| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 10. 02. 2018 11:00 |
| Kontakt: | Pavel Sova ml. |
| Telefon: | 775 655 463 |
| Okres: | Plzeň-sever |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Josef |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Úněšov | Plzeň-sever | 19,82 | 19,82 | 18,75 | |
| 2. | Štítary | Domažlice | 21,03 | 21,03 | 18,93 | |
| 3. | Chlum | Plzeň-jih | 21,47 | 21,47 | 20,96 | |
| 5. | Mirošov | Rokycany | 22,27 | 22,01 | 22,27 | |
| 6. | Rožmitál pod Třemšínem | Příbram | 23,05 | 23,05 | 22,24 | |
| 7. | Mělník | Mělník | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,03 | 16,24 | 16,24 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 16,43 | 16,65 | 16,65 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zahorčice | Strakonice | - | - | 16,68 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Sedlčany | Příbram | 17,04 | 17,22 | 17,22 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zahorčice | Klatovy | 17,02 | 17,26 | 17,26 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Žebnice | Plzeň-sever | 17,29 | 16,71 | 17,29 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,18 | 17,31 | 17,31 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dehtín | Klatovy | 17,12 | 17,32 | 17,32 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Mokrouše | Plzeň-jih | 17,18 | 17,34 | 17,34 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 17,13 | 17,35 | 17,35 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,35 | 16,89 | 17,35 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Novosedly | Strakonice | 16,39 | 17,39 | 17,39 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Žebnice | Plzeň-sever | 16,81 | 17,41 | 17,41 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Horní Kamenice | Domažlice | 16,78 | 17,42 | 17,42 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Horní Kamenice | Domažlice | 17,42 | 17,32 | 17,42 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,43 | 17,22 | 17,43 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Horní Kamenice | Domažlice | 17,43 | 17,20 | 17,43 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hlubyně | Příbram | 17,24 | 17,51 | 17,51 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Mokrouše | Plzeň-jih | 17,51 | 17,53 | 17,53 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Dehtín | Klatovy | 17,59 | 17,36 | 17,59 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 17,61 | 17,32 | 17,61 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Horní Kamenice | Domažlice | 16,78 | 17,62 | 17,62 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,64 | 17,46 | 17,64 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dehtín | Klatovy | - | - | 17,65 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hlubyně | Příbram | - | - | 17,65 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 16,81 | 17,66 | 17,66 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hlubyně | Příbram | 17,53 | 17,70 | 17,70 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 16,80 | 17,71 | 17,71 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Mochtín | Klatovy | 17,73 | 17,59 | 17,73 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bezdědovice | Strakonice | 17,77 | 17,69 | 17,77 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Fire Sport - Muži | NP | https://youtu.be/JiIMiKzVBG8 | Jícháč | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/01 | Nevřeň, O pohár #pětdevět | |
| 2026/02/07 | Nevřeň, Nevřeň 2026 - Zimní pohár #pětdevět | |
| 2025/05/25 | Nevřeň, O pohár #pětdevět | |
| 2025/05/24 | Nevřeň - Hasičské hřiště, 1. kolo CHNHL | |
| 2025/02/08 | Nevřeň, Zimní pohár #pětdevět | |
| 2024/05/25 | Nevřeň, O pohár #pětdevět | |
| 2024/02/10 | Nevřeň, Zimní pohár #pětdevět | |
| 2023/08/20 | Nevřeň, O pohár #pětdevět | |
| 2023/02/11 | Nevřeň, ICE CUP | |
| 2022/07/02 | Nevřeň, O pohár #pětdevět | |
| 2021/07/04 | Nevřeň, O pohár #pětdevět | |
| 2020/02/08 | Nevřeň, Zimní pohár | |
| 2019/06/29 | Nevřeň, O pohár #pětdevět | |
| 2019/02/09 | Nevřeň, Zimní pohár | |
| 2018/08/18 | Nevřeň, O pohár starosty SDH (2B) | |
| 2018/07/07 | Nevřeň, O pohár #pětdevět | |
| 2018/02/10 | Nevřeň, ICE CUP 2018 | |
| 2017/08/19 | Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH | |
| 2017/02/11 | Nevřeň, ICE CUP 2017 | |
| 2016/02/06 | Nevřeň, ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU | |
| 2014/08/23 | Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH (2B) | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















