Žákava 2021 - Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka

Liga: ZČHL
Místo: Žákava
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 28. 08. 2021 11:00
Kontakt:   Hora Josef ml.
Telefon:  +420 736289321

Začátek rezervace: 28. 08. 2021 11:00
Konec rezervace: 28. 08. 2021 11:00
Začátek tipování:  28. 08. 2021 00:00
Konec hlasování: 28. 08. 2021 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

28.8. nebo 4.9.2021


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zakava-11530.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hradec PJ17,3316,9517,332020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Poděvousy DO16,9417,4817,482020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hradec PJ17,6317,3117,632018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štítary DO17,6317,6517,652020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hradec PJ17,7716,9417,772017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Úněšov PS17,7317,7817,782019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Poděvousy DO17,7817,6817,782018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štěnovický Borek PJ18,0318,1418,142018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Únětice 1911 PJ18,2417,9918,242020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dehtín KT18,4818,0318,482018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hradec PJ17,9218,4818,482019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Želčany PJ18,5718,6818,682019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mrtník PS19,0919,0719,092017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Únětice 1911 PJ19,0619,1119,112017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Únětice 1911 PJ19,1517,3619,152019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dehtín KT18,9619,2919,292020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chotíkov PS19,3319,0119,332017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Štítary DO19,3517,9719,352019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Štichovice PS19,1119,4819,482020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Horní Lukavice PJ19,4619,5419,542018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dehtín KT19,8818,8319,882017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Lukavice PJ19,9619,7019,962019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Poděvousy DO19,3520,3020,302019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mrtník PS20,0320,3420,342018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Poděvousy DO20,0720,9320,932017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Horní Lukavice PJ21,2319,6321,232017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Únětice 1911 PJ21,8219,6821,822018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Želčany PJ22,0221,0422,022020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Mirošov RO22,1321,9322,132020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Štěnovický Borek PJ18,2922,3322,332017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Štichovice PS22,9717,8522,972017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Úněšov PS22,1923,3523,352020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Šťáhlavice PJ24,3923,7824,392018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Štichovice PS27,5527,2627,552018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Žákava PJ28,1222,0628,122019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Želčany PJ28,3629,1029,102018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Žákava PJ30,4429,9230,442020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Úněšov PS31,0332,1432,142018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Štichovice PS18,5335,7435,742019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chotíkov PS23,8035,9735,972018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chotíkov PS41,8741,4141,872020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Úněšov PS24,16NPNP2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Chotíkov PS18,6318,23NP2019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Chválenice PJNP17,30NP2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2021/08/28 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/05/29 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2021/05/30 Horní Lukavice, O pohár SDH Horní Lukavice
ZČHL
2021/06/12 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH
ZČHL
2021/06/13 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2021/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2021/07/10 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2021/07/11 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2021/07/24 Útušice, O pohár SDH Útušice
ZČHL
2021/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2021/08/01 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2021/08/14 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2021/08/15 Únětice 1911, O POHÁR SBORU DOBROVOLNÝCH HASIČŮ Únětice 1911
ZČHL
2021/08/28 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga