Žákava 2024 - Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka

Liga: ZČHL
Místo: Žákava
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 31. 08. 2024 12:00
Kontakt:   Hora Josef ml.
Telefon:  +420 736289321

Začátek rezervace: 17. 08. 2024 20:00
Konec rezervace: 31. 08. 2024 12:00
Začátek tipování:  31. 08. 2024 20:00
Konec hlasování: 31. 08. 2024 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zakava-13634.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Zahorčice KTJosef Kolář
23Horní Kamenice DOVlastimil Žák
35Únětice 1911 PJPetr Skala
46Dehtín KTVláďa Kučera
57Hlubyně PBJiří Novotný
68Mokrouše PJLukáš Matouš
710Horní Lukavice PJJan Hůla
812Robčice PJRadek Růt
913Želčany PJVáclav Kasl
1015Únětice 1911 "B"PJOndřej Kail
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJPetr Skala
25Štítary DOMartina Hradecká
320Poděvousy DOVladimír Štýs


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Únětice 1911 APJ16,7216,6916,722019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Kalenice ST16,6316,7916,792017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Novosedly ST17,0817,0517,082017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Únětice 1911 PJ16,6817,1817,182017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Horní Kamenice DO17,3217,1917,322019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Únětice 1911 APJ17,3517,2517,352023/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Horní Lukavice PJ17,1417,3817,382019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Únětice 1911 APJ17,4216,8517,422022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Horní Lukavice PJ17,5817,2017,582020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dehtín KT17,6417,4317,642017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Poděvousy DO17,6417,4817,642017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dehtín KT17,7217,6617,722022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Vranovice PB17,7417,3317,742017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Horní Kamenice DO17,7717,5117,772017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Hlubyně PB17,8117,7417,812023/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nevřeň PS17,4317,8217,822020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,8516,8617,852021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bolkov PJ17,6017,8517,852021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Nevřeň PS17,8917,2917,892019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Horní Lukavice PJ17,9217,9017,922021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Poděvousy DO17,9417,5517,942018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bolkov PJ17,9417,9817,982023/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Štichovice PS17,4218,0718,072018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Horní Kamenice DO18,1217,8018,122018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Robčice PJ18,1317,8518,132023/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Horní Lukavice PJ18,1617,0818,162022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Únětice 1911 BPJ16,9218,2118,212022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dehtín KT18,2117,3918,212020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Útušice PJ18,0618,2518,252018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Horní Kamenice DO17,5618,3018,302023/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Horní Kamenice DO17,4918,3318,332020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Únětice 1911 BPJ18,3318,2718,332020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Chrást PB18,3717,1118,372019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Mochtín KT18,1618,3918,392020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Dehtín KT18,4618,0918,462023/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Mochtín KT18,4618,0918,462023/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Zahorčice KT17,8618,4818,482022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Zahorčice KT18,4818,2218,482021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Štítary DO18,0518,4918,492019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Štichovice APS17,8918,5218,522020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Želčany PJ18,5018,5518,552020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Robčice PJ18,6118,4018,612019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Želčany PJ18,5718,6318,632023/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Horní Kamenice DO17,0818,6518,652022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Útušice PJ18,6318,6618,662023/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Únětice 1911 BPJ18,3718,6718,672019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Štichovice PS17,9618,6918,692023/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Chrást PB17,7518,7218,722017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Zahorčice KT17,3418,7518,752023/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Mokrouše PJ18,7517,5718,752023/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Mokrouše PJ18,7818,2618,782019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Robčice PJ18,7818,6418,782021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Únětice 1911 APJ18,8216,9618,822021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Štěnovický Borek APJ18,8318,6818,832021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Mokrouše PJ18,8318,5218,832020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Mokrouše PJ18,7218,8418,842018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Nevřeň PS18,8818,7418,882017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Mochtín KT18,8917,9618,892019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Mochtín KT18,9118,1118,912021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Mokrouše PJ18,5818,9318,932022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Horní Kamenice DO18,9518,8618,952021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Žákava PJ18,9818,9518,982022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Mochtín KT19,0018,4019,002018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Robčice PJ18,5019,0519,052017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Želčany PJ18,7619,0719,072019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Bolkov PJ19,1218,4919,122017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Starosedlský Hrádek PB19,1218,2819,122019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Vranovice PB19,1217,4619,122019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Hlubyně PB18,3119,1419,142022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Chotíkov PS18,6919,2219,222017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Žákava PJ19,2619,1819,262018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Želčany PJ18,6819,2919,292018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Hrabice PT18,7919,3219,322019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Chlum PJ19,4018,9619,402023/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Štítary DO18,6419,4419,442022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Robčice PJ18,4419,5019,502020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Želčany PJ19,5119,0219,512021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Dehtín KT19,5318,9519,532021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Chotíkov PS19,5719,5119,572019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Únětice 1911 BPJ17,9719,6519,652018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Bolkov PJ19,6618,1019,662019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Útušice PJ19,7319,7319,732019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Nebílovy PJ19,2719,9619,962022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Žebnice PS19,9818,9719,982018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Stýskaly PS20,0618,7820,062023/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Horní Lukavice PJ20,0917,0320,092017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Bezdědovice ST20,1418,6920,142023/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Únětice 1911 APJ20,2118,4120,212020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Štítary DO20,3420,3820,382021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Bolkov PJ19,9120,3820,382022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Žákava PJ20,2420,6920,692017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Kocelovice ST20,7020,3120,702022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Štěnovický Borek PJ20,7420,2120,742023/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Chotíkov PS19,9920,7520,752018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Stýskaly PS21,0119,3121,012021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Únětice 1911 BPJ16,9321,1121,112023/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Útušice PJ18,8421,1621,162021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Mokrouše PJ18,2021,1921,192021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Mirošov RO19,7421,2021,202020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Štěnovický Borek PJ21,2420,5921,242020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2021/09/04 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2022/09/03 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2023/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2024/08/31 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/08 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH
ZČHL
2024/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2024/06/29 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2024/06/30 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2024/07/20 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka
ZČHL
2024/07/21 Poděvousy, O pohár Víti Veselého
ZČHL
2024/07/27 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2024/07/28 Buková, O pohár Srnčiho vrchu
ZČHL
2024/08/03 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2024/08/04 Stýskaly, Stýskalský víkend
ZČHL
2024/08/17 Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek
ZČHL
2024/08/18 Únětice, HASIČSKÝ VÍKEND V ÚNĚTICICH
ZČHL
2024/08/31 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga