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2024/06/08 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH
ZČHL
2024/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2024/06/29 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2024/06/30 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2024/07/20 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka
ZČHL
2024/07/21 Poděvousy, O pohár SDH Poděvousy
ZČHL
2024/07/27 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2024/07/28 Buková, O pohár Srnčiho vrchu
ZČHL
2024/08/03 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2024/08/04 Stýskaly, Stýskalský víkend
ZČHL
2024/08/17 Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek
ZČHL
2024/08/18 Únětice, HASIČSKÝ VÍKEND V ÚNĚTICICH
ZČHL
2024/08/31 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga